Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1614957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #405 dnia: Sierpień 22, 2009, 11:23:41 am »
Jego serię ongoing pisze jakiś uznany scenarzysta, a rysuje świetny rysownik? No nie. Czy on w ogóle ma własną serię? No nie. Więc niech mi nikt nie mówi, że to popularna postać.
owszem, ma własną serię - pisze Mike Carey, okładki robi Alex Ross
http://marvel.com/catalog/?id=12745
to, że o czymś nie wiesz, to nie znaczy że to coś nie istnieje. Nie masz pojęcia o tematach w których się wypowiadasz... nie pierwszy raz to udowodniłeś.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #406 dnia: Sierpień 22, 2009, 12:12:51 pm »
Verminard: No i co z tego, że ci się kojarzy z F4? Też mam wiele skojarzeń, ale bynajmniej Captain Britain nie jest najpopularniejszym superbohaterem tylko dlatego, że może się kojarzyć z Captain America. Przyznałbyś się chociaż do pomyłki. A ten Human Torch to doczekał się filmu kinowego? No nie. Jego serię ongoing pisze jakiś uznany scenarzysta, a rysuje świetny rysownik? No nie. Czy on w ogóle ma własną serię? No nie. Więc niech mi nikt nie mówi, że to popularna postać.
Ten Human Torch jest pierwowzorem tego z F4. A obydwu rysują i piszą uznani.
I nadal nie rozumiem, w czym Ci ten Human Torch przeszkadza - Marvels opowiada m.in. o pojawianiu się pierwszych herosów pośród zwykłych ludzi - Human Torch takim herosem był.

Zrobiłeś po chwili dokładnie to samo.
Nie widzę. Czytałem kilka recenzji Marvels, wystarczająco, by wiedzieć o czym mniej więcej ten komiks jest. Raczej nie o "ludzkich aspektach bycia superbohaterem", jak napisałeś, a o postrzeganiu superbohaterów przez zwykłych ludzi. To wystarczy, by stwierdzić, że te kilka stron nie jest reprezentatywne. To już okładki pojedynczych albumów więcej mówią o treści.
Polecam: http://www.kazet.bial.pl/2008_05/pp_marvels.htm
i jeszcze dwie, z czego jedna negatywna: http://www.marvelcomics.pl/index.php?cmd=showPub&pub=152

Ja jedynie jeszcze napomknąłem o stronie fabularnej, gdzie po 12 pierwszych stronach myślę, że to już wcale tak mało nie jest.
Na 216? To mało. Zwłaszcza, jedyne co z tego wyciągasz to:
"takie nadmuchane pomysły z nauką pod ziemią". Zwłaszcza, że mówimy o androidzie.

Ale nie widzę sensu dyskutowania o komiksie, którego żaden z nas nie czytał. Jedyne co ja mogę ocenić po tych skanach to kiepska czcionka. Tobie zostawiam rozgryzanie fabuły. Jak dla mnie możesz nawet Marvels nie kupić i oszczędzić nam swoich opinii.
eot z mojej strony
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2009, 11:21:07 am wysłana przez Verminard »
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #407 dnia: Sierpień 22, 2009, 12:19:43 pm »
owszem, ma własną serię - pisze Mike Carey, okładki robi Alex Ross
http://marvel.com/catalog/?id=12745
to, że o czymś nie wiesz, to nie znaczy że to coś nie istnieje. Nie masz pojęcia o tematach w których się wypowiadasz... nie pierwszy raz to udowodniłeś.
Ale to nie jest ongoing tylko miniseria.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #408 dnia: Sierpień 22, 2009, 12:29:07 pm »
oh, no tak,
to jednak Human Torch to lamer, o którym nikt nie słyszał...

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #409 dnia: Sierpień 22, 2009, 12:41:04 pm »
Ja słyszałem. To jeden z Fantastycznej czwórki!  :eek:

Offline Roy_v_beck

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #410 dnia: Sierpień 22, 2009, 03:21:09 pm »
Cytat: Kingpin
to, że o czymś nie wiesz, to nie znaczy że to coś nie istnieje. Nie masz pojęcia o tematach w których się wypowiadasz... nie pierwszy raz to udowodniłeś.
No, ciężko mi poznać tą serię, jak jeszcze nie wyszła. Ale oczywiście dziwię się, że jeszcze jej nie czytałem, moja wina. Kilkaset numerów Amazing Spider-man i parę woluminów Kapitana Ameryki jest niczym wobec tej super rozległej, ogólnie znanej serii z wieloletnią tradycją. Poleć mi lepiej jakieś dobre wydania zbiorcze Human Torch, jak takiś mądry.

A o Marvels więcej zamilczę, zgadzam się, że nie ma co dyskutować o komiksie, który nie wyszedł i nie ma co wieszać psów na nim za marne wydanie.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline Julek_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #411 dnia: Sierpień 23, 2009, 09:46:55 am »
Chłopie, ale o co Ci chodzi :/

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #412 dnia: Sierpień 23, 2009, 11:20:47 am »
Zauwaze tylko, ze o Torchu jest moze jakies 20 stron w tym komiksie i tylko na samym poczatku, w kontekscie pojawienia sie pierwszych super istot. Reszta historii ma z tym bohaterem niewiele wspolnego.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline nayroth

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #413 dnia: Sierpień 23, 2009, 02:15:44 pm »
A o Marvels więcej zamilczę, zgadzam się, że nie ma co dyskutować o komiksie, który nie wyszedł i nie ma co wieszać psów na nim za marne wydanie.

Jak to nie ma co dyskutować?
O takim np. Prosto z piekła większość dyskusji na forum miała miejsce przed premierą i co w tym niby złego?

A Torchów jest w komiksie dwóch i nawet razem dają łupnia nazistom :lol:

Offline Jarek Obważanek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #414 dnia: Sierpień 25, 2009, 10:51:52 am »
Błagam, powiedzcie, że ten pdf nie był tym ostatecznym :(
Spokojnie, z tego pdfa nikt komiksu nie drukuje. Rozmawiałem z Muchami, polskie literki będą. ;)
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Ajron

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #415 dnia: Sierpień 25, 2009, 10:59:13 am »
Spokojnie, z tego pdfa nikt komiksu nie drukuje. Rozmawiałem z Muchami, polskie literki będą. ;)

Całe szczęście. A potwierdzili koniec sierpnia jako czas premiery Marvels?

Offline Cheshire Cat

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #416 dnia: Sierpień 25, 2009, 11:17:38 am »
Spokojnie, z tego pdfa nikt komiksu nie drukuje. Rozmawiałem z Muchami, polskie literki będą. ;)
Ciekawe jak będzie ze stylistyką.  :doubt:
"Oh, you can't help that, we're all mad here. I'm mad. You're mad."

Offline Jarek Obważanek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #417 dnia: Sierpień 25, 2009, 05:25:02 pm »
Całe szczęście. A potwierdzili koniec sierpnia jako czas premiery Marvels?
Nieoficjalnie: nic przed MFK(iG!).
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Ajron

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #418 dnia: Sierpień 25, 2009, 09:52:54 pm »
Nieoficjalnie: nic przed MFK(iG!).

Mucha nie przestaje mnie zadziwiać... Dzięki za informację.

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #419 dnia: Sierpień 26, 2009, 07:30:47 am »
Nic przed MFK ? Hmm ... Widać sprzątanie po "wyczynach" Nurka w toku ...