Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #510 dnia: Kwiecień 15, 2010, 08:20:02 am »
To chyba też wynika z kooperacji z duńskimi i portugalskimi partnerami. W Danii twarde oprawy to część polityki wydawniczej.

Offline strz1

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #511 dnia: Kwiecień 15, 2010, 06:31:37 pm »
HC dla wydawcy nie kosztuje wiele wiecej, ale jest doskonalym powodem by podbic cene o co najmniej 20 zl.

Z 2 strony przy komiksach obszerniejszych HC jest podstawa. Przynajmniej dla mnie. Dobrze po przeczytaniu komiksu nie miec go lekko mowiac rozklekotanego. HC jest jednak tego zabezpieczeniem.

Cena podana przez muche? Tak, jest za drogo. Tak, to kolejny krok by komiksy byly ultra ekskluzywne. Albo przepraszam. By komiksy po Polsku byly ekskluzywne.

godai

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #512 dnia: Kwiecień 15, 2010, 07:40:26 pm »
"Obszerniejsze" - dla mnie to 400 stron :) A oni wydawali i 80-stronicowe bodajże rzeczy w ten sposób, więc to musiał byc raczej wymóg jakiś (bo okładki grubsze niż środek to już groteska).

Offline Jarek Obważanek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #513 dnia: Kwiecień 15, 2010, 09:05:23 pm »
Z 2 strony przy komiksach obszerniejszych HC jest podstawa. Przynajmniej dla mnie. Dobrze po przeczytaniu komiksu nie miec go lekko mowiac rozklekotanego. HC jest jednak tego zabezpieczeniem.
To nie wiem, może po prostu uważaj przy czytaniu? ;)
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline strz1

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #514 dnia: Kwiecień 15, 2010, 10:35:32 pm »
Uwazac. Nie mam tendencji do rzucania komiksu, czy ksiazki po pokoju, czy tez grania nim w pilke. Ale 200 stronicowe (nie mowiac juz o tych 300 czy 500 stronicowych) komiksy w miekkiej, zwykle klejone sa bardzo podatne na roznorakie zniszczenia.

godai

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #515 dnia: Kwiecień 16, 2010, 08:11:11 am »
Nieprawda. Mam masę komiksów po 200, 300 i nawet 500 stron w miękkiej i nie są podatne na nic. Może mam po prostu delikatniejsze dłonie?


Offline Jarek Obważanek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #516 dnia: Kwiecień 16, 2010, 08:43:16 am »
Uwazac. Nie mam tendencji do rzucania komiksu, czy ksiazki po pokoju, czy tez grania nim w pilke. Ale 200 stronicowe (nie mowiac juz o tych 300 czy 500 stronicowych) komiksy w miekkiej, zwykle klejone sa bardzo podatne na roznorakie zniszczenia.
Owszem, zdarzają się buble, jak np. (żeby pozostać w temacie) "Objawienia", które wielu osobom rozpadły się na niezależną okładkę i środek, ale to wypadki przy pracy drukarni a nie reguła.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline JAPONfan

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #517 dnia: Kwiecień 16, 2010, 01:57:53 pm »
Mi tam w Lapinocie sie grzbiet przesuwa. Od samego stania na polce. To samo w Essentialu Polskiego Punishera ( u ktorego zreszta z powodu oprawy i braku poprawki na margines zewnetrzy nie da sie dobrze czytac). Natomiast w essach 2 i 3 w miekkiej nic sie nie dzieje. A czytalem je kilka razy wiecej niz #1 czy Lapinota.

Offline Wojtpil

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #518 dnia: Maj 06, 2010, 10:35:50 pm »
ktoś wie kiedy Iron Man - premiera kinowa już była, a komiksowa kiedy?
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline naodati

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #519 dnia: Maj 07, 2010, 04:03:56 pm »
Miał być na początku maja...


« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 07:28:45 pm wysłana przez naodati »

Offline naodati

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #520 dnia: Maj 12, 2010, 07:28:54 pm »
Według oficjalnej strony Muchy, komiks z Ironem jest już w sprzedaży.

Offline Damian xyz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #521 dnia: Maj 23, 2010, 11:49:47 am »
W Iron manie jest informacja, że Mucha wyda Civil War w 2011 roku.

Offline spidey

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #522 dnia: Maj 23, 2010, 01:41:11 pm »
Najpierw to powinni House of M wydać żeby zachować ciągłość.

Offline naodati

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #523 dnia: Maj 23, 2010, 08:46:49 pm »
House of M jest zapowiedziany do połowy 2011.

Mam już nowego Irona, brawa dla Muszki, widać że cały czas nad sobą pracuje. ZERO literówek, a i jakość tłumaczenia również wydaje mi się lepsza niż w poprzednich pozycjach. Oby tak dalej :)

Offline Roy_v_beck

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #524 dnia: Maj 26, 2010, 02:04:28 pm »
Hmmm, przeczytałem najnowsze pozycje od Muchy i muszę powiedzieć, że po marnym początku wydawnictwo dobrze się rozkręca. Dziwi co prawda decyzja o wydaniu "Avengers" ale komiks całkiem spoko, jak głosi napis z tyłu okładki, panuje w nim wielki chaos, ale graficznie jest na czym zawiesić oko. Także "Drogi Billy" okazał się być lepszy niż przypuszczałem. Ciekawa narracja, rysunki proste, być może za mało brutalne, ale wszystko razem skutkuje bardzo dobrą pozycją.
No i w końcu Iron Man. Naprawdę ekstra. Komiks superbohaterski na miarę XXI wieku. Bez jakiejś głupiej magii i setek przebierańców w kostiumach, wszystko ma swój sens, wydarzenia dzieją się zgodnie z logiką, do tego fajne dialogi, no i ekstra Pepper Pots. Zostałem miło zaskoczony tą pozycją. Zdecydowanie warta jest swoich pieniędzy. Rysunki Laroccy też lepsze od Fincha, przede wszystkim Salvador czytelniej prowadzi narrację. Naprawdę polecam.

A i jeszcze fajna opcja, że komiksy opatrzone są wstępami wyjaśniającymi pokrótce sytuację.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

 

anything