trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julek_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #435 dnia: Październik 08, 2009, 11:59:15 am »
W sumie nie tak długo, bywało gorzej...

Offline Jarek Obważanek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #436 dnia: Październik 19, 2009, 11:37:57 pm »
Dostałem cynk, że "Marvels" wyjeżdża z BZGraf.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #437 dnia: Październik 20, 2009, 07:12:49 am »
I to jest bardzo dobra wiadomość. Aczkolwiek od wyjazdu Marvels z drukarni jeszcze wiele może się wydarzyć, dlatego trzymajmy kciuki!

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #438 dnia: Październik 20, 2009, 07:17:45 am »
Oby tylko Nurek nie przejął po drodze towaru ...

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #439 dnia: Październik 20, 2009, 07:58:31 am »
Oby tylko Nurek nie przejął po drodze towaru ...

Tak, też pomyślałem o tym, jako o jednym z nieszczęśc jakie mogą przydażyć się Marvels w drodze z drukarni :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #440 dnia: Listopad 27, 2009, 09:52:27 pm »
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/zero-girl/1

No to zaskoczyła nas mucha na koniec roku. Pomijając kwestię, czy komiks faktycznie ukaże się w podanym terminie. Swego czasu bardzo podobała mi się kreska Kietha, ale zastanawiam się nad tym komiksem. Czytał to ktoś? Dobre to? I czemu na amazonie podana jest liczba stron 144, a u nas 128?

Szkoda że nie wydali teraz War Stories...

Offline Bane

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #441 dnia: Listopad 27, 2009, 11:14:08 pm »
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/zero-girl/1
 Swego czasu bardzo podobała mi się kreska Kietha, ale zastanawiam się nad tym komiksem. Czytał to ktoś? Dobre to?

Czytałem i dla mnie średnie. Kreska Kietha wchodzi mi w zależności od nastroju - podoba się albo bardzo, albo wcale, natomiast fabuły nie uznałem za porywającą. Oryginalny i ciekawy pomysł, który mimo wszystko nie wciągnął, ale to tylko moja opinia. Sześciu dyszek bym za to nie dał.

Offline Spider_Jerusalem

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 142
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Misanthropic syndrome
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #442 dnia: Grudzień 04, 2009, 10:29:48 pm »
Byłem przedwczoraj w CK, widziałem "Marvels" i było ok, tylko dlaczego dziś w przeglądanym egzemplarzu w empiku zawartość jest po... eee grecku?
Czy jest coś o czym nie wiem?

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #443 dnia: Grudzień 04, 2009, 11:23:46 pm »
Byłem przedwczoraj w CK, widziałem "Marvels" i było ok, tylko dlaczego dziś w przeglądanym egzemplarzu w empiku zawartość jest po... eee grecku?
Czy jest coś o czym nie wiem?

Podążaj za białym królikiem.

godai

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #444 dnia: Grudzień 05, 2009, 10:43:39 am »
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/zero-girl/1

No to zaskoczyła nas mucha na koniec roku. Pomijając kwestię, czy komiks faktycznie ukaże się w podanym terminie. Swego czasu bardzo podobała mi się kreska Kietha, ale zastanawiam się nad tym komiksem. Czytał to ktoś? Dobre to? I czemu na amazonie podana jest liczba stron 144, a u nas 128?

Sekunduję przedmówcy wyżej, dobre, ale chyba lepiej kupić taniej oryginał. Szczególnie, że jest kilka miejsc, które można koncertowo spieprzyć w tłumaczeniu. A sam ZG to taki typowy Kieth - trochę nie wiesz, o co chodzi, mocno zamotane, teen angst zmieszany z nadprzyrodzonym, ale na szczęście wyszło OK, a nie kupsztal Twilight. Warto znać, jak ktoś Kietha lubi i dobrze mu wchodzą jego historie. Ojo chyba wg mnie lepsze było.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #445 dnia: Grudzień 05, 2009, 04:45:44 pm »
"Chyba lepiej taniej kupić oryginał" można napisać przy większości komiksów z USA...
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

godai

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #446 dnia: Grudzień 05, 2009, 06:45:56 pm »
To prawda. Nawet przy cenach z Multiversum nadal wychodzi taniej kupować oryginały. I weź tu człowieku wspieraj polski rynek :D

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #447 dnia: Grudzień 07, 2009, 07:44:36 pm »
"Chyba lepiej taniej kupić oryginał" można napisać przy większości komiksów z USA...
Bo to prawda. Cóż poradzić. Nowy Batman nie jest wart tej stówy - 60zł wystarczy, a to i tak dużo...
Rynek olewa fanów komiksów z USA, to my olejemy rynek. ;)
Koniec offtopa.
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline Inuki

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #448 dnia: Grudzień 18, 2009, 07:38:00 pm »
Mucha zapowiedziała trzeci tom "Loveless" na styczeń; ciekawe kiedy "Wolverine" i "Avengers wydadzą  :doubt:

http://www.muchacomics.com/dzial.php?id=4

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #449 dnia: Styczeń 07, 2010, 01:47:11 pm »
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/120141-loveless-3-zaglada-blackwater

Loveless 3 już jest w sklepie gildii. Pytanie tylko, dlaczego 128 stron? Wg amazony Loveless 3 ma 192 strony!