Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1609860 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koalar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #780 dnia: Marzec 28, 2013, 11:13:29 pm »
Mnie osobiście ani ziębi, ani grzeje ta promocja. Jeśli mają podać tytuł w przyszłym tygodniu, to OK, kto się lubi pobawić w zgadywanki na FB, niech się bawi.

O komiksie, o którym prawie nic nie wiadomo, czy może raczej o jego promocji, napisano już jednak co najmniej kilkanaście postów. Co by więc nie pisać, Musze udała się ta promocja. Acz po ogłoszeniu tytułu trochę osób może być zawiedzionych tym, co zostanie nam zaserwowane.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

N.N.

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #781 dnia: Marzec 29, 2013, 08:34:01 am »
Co by więc nie pisać, Musze udała się ta promocja. Acz po ogłoszeniu tytułu trochę osób może być zawiedzionych tym, co zostanie nam zaserwowane.
Ja już jestem zawiedziony tym, co jest nam serwowane i jestem coraz bliższy stanowczego p[ostanowienia, że - cokolwiek by to nie było - kupię po angielsku.

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #782 dnia: Kwiecień 06, 2013, 08:53:15 pm »
Nowa wiesc od Muchy:

Trochę wcześniej niż zapowiadaliśmy:
   Trzecim albumem z DC Comics będzie Justice. Epicka opowieść ilustrowana   przez Alexa Rossa (Marvels, Kingdom Come) z plejadą samych   superbohaterskich sław w roli głównej.
 
 Przewidywany czas premiery: 2014/2015.

Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #783 dnia: Kwiecień 06, 2013, 08:57:54 pm »
Czytał to może ktoś? Jakieś spostrzeżenia?

Offline Inuki

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #784 dnia: Kwiecień 06, 2013, 09:14:22 pm »
Czytał to może ktoś? Jakieś spostrzeżenia?

Ja mam tylko jedno: odkładaj kasę :-) Moim zdaniem "Justice" to najlepsza Musza zapowiedź.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #785 dnia: Kwiecień 06, 2013, 09:15:53 pm »
Ja mam tylko jedno: odkładaj kasę :smile: Moim zdaniem "Justice" to najlepsza Musza zapowiedź.
Bardziej chodziło mi o treść tego albumu i poziom przedstawionej historii. Czytałeś może?

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #786 dnia: Kwiecień 06, 2013, 09:28:04 pm »
http://www.superman.com.pl/komiks/justice/ 
tu masz streszczenie komiksu, zapowiada się epicka rzecz. Te trzy zapowiedzi Muchy Comics, to jakaś masakra. Trzy potężne albumy z DC, każdy w jednym tomie. Nie dość, że mamy WKKM, to jeszcze dzięki temu, Mucha sięga po DC. Cudownie.

Offline Inuki

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #787 dnia: Kwiecień 06, 2013, 09:42:45 pm »
Bardziej chodziło mi o treść tego albumu i poziom przedstawionej historii. Czytałeś może?

Czytałem i wiem, że warto sięgnąć po ten tytuł. Historia nie jest może szczególnie skomplikowana, ale jak dla mnie całość trzyma BARDZO wysoki i równy poziom. W dodatku została obłędnie wręcz narysowana. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych tytułów od DC jakie czytałem, a już z pewnością jeden z najlepszych jakie będą dostępne na polskim rynku. Nie chcę pisać spoilerów, więc może zacytuję krótki tekst z DC Multiverse: "Pięknie narysowana i napisana przez Alexa Rossa mini seria, w której drużyna Ligi Sprawiedliwości mierzy się z grupą przestępców pod dowództwem Lexa Luthora i Brainiaca." I tyle niech wystarczy; moim zdaniem warto tą historię odkryć samemu; w skali szkolnej śmiało daję mocne 6 :smile:

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #788 dnia: Kwiecień 06, 2013, 09:50:20 pm »
...od dłuższego czasu zabierałem się za kupienie wersji Absolute tego komiksu... i chyba dalej się będę zabierał, bo wydaje mi się, że rysunki Rossa sa tego warte. A to pewnie znaczy, że raczej nie kupię polskiej wersji bo te komiksy to niezły wydatek i pewnie trochę za duży żeby 2 wersje jezykowe kupować. Trochę szkoda bo wolę czytać po polsku... z drugiej strony, to nie jest Moore, więc strzelam, że czyta się w miarę "wygodnie".
...chyba że Mucha pokusi się sama o wersję oversized :) (może w jakimś limitowanym, kolekcjonerskim nakładzie)... No dobra, sam w to nie wierzę

N.N.

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #789 dnia: Kwiecień 06, 2013, 10:14:48 pm »
Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych tytułów od DC jakie czytałem, a już z pewnością jeden z najlepszych jakie będą dostępne na polskim rynku.
Czy jest to tytuł lepszy od
a) "Strażników" (DC)
b) "Powrotu Mrocznego Rycerza" (DC)
c) Kingdom Come (DC)
d) Arkham Asylum (DC)
e) "Lobo. Ostatniego Czarniana" (DC)
f) "Supermana na wszystkie pory roku"
g) "Sądu nad Gotham"? (DC)
h) All Stars Superman
i) "Batman Year One"
j) Batman Zabójczy żart
Gdybym chciał wymieniać Vertigo (SwampThing, Sandman, Preacher, Hellblazer, 100 naboi, Y the Last Man, Daytripper, Lovecraft, Lucyfer, Transmetropolitan, Baśnie - rzecz jasna) z pewnością bym osiągnął drugą dziesiątkę.
Czy mógłbys napisać od których z tych komiksów "Justice" jest lepszy i pod jakim względem?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2013, 10:21:55 pm wysłana przez N.N. »

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #790 dnia: Kwiecień 06, 2013, 10:51:26 pm »
Czy jest to tytuł lepszy od
a) "Strażników" (DC)
Tak.
b) "Powrotu Mrocznego Rycerza" (DC)
Nikoniecznie.
c) Kingdom Come (DC)
Nigdy w życiu.
d) Arkham Asylum (DC)
Tak.
e) "Lobo. Ostatniego Czarniana" (DC)
hmmmm - ciężko powiedzieć...
f) "Supermana na wszystkie pory roku"
Chyba znak równości...
g) "Sądu nad Gotham"? (DC)
Na równi.
h) All Stars Superman
Szanując największego superherosa - to tutaj postawiłbym znak równości.
i) "Batman Year One"
Oczywiście.
j) Batman Zabójczy żart
Chyba tak.


To subiektywna opinia, z której nie zamierzam się tłumaczyć. Po prostu coś mi się podoba, a coś nie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2013, 11:37:22 pm wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Matt@

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #791 dnia: Kwiecień 06, 2013, 11:11:38 pm »
Dziwny Pan jest Panie N.N....
Co ma na celu wymienienie tych wszystkich dobrych komiksów z DC i Vertigo?  Najwyraźniej są tacy, którzy dodaliby "Justice" do pana listy jako punkt "k". Nie wiem co jest w tym szokującego.
Z resztą nie rozumiałem już wcześniejszych Pana reakcji w tym temacie. Zaczął Pan przeklinać ponieważ Mucha stosuje powszechną obecnie technikę marketingowa bezpośredniego kontaktu z klientem i informują o prawdopodobnych zapowiedziach. Tak, ewidentnie starają się "podgrzewać atmosferę". Nie sądzę jednak, żeby "podgrzewanie atmosfery" mogło zaszkodzić polskiemu rynkowi... Przykro mi to mówić, ale Pana reakcja była nie uzasadniona. To jest dosyć absurdalne, że denerwują Pana wpisy na facebooku z którego Pan nawet nie korzysta... Można bez problemu zaczekać na oficjalne zapowiedzi i nie irytować się na nowoczesne "młodzieżowe"  strategie marketingowe, których użycie nie dziwi skoro są darmowe i skuteczne. A przynajmniej skuteczne dla tych do których są skierowane, czyli osób, które korzystają z takich portali jak facebook. Bojkotowanie wydawnictwa jest moim zdaniem niepoważne.
Piszę to wszystko jednocześnie się z Panem zgadzając. Mnie też nie interesują zgadywanki, ani posty na facebooku. Same komiksy wydawane przez Muchę chętnie bym przeczytał, ale nie są wysoko na liście moich "kulturalnych" zakupów. No i nie podejrzewam, żeby "Justice" mogło być lepsze od "Watchmen", ale jeśli ktoś tak uważa to cóż... bywa.

N.N.

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #792 dnia: Kwiecień 07, 2013, 12:05:55 am »
Dziwny Pan jest Panie N.N....
Co ma na celu wymienienie tych wszystkich dobrych komiksów z DC i Vertigo? 
Jeśli Pan nie zauważył, to moja wypowiedż była odpowiedzią na stwierdzenie, że "Justice" to z pewnością jeden z najlepszych komiksów z oferty DC Comics jakie będą dostępne na polskim rynku. Uważam, że jest to stwierdzenie nieprawdziwe i to wcale nie dlatego, że "Justice" jest złym komiksęm, ale dlatego, że polskie wydawnictwa wykonały kawał dobrej roboty publikując już wczesniej dużo dobrych i bardzo dobrych komiksów z oferty DC Comics (żeby było łatwiej to zrozumieć, wymieniłem 21 spośród nich)

Cytuj
Najwyraźniej są tacy, którzy dodaliby "Justice" do pana listy jako punkt "k". Nie wiem co jest w tym szokującego.
Nigdzie w mojej wypowiedzi nie naopisałem, że dodanie "Justice" do mojej listy uważam za szokujące. O tym, że cenię Rossa niech świadczy fakt, iż wśród komiksów, które wymieniłem, znalazło się "Kingdom Come". Poprosiłem przedmówcę, żeby uzasadnił swoje - dość dla mnie szokujące - zdanie i żeby mu to ułatwić, podałem pewne tytuły na polskim rynku obecne. Dlaczego ma być to dziwne, nie wiem.
Cytuj
Z resztą nie rozumiałem już wcześniejszych Pana reakcji w tym temacie. Zaczął Pan przeklinać ponieważ Mucha stosuje powszechną obecnie technikę marketingowa bezpośredniego kontaktu z klientem i informują o prawdopodobnych zapowiedziach. Tak, ewidentnie starają się "podgrzewać atmosferę". Nie sądzę jednak, żeby "podgrzewanie atmosfery" mogło zaszkodzić polskiemu rynkowi... Przykro mi to mówić, ale Pana reakcja była nie uzasadniona. To jest dosyć absurdalne, że denerwują Pana wpisy na facebooku z którego Pan nawet nie korzysta... Można bez problemu zaczekać na oficjalne zapowiedzi i nie irytować się na nowoczesne "młodzieżowe"  strategie marketingowe, których użycie nie dziwi skoro są darmowe i skuteczne. A przynajmniej skuteczne dla tych do których są skierowane, czyli osób, które korzystają z takich portali jak facebook. Bojkotowanie wydawnictwa jest moim zdaniem niepoważne.
Piszę to wszystko jednocześnie się z Panem zgadzając. Mnie też nie interesują zgadywanki, ani posty na facebooku. Same komiksy wydawane przez Muchę chętnie bym przeczytał, ale nie są wysoko na liście moich "kulturalnych" zakupów. No i nie podejrzewam, żeby "Justice" mogło być lepsze od "Watchmen", ale jeśli ktoś tak uważa to cóż... bywa.

Przeklinałem? Naprawdę? Nie wydaje mi się. A jesli tak, to przepraszam. Metodę promocji opartą na pisaniu "my wiemy, ale nie powiemy" uważam za dziecinadę. "Long Halloween" i "Dark Victory" nie kupię od "Muchy", bo już je mam. "Justice" też pewnie sobie kupię po angielsku, jak tylko się dowiem, czy w ogóle warto to kupować.

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #793 dnia: Kwiecień 07, 2013, 09:15:12 am »
Zapowiedzi Muchy faktycznie rewelacyjne, tylko obawiam się, że z ceną przesadzą chłopaki. Mam nadzieję, że cena będzie konkurencyjna do ceny Egmontu, oczywiście zakładając, że historie Muchy będą miały więcej stron więc i droższe będą proporcjonalnie.

Offline nayroth

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #794 dnia: Kwiecień 07, 2013, 09:23:13 am »
A nie chodziło czasem o to ze JUSTICE będzie jedną z najlepszych tegorocznych premier z obszaru DC/Marvel?
Mogłoby o tym świadczyć sformuowanie "będzie dostępne"; a te tytuły które wymienił NN są pewnie lepsze i niektóre nadal są dostepne w sprzedaży, ale niektóre już nie.

Jesli o to właśnie chodziło, to ja jestm gotowy sie podpisac pod tym, bo moim zdaniem JUSTICE dystansuje większość oferty WKKM, oraz zapowiedziane przez Egmont Nowe DC.