Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1614920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomasz 66

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #450 dnia: Styczeń 07, 2010, 01:53:20 pm »
Wg Vertigo trzeci tom Loveless ma mieć 224 strony i zawierać zeszyty 13-21, a więc na pewno więcej niż figurujące na stronie sklepu gildii 128 str.
Czyżby Mucha podzieliła ostatni tom na dwie części?   :sad:

Offline m010ch

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #451 dnia: Styczeń 11, 2010, 09:36:45 am »
Czyżby Mucha podzieliła ostatni tom na dwie części?   :sad:

Dokładnie.

Cytat: http://komiks.nast.pl/nowosci/11707/Loveless-w-4-tomach/
Jak poinformowało nas wydawnictwo Mucha Comics, seria "Loveless" zostanie wydana w czterech, a nie trzech albumach. Przyczyną tego stanu rzeczy są wymogi licencyjnego jednego z koproducentów międzynarodowego wydania. Polski oddział Muchy stanął zatem przed wyborem: rozbicie ostatniego tomu na dwa bądź też nie wydanie go wcale. Data publikacji ostatniej części serii jest chwilowo nieznana.

Offline helsing

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #452 dnia: Styczeń 14, 2010, 04:39:44 pm »
Na blogu Ziniola, rozmowa z p. Rusteckim, który zdradził kilka tytułów:

Cytuj
Zdradzę plany (tylko na komiksy Marvela) na 2010 i połowę 2011: "Secret War", "Invincible Iron Man", "New Avengers vol.1", "Wolverine: Enemy of the State vol.1", "Marvels: Eye of the Camera," "New Avengers vol.2", "Wolverine: Enemy of the State vol.2", "New Avengers vol.3", "House of M".

Gdyby udało się to wszystko zrealizować w terminie to fani mainstreamu powinni być wielce zadowoleni. ;)
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline B2Ka

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #453 dnia: Styczeń 15, 2010, 01:18:51 am »
O tak, pięknie wyglądają te zapowiedzi. Jak dla mnie wystarczy nawet część tych komiksów byleby strona edytorska stała na wysokim poziomie i cena nie była taka wygórowana. Najlepiej wygląda House of M i Iron Man. W końcu ktoś wziął Marvela w swoje ręce. Szkoda, że Mucha na jakiś czas ucichła ale całe szczęście powraca. Odwalacie świetną robotę i mam nadzieję, że będziecie się trzymać na rynku jak najdłużej i udowodnić innym wydawnictwom jak na przykład Egmont, że popyt na komiks środka w Polsce jednak jest i opłaca się go wydawać :). Szkoda tylko, że z zapowiedzi zniknął Civil War :(. Mam nadzieję, że to zwykła pomyłka i jednak go wydacie. Trzymam kciuki!

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #454 dnia: Styczeń 15, 2010, 08:53:16 am »
Nie powiem, plany całkiem, całkiem. Wolverine'a i New Avengers pewnie bym nawet kupił, choć bardziej liczyłem na War Stories i Daredevil Yellow. Oby Rustecki postawił Muchę na nogi.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2010, 09:58:14 am wysłana przez ramirez82 »

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #455 dnia: Styczeń 15, 2010, 02:41:55 pm »
"Warstories" przetłumaczone totez pewnie będą ...

Offline spidey

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #456 dnia: Styczeń 15, 2010, 03:37:52 pm »
Plany naprawdę mocne, niemal sam kanon, tylko ciekawe jak szybko te komiksy będą się pojawiać.

Nie wiem jednak czy grudniowe Zero Girl i styczniowe Loveless 3 to nie był lekki strzał w stopę, bo te komiksy są raczej mocno niszowe i nie sądzę że wiele osób je kupi. Mogli od razu wystartować z Marvelem.

Z Nurkiem wszystko się potwierdziło a pamiętam jak niektórzy zawzięcie go bronili tutaj na tym forum :p

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #457 dnia: Styczeń 15, 2010, 07:18:35 pm »
Z Nurkiem wszystko się potwierdziło a pamiętam jak niektórzy zawzięcie go bronili tutaj na tym forum :p
spidey ogarnij się!!!!!
czy Rustecki podaje o kogo chodzi???!!!
Kolejny raz robisz to ty!
Skąd wiesz co się potwierdziło i wobec kogo? Znasz wyrok sądu?
Włącz myślenie w końcu

Offline spidey

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #458 dnia: Styczeń 16, 2010, 12:06:21 am »
A czy tak trudno wydedukować o kogo chodzi? Może ja wiem więcej na ten temat niż ty?


kolejna zapowiedź Muchy:
http://www.wak.net.pl/mb_view-informacje-0-138~00-01-2010-01-2010-0.html
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2010, 02:11:00 am wysłana przez spidey »

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #459 dnia: Styczeń 16, 2010, 10:37:13 am »

kolejna zapowiedź Muchy:
http://www.wak.net.pl/mb_view-informacje-0-138~00-01-2010-01-2010-0.html

Ennis i Snejbjerg to u nas na forum niezbyt popularna kombinacja. Choc mi ich wersja HB sie podobala.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #460 dnia: Styczeń 17, 2010, 01:34:00 pm »
Cytuj
Polski oddział Muchy stanął zatem przed wyborem: rozbicie ostatniego tomu na dwa bądź też nie wydanie go wcale. Data publikacji ostatniej części serii jest chwilowo nieznana.
Tak się zastanawiam, czy była możliwość, chociażby teoretycznie, wydania tych - dwóch tomów ostatniego tomu :badgrin: - równocześnie... :doubt:

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #461 dnia: Styczeń 17, 2010, 01:40:08 pm »
Jesli to jest drukowane w kilku krajach naraz, to szczerze watpie...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Dembol_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #462 dnia: Styczeń 18, 2010, 11:26:52 am »
kolejna zapowiedź Muchy:
http://www.wak.net.pl/mb_view-informacje-0-138~00-01-2010-01-2010-0.html
"Dear Billy" ponoć świetne. Czytałem kilka recenzji i zastanawiałem się nad kupnem, a tu taka niespodzianka. Zresztą historie wojenne to jedna z silniejszych stron Ennisa.

Offline spidey

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #463 dnia: Styczeń 19, 2010, 03:05:10 pm »
"Dear Billy" ponoć świetne. Czytałem kilka recenzji i zastanawiałem się nad kupnem, a tu taka niespodzianka. Zresztą historie wojenne to jedna z silniejszych stron Ennisa.
Jest już cena i format wydania:
http://komiks.nast.pl/nowosci/11764/Dear-Billy/
55zł za 80 stron? :?

godai

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #464 dnia: Styczeń 19, 2010, 03:17:53 pm »
Jest już cena i format wydania:
http://komiks.nast.pl/nowosci/11764/Dear-Billy/
55zł za 80 stron? :?

Polski klasyk. Za to w twardej, nie jakiś gówniany zeszyt w tekturowej okładce.

Co ciekawe, Znak potrafił wydać większy format za mniej. Ale pewnie oni mają normalne nakłady, nie komiksowe (mowa o nowym Sfarze).