Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615517 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline melee

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #675 dnia: Październik 29, 2012, 11:11:42 pm »
masakra, jeszcze nie czytałem, ale teraz przejrzałem..

Offline hans

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #676 dnia: Listopad 11, 2012, 06:10:07 pm »
Nie porwał mnie Daytripper. Całkiem ciekawy pomysł, mógł wyjść z tego całkiem pozytywny komiks - celebracja życia, te sprawy. Niestety jest nadmiernie sentymentalnie, a całości, jak na mój gust, zbyt blisko twórczości Paulo Coehlo.

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #677 dnia: Listopad 16, 2012, 07:33:56 pm »
http://polski-geek.blogspot.com/2012/11/breaking-news-nowy-komiks-od-muchy.html#more

Ciekawe czy Civil War uda im się wydać jeszcze w tym roku czy dostaniemy to tomiszcze już w 2013.

Offline kocyk123

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #678 dnia: Listopad 16, 2012, 08:24:14 pm »
No z tego co zapowiedzieli jakiś czas temu, to są spore  szanse, że CW będzie w tym roku:


Lipiec: ALL-STAR SUPERMAN
Sierpień: HOUSE OF M
Wrzesień: NEW AVENGERS vol. 4
Październik: DAYTRIPPER i WAR STORIES vol. 2
Listopad: NEW AVENGERS vol. 5
Grudzień: CIVIL WAR


Poza tym info z FB:


Ktoś: A kiedy będzie 5 tom NA ?
Mucha Comics: Jak dobrze pójdzie - to w tym miesiącu. :):) height=16
Ktoś: A idzie dobrze? :):) height=16 Czyli poki co zadnej obsuwy, 5 tom w tym miesiącu a wojna domowa w grudniu ?
Mucha Comics: Idzie dobrze...
Mucha Comics: A może obie w grudniu...


Offline adro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #679 dnia: Listopad 23, 2012, 10:07:03 pm »
oby mucha wydala oba komiksy jeszcze w grudniu. Ostatni miesiac roku juz dawno nie zapowiadal sie tak ciekawie.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline kocyk123

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #680 dnia: Grudzień 05, 2012, 08:16:39 pm »

Offline Koalar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #681 dnia: Grudzień 05, 2012, 09:13:46 pm »
Civil War ma być w kolekcji Hachette (przynajmniej na angielskiej Wiki jest zapowiedziane), więc nic dziwnego, że Musze się z tym śpieszy. 100 a 40 zł to jest spora różnica.

W ogóle jak to jest, że Mucha ma licencje na Marvela, a Hachette sobie wydaje te same komiksy? Albo Mucha kupiła jakąś tańszą licencję, albo się dogadała z Hachette (w końcu jakoś tam przygotowuje polskie wydania kolekcji)...
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline naodati

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #682 dnia: Grudzień 06, 2012, 05:28:02 pm »
Kolekcja z Hachette za 2 lata się skończy, a Muszka zostanie :)

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #683 dnia: Grudzień 18, 2012, 03:02:03 pm »
Civil War ma być w kolekcji Hachette (przynajmniej na angielskiej Wiki jest zapowiedziane), więc nic dziwnego, że Musze się z tym śpieszy. 100 a 40 zł to jest spora różnica.

W ogóle jak to jest, że Mucha ma licencje na Marvela, a Hachette sobie wydaje te same komiksy? Albo Mucha kupiła jakąś tańszą licencję, albo się dogadała z Hachette (w końcu jakoś tam przygotowuje polskie wydania kolekcji)...

Niestety Mucha moze stracic na tym romansie z Hachette. Zarobic pewnie zarobi, ale na niektorych tytulach moze stracic, np. co do wspomnianego "Civil War" - jezeli jest duze pradopodobienstwo, ze wyjdzie w Kolekcji to wiele osob nie zdecyduje sie na zakup CV od Muchy ze wzgledu na cene. Spokojnie mozna poczekac na duzo tansze wydanie. Przydalaby sie jasnosc co do tytulow Kolekcji i przyszlych planow Muchy.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #684 dnia: Grudzień 21, 2012, 04:31:52 pm »
Mucha na FB zdradzila, ze chce wydac Heavy Metalowych The Four Horsemen of the Apocalypse : ) Lubicie Bisley'a?
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #685 dnia: Grudzień 21, 2012, 04:45:35 pm »
Mucha na FB zdradzila, ze chce wydac Heavy Metalowych The Four Horsemen of the Apocalypse : ) Lubicie Bisley'a?
Bisleya uwielbiam, w szczególności za Lobo. Możesz przybliżyć o czym jest wspomniany komiks? Bo po raz pierwszy spotykam się z tym tytułem.

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #686 dnia: Grudzień 21, 2012, 04:49:33 pm »
Bisleya uwielbiam, w szczególności za Lobo. Możesz przybliżyć o czym jest wspomniany komiks? Bo po raz pierwszy spotykam się z tym tytułem.
Niestety nic poza tytulem i tworcami nie wiem o tym komiksie :)
Zapraszam tutaj: http://fourhorsemen.heavymetal.com/FreePreview-id-2.html
 
Simon Bisleys Four Horsemen Of The Apocalypse
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #687 dnia: Grudzień 21, 2012, 05:05:39 pm »
Z tego co przeczytałem na Multiversum komiks dotyczy wojownika Adama Cahilla, który musi odbyć podróż do piekła aby powstrzymać czterech jeźdźców apokalipsy przed zniszczeniem Ziemi. Ma tam odnaleźć trzy zagubione dusze - narkomana, zabójcy i skorumpowanego polityka.  Wraz z nimi ma stawić czoła jeźdźcom. Tyle udało mi się przełożyć z angielskiego.
Komiks jak najbardziej w moim klimacie, dlatego prawdopodobnie zdecyduję się go nabyć. Oby tylko nie przegięli z ceną.

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #688 dnia: Grudzień 21, 2012, 05:14:45 pm »
Komiks jak najbardziej w moim klimacie, dlatego prawdopodobnie zdecyduję się go nabyć. Oby tylko nie przegięli z ceną.
3 tomy x 72 strony = 216 stron czyli pewnie bedzie za 99 zl :) po rabacie w gildii jakies 74 zl z hakiem.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #689 dnia: Grudzień 21, 2012, 05:18:41 pm »
3 tomy x 72 strony = 216 stron czyli pewnie bedzie za 99 zl :smile: po rabacie w gildii jakies 74 zl z hakiem.
No nie wiem czy im za tyle wyjdzie, bo na multiversum jeden tom stoi za 56,70. Myślę więc że poniżej 100 złotych ciężko będzie zejść.

 

anything