Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline strz1

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #495 dnia: Luty 28, 2010, 10:57:51 pm »
Secret War bardzo dobre.

New Avengers tu nie sugerowalbym sie A: D. Oczywiscie czesc bohaterow tych samych, ale jak dla mnie NA to nowa era superbohaterow Marvela. Kwestia gustu ale dla mnie komiks bardzo, dobry.

Offline jolan13

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #496 dnia: Marzec 01, 2010, 07:26:16 am »
Wczoraj przeczytałem Avengers:Disassembled i jestem jak najbardziej na tak. Sama historia bardzo ciekawa i wciągająca, rysunki Fincha ogólnie bardzo dobre, choć czasami lekko dziwne twarze mu wychodzą, ale to u niego norma ;-) Standard wydania faktycznie się polepsza. Po obniżce zapłaciłem za ten komiks poniżej 50zł, co uważam za cenę atrakcyjną i nie zamierzam narzekać. Jest w HC, nie zamierzam narzekać. Gdyby cena za ten komiks przy HC i upuście wynosiła mniej więcej tyle ile za Marvels, to bym sobie pewnie odpuścił, albo bym narzekał ;-) (choć zdaję sobie sprawę, że Marvels ma więcej stron). Mniejszych błędów typu literówka, zagubiony przecinek czy kropka było na pewno kilka, ale generalnie nie ma się czego czepiać. W przedmowie zgubiono nawet jeden wyraz :p I co do niej, naprawdę lubię, gdy komiks zaczyna się przedmową (takie małe zboczenie z czasów TM-Semic),  dzięki temu komiks zyskuje ciut duszy. Czyżby ręka Rusteckiego? ;-)

Nie jestem (nawet nie staram się być) na bieżąco z trykotami wszelkiej maści, stąd pytanie do znających temat -
Spoiler: pokaż
czy coś dokładnie miał na myśli Magneto mówiąc do swojej córki "Xavier miał rację, to byłaś ty"? Do czegoś konkretnego pił?
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2010, 08:08:12 am wysłana przez jolan13 »

Offline adro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #497 dnia: Marzec 06, 2010, 11:10:54 am »
No ja tez przylaczam sie do pochwal Avengersow. cena komiksu po znizce tez bardzo ok, standard wydania ok. Oby tak dalej. Szczerze mowiac myslalem, ze mucha nie podniesie sie po wiadomej aferze, ale wszystko jakos ladnie sie uklada, MC wydaje dalej fajne komiksy, zapowiedzi tez sa bardzo ciekawe. Chyba powoli nadchodza czasy, ze czytelnicy przestana naciskac egmont o zajecie sie segmentem komiksow superbohaterskich, bo bedzie na rynku wydawnictwo, ktore idealnie wypelni luke. Jeszcze ponoc mucha ma zajac sie batmanem i moze reszta dc, takze nawet i tu MC moze okazac sie jakims remedium na opieszalosc i niechec egmontu w stosunku do komiksow superbohaterskich.
Jedno co mnie martwi to ta wysoka cena dear billy, nie wiem skad ona wynika. Nawet po znizce za 80 stron komiksu i tak zaplacimy sporo. Hmmm dziwne, ale nic to. Czekam tak naprawde na wszystkie komiksy od muchy
pozdro      
PS1. zastanawia mnie czemu z planow muchy wypadlo house of m
PS2. czy new avengers bendisa jest kontynuacja avengers disassembled
dzieki za odp 
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, 11:14:49 am wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline strz1

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #498 dnia: Marzec 06, 2010, 04:12:50 pm »
W Avengers Finale bohaterowie uznali, ze czas Avengers dobiegl konca. I zakonczyli dzialanie zespolu.

Na lamach NA grupa bohaterow uznala, ze ta druzyna ciagle jest potrzebna i klaruje sie nowy zespol.

Offline Julek_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #499 dnia: Marzec 06, 2010, 05:33:19 pm »
W Avengers Finale bohaterowie uznali, ze czas Avengers dobiegl konca. I zakonczyli dzialanie zespolu.

Na lamach NA grupa bohaterow uznala, ze ta druzyna ciagle jest potrzebna i klaruje sie nowy zespol.

No cóż, nie do końca można powiedzieć, że tak było. Odpowiadając na pytanie - umarli Mściciele, niech żyją Nowi Mściciele!

Offline cro_no

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #500 dnia: Marzec 10, 2010, 10:00:06 pm »
Dla mnie komiks ten na ok. 7/10. Dobry komiks superbohaterski ale nic wiecej. Z drugiej strony, Avengers nigdy nie byli moja ulubiona supergrupa. Od zawsze wole X-Men.
Generalnie jednak, na duzy plus zasluguje calkiem przyjemny wstep, oraz notka o autorach serii. Niby nic wielkiego, a cieszy. Wiecej takich "dodatkow" !

Offline spidey

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #501 dnia: Marzec 17, 2010, 02:05:57 pm »
Pojawiła się okładka i opis Iron Mana:
http://komiks.nast.pl/nowosci/12292/Iron-Man-Piec-koszmarow/

Seria dostała w tamtym roku nagrodę Eisnera.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2010, 02:15:33 pm wysłana przez spidey »

Offline B2Ka

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #502 dnia: Marzec 17, 2010, 02:48:44 pm »
Szkoda, że 75 złotych, ale trudno, trzeba będzie zagryźć zęby i poszukać jakiejś korzystnej oferty ze zniżkami i kupić, a może i wyjdzie te 60 złotych albo i mniej.

Offline naodati

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #503 dnia: Kwiecień 13, 2010, 06:37:27 pm »
Mucha zaktualizowała swoją stronę internetową. W zapowiedziach znalazła się okładka i info o War Stories. Padł nowy rekord cenowy Muszki, 110 zł (240 stron).

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #504 dnia: Kwiecień 13, 2010, 08:53:36 pm »
Fajnie, w końcu będzie War Stories. Nawet jeśli Ennis nie sprosta zadaniu, to pozostanie podziwianie krechy Gibbonsa i Lloyda. A cena? Kogo dziś zdziwi 110zł za 240 stron w twardej oprawie?

Offline Jarek Obważanek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #505 dnia: Kwiecień 14, 2010, 12:08:22 am »
Mnie dziwi po co oni tyle komiksów ładują w twarde oprawy.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Michał Siromski

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #506 dnia: Kwiecień 14, 2010, 06:48:53 am »
Fajnie, w końcu będzie War Stories. Nawet jeśli Ennis nie sprosta zadaniu, to pozostanie podziwianie krechy Gibbonsa i Lloyda.

Sprosta. Historie są bardzo ciekawe i naprawdę warto zainwestować kaskę.
Z naszymi ocenami jest jak z zegarkami: każdy chodzi inaczej, a jednak wierzymy tylko swojemu

Offline Koro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #507 dnia: Kwiecień 14, 2010, 07:09:05 pm »
Mnie dziwi po co oni tyle komiksów ładują w twarde oprawy.
Jak to po co? Żeby podbić cenę. Chyba nikt mi nie powie, że wydawane komiksy przez Muchę (w większości) są rzeczywiście warte twardych opraw. Chyba że to wymóg firmy matki.

Offline Dembol_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #508 dnia: Kwiecień 14, 2010, 09:35:41 pm »
Komuś z obliczeń wyszło, że przy takim nakładzie cena musi być na poziomie tych 70-100 zł. Przy takiej cenie za TPB, 4-5 zł w tą czy w tamtą stronę nie gra za bardzo roli, a czytelnik zawsze łaskawiej spojrzy na drogi komiks, który jest ładnie wydany. Taka jest moja teoria

Offline Jarek Obważanek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #509 dnia: Kwiecień 14, 2010, 10:11:01 pm »
Tak, tak, Mucha twardo walczy o to, żeby komiksy były coraz bardziej elitarne a ich nakłady systematycznie spadały.  :-?
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa