Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615112 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

godai

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #390 dnia: Sierpień 19, 2009, 11:31:48 am »
Ajron, wydawnictwo o takim cyklu jest mniej znaczące dla ekosystemu, niż gdyby upadło np. Hanami.

Wiesz, jak jest :D

Offline Ajron

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #391 dnia: Sierpień 19, 2009, 11:37:05 am »
Wiem i nie przeczę, ale mimo wszystko to wydawnictwo komiksowe, a do tego wydaje Marvela, którego u nas jest jak na lekarstwo.

Parafrazując Twardowskiego "Śpieszmy się kupować komiksy, bo wydawnictwa tak szybko upadają"  :D

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #392 dnia: Sierpień 19, 2009, 01:18:06 pm »
"Śpieszmy się kupować komiksy, bo wydawnictwa tak szybko upadają"
"...a co Ty zrobiłeś dla realizacji planu?!"
"Nie pytaj co wydawnictwa komiksowe mogą zrobić dla Ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla wydawnictwa komiksowego" ;)

Offline Roy_v_beck

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #393 dnia: Sierpień 20, 2009, 05:56:24 pm »
No, proszę. Jak na zawołanie, Mucha udowadnia, że jednak żyje. Mam tylko nadzieję, że te plansze z Marvels to nie są z ostatecznego wydania, bo byłaby to z pewnością tragedia niesamowita.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #394 dnia: Sierpień 21, 2009, 12:28:58 am »
No, proszę. Jak na zawołanie, Mucha udowadnia, że jednak żyje. Mam tylko nadzieję, że te plansze z Marvels to nie są z ostatecznego wydania, bo byłaby to z pewnością tragedia niesamowita.

Plansze są z pdfa od wydawcy, do którego chyba nie było dołączonej czcionki. Jakby nie było to komiks i tak jest już w drukarni :)

Pozdrawiam
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Grim Knight

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #395 dnia: Sierpień 21, 2009, 08:44:44 am »
Błagam, powiedzcie, że ten pdf nie był tym ostatecznym :(
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Offline adro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #396 dnia: Sierpień 21, 2009, 01:36:09 pm »
O moj Boze...
Teraz Mucha pewnie bedzie oszczedzac i ciac koszty jak to tylko mozliwe. Niestety odbije sie to na jakosci serwowanego towaru. Jezeli wydawca pusci takie "cos" na rynek, to juz bedzie gwozdz do trumny MC
pozdro 
 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline yurek1

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #397 dnia: Sierpień 21, 2009, 02:40:59 pm »
o ja pierdykam, ale komedia!  :p
co to jest "stan praktycznej martwoty"?  :eek:
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #398 dnia: Sierpień 21, 2009, 02:47:30 pm »
co to jest "stan praktycznej martwoty"?  :eek:
przeciwieństwo stanu teoretycznego żywota?

Offline Roy_v_beck

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #399 dnia: Sierpień 21, 2009, 03:58:37 pm »
Szczerze? Nie czytałem w oryginale Marvels, tylko te tutaj skany i jakoś strasznie rozczarowany jestem. Słyszałem, że to taka opowieść o ludzkich aspektach bycia superbohaterem, a tutaj takie nadmuchane pomysły z nauką pod ziemią, nieznany bohater, a całość pięć razy bardziej patetyczny i dumny styl ma niż Kingdom Come. Te przykładowe strony zachęcać powinny chyba? A jedynie odstraszają.


Edit: chodziło mi o Human Torch, tak bodajże on się nazywa. W porównaniu ze Spider-manem, Iron-manem czy Kapitanem Ameryką, to raczej mało popularna postać.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2009, 06:11:17 pm wysłana przez Roy_v_beck »
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #400 dnia: Sierpień 21, 2009, 04:02:07 pm »
nieznany bohater
o jakim nieznanym bohaterze mówisz?

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #401 dnia: Sierpień 22, 2009, 08:23:12 am »
Szczerze? Nie czytałem w oryginale Marvels, tylko te tutaj skany i jakoś strasznie rozczarowany jestem. Słyszałem, że to taka opowieść o ludzkich aspektach bycia superbohaterem, a tutaj takie nadmuchane pomysły z nauką pod ziemią, nieznany bohater, a całość pięć razy bardziej patetyczny i dumny styl ma niż Kingdom Come. Te przykładowe strony zachęcać powinny chyba? A jedynie odstraszają.


Edit: chodziło mi o Human Torch, tak bodajże on się nazywa. W porównaniu ze Spider-manem, Iron-manem czy Kapitanem Ameryką, to raczej mało popularna postać.
Roy, weź Ty poczekaj na wydanie tego komiksu, przeczytaj go, a potem feruj wyroki... Bo oceniając go po kilku skanach ośmieszasz się.
Human Torch nie jest jedynym bohaterem... W ogóle nie jest do końca bohaterem.
I daj spokój - 1/4 Fantastycznej Czwórki to kanon Marvela niczym wymienieni przez Ciebie.

A pdf tragiczny - zwłaszcza krój liternictwa, bo wierzę, że polskie znaki (?) się tylko w pdfie rozsypały. Znów żałuję, że nie kupiłem wypasionego wydania na promocji w Multi, tylko chciałem dać szansę Musze. Mam nadzieję, że to poprawią, aczkolwiek wypuszczanie takich materiałów promocyjnych dobrze o nich nie świadczy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2009, 08:26:25 am wysłana przez Verminard »
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #402 dnia: Sierpień 22, 2009, 08:38:48 am »
Human Torch nie jest jedynym bohaterem... W ogóle nie jest do końca bohaterem.
I daj spokój - 1/4 Fantastycznej Czwórki to kanon Marvela niczym wymienieni przez Ciebie.
Ale to nie jest Human Torch z F4, tylko Pochodnia-android z pierwszego "Marvel Comics" z 1939r. :)

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #403 dnia: Sierpień 22, 2009, 08:45:49 am »
Ale to nie jest Human Torch z F4, tylko Pochodnia-android z pierwszego "Marvel Comics" z 1939r. :)

Wiem, odrobiłem lekcje. Jednak jak widzisz pierwsze skojarzenie jest inne.
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline Roy_v_beck

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #404 dnia: Sierpień 22, 2009, 10:53:50 am »
Verminard: No i co z tego, że ci się kojarzy z F4? Też mam wiele skojarzeń, ale bynajmniej Captain Britain nie jest najpopularniejszym superbohaterem tylko dlatego, że może się kojarzyć z Captain America. Przyznałbyś się chociaż do pomyłki. A ten Human Torch to doczekał się filmu kinowego? No nie. Jego serię ongoing pisze jakiś uznany scenarzysta, a rysuje świetny rysownik? No nie. Czy on w ogóle ma własną serię? No nie. Więc niech mi nikt nie mówi, że to popularna postać.

Cytat: Verminard
Bo oceniając go po kilku skanach ośmieszasz się.
Zrobiłeś po chwili dokładnie to samo. Ja jedynie jeszcze napomknąłem o stronie fabularnej, gdzie po 12 pierwszych stronach myślę, że to już wcale tak mało nie jest.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

 

anything