Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1609710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #735 dnia: Marzec 19, 2013, 10:18:01 pm »
E tam, Lobo u nas tyle nawychodziło, a każdy kolejny gorszy od poprzedniego. Kaznodzieja wyszedł już w całości. Ja tam się ekscytuję DC od Muchy, All Star Superman był kapitalny, więc pewnie sięgną po coś równie dobrego. Skoro Egmont skupia się na The New 52, to niech Mucha wydaje wcześniejsze komiksy.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #736 dnia: Marzec 19, 2013, 10:22:58 pm »
E tam, Lobo u nas tyle nawychodziło, a każdy kolejny gorszy od poprzedniego. Kaznodzieja wyszedł już w całości.
Kaznodzieja wyszedł w całości tyle że kilka lat temu, a ja go w całości nie mam. Żeby skompletować wszystkie zeszyty trzeba wydać z 800 złotych. Poza tym wyszedł w SC, a ja bym pragnął wydania HC. Z Lobo sprawa ma się podobnie. Ze świecą szukać ,,Ostatniego Czarniana" albo ,,Lobo powraca" w dobrym stanie. A poza tym Batmanów też u nas dużo nawychodziło i każdy gorszy od poprzedniego.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #737 dnia: Marzec 19, 2013, 10:28:11 pm »
No jak uważasz.
Z Lobo sprawa ma się podobnie. Ze świecą szukać ,,Ostatniego Czarniana" albo ,,Lobo powraca" w dobrym stanie.
http://www.amazon.com/Lobo-Portrait-Bastich-Keith-Giffen/dp/1401216692/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1363732414&sr=1-1&keywords=lobo
W sumie, gdyby ktoś wydał u nas takie ładne wydanie Ostatniego Czarniana i Lobo Powraca w jednym HC, to też bym się ucieszył.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2013, 10:36:06 pm wysłana przez ramirez82 »

Offline Piotruposz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #738 dnia: Marzec 19, 2013, 10:30:06 pm »
Long Halloween? Czemu nie. Za 150 czy 180 zł? Chyba, że paperback to wtedy może za 119. Intuicja (kobieca? lol) podpowiada mi, że może chodzic o inne tytuły z New52. Przecież to wciąż kopalnia fajnych serii. The Flash, I, Vampire, Wonder Woman, Animal Man + Swamp Thing.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2013, 10:33:58 pm wysłana przez Piotruposz »

Offline marceli

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #739 dnia: Marzec 19, 2013, 10:56:13 pm »
Mało realne aby ktoś u nas wydał Long Halloween - chyba, że w 2-3 tomach.
Ja z chęcią bym to zakupił - według mnie jeden z najlepszych komiksów o Batmanie.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #740 dnia: Marzec 19, 2013, 11:03:49 pm »
A ja Wam powiem - nie będzie reedycji! Koniec kropka.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Inuki

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #741 dnia: Marzec 20, 2013, 04:27:03 pm »
Mało realne aby ktoś u nas wydał Long Halloween - chyba, że w 2-3 tomach.
Ja z chęcią bym to zakupił - według mnie jeden z najlepszych komiksów o Batmanie.

Gdyby chodziło o Egmont, zgodziłbym się w 200%. Jednak mówimy o Muszce, która wydała przecież Supermana. Komiks ten miał ponad 300 stron i udało się go wydać w dość rozsądnej cenie i nie dzielić go na dwa tomy (pomimo, że mogli, bo tak właśnie wyszedł on w USA). Long Halloween, to jakieś 60 stron więcej, więc teoretycznie wydając wszystko w jednym tomie, do 200zł powinni się spokojnie zmieścić.

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #742 dnia: Marzec 20, 2013, 06:14:21 pm »
Mucha sięga po DC? I BARDZO DOBRZE! Stawiam na "Swamp Thinga" i "Animal Mana". Pewnie wydadzą kompletnie inne tytuły, niemniej właśnie tych życzyłbym sobie najbardziej.
 
 edit. To już wiadomo, że nie trafiłem. Jednak znowu Batman...
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2013, 06:41:45 pm wysłana przez Nawimar »

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #743 dnia: Marzec 20, 2013, 07:13:48 pm »
Mucha sięga po DC? I BARDZO DOBRZE! Stawiam na "Swamp Thinga" i "Animal Mana". Pewnie wydadzą kompletnie inne tytuły, niemniej właśnie tych życzyłbym sobie najbardziej.
 
 edit. To już wiadomo, że nie trafiłem. Jednak znowu Batman...
Radosc i smutek zarazem :( Ja tez chce Animal mana i Swam Thinga i Justice League Dark i Constantina :(
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #744 dnia: Marzec 20, 2013, 07:22:00 pm »
Może pewnego dnia w końcu się doczekamy. Długouchy jest stanowczo nadreprezentowany. Nie to, żeby mnie ta okoliczność szczególnie martwiła, ale rzeczywiście m.in. JL Dark ukazałoby nieco inne, nie mniej ciekawe rewiry DC niż Gotham City.Widac jednak Mucha stawia na pewniaka i trudno się temuż wydawnictwu dziwić.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2013, 07:28:45 pm wysłana przez Nawimar »

Offline kosmoski

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #745 dnia: Marzec 20, 2013, 07:52:22 pm »
To już wiadomo, że nie trafiłem. Jednak znowu Batman...

Monster Man, Mad Monk, The Cult, Long Haloween itd... jest jeszcze tyle świetnych komiksów z batkiem nie wydanych w naszym kraju, że naprawdę jest na co czekać :wink:

chociaż swoją drogą nową Wonder Woman pisaną prze Azzarello przyjąłbym z otwartymi rękoma (i portfelem)...

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #746 dnia: Marzec 20, 2013, 07:58:43 pm »
Widac jednak Mucha stawia na pewniaka i trudno się temuż wydawnictwu dziwić.
No dokladnie. Skoro z Hellblazera i Swamp Thinga Egmont sie wycofal, a Batek szedl jak cieple buleczki to lepiej postawic na sprawdzone tytuly. Ale nowe dc to nowe dc i byc moze przyciagnelo by wieksza rzesze czytelnikow, niz ich stare runy. Ale to tylko nieoparte na niczym gdybanie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2013, 08:27:52 pm wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline marceli

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #747 dnia: Marzec 20, 2013, 09:24:40 pm »
A ja jestem zadowolony, że chodzi o Batmana :biggrin:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Inuki

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #748 dnia: Marzec 21, 2013, 09:06:41 pm »
Kolejny wpis na fejsie Muchy brzmi:

"Okazuje się, że Mucha (przynajmniej na razie), nie będzie czerpać z zasobów nowego świata DC (New 52).

ciąg dalszy nastąpi"

Czyli "starocie" nadchodzą :-P

Offline hans

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #749 dnia: Marzec 22, 2013, 07:16:59 am »
To brzmi bardzo interesująco:P

 

anything