trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #585 dnia: Kwiecień 03, 2011, 09:00:30 pm »
Cos sie mucha rozbrykala ostatnimi czasy. Czy w kwietniu mucha tez ma zamiar wydac jakis komiks?. Czyzby nastapil ostatnio wzrost zainteresowania komiksami superbohaterskimi w Polsce?
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline spidey

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #586 dnia: Kwiecień 04, 2011, 12:30:43 pm »
Cos sie mucha rozbrykala ostatnimi czasy. Czy w kwietniu mucha tez ma zamiar wydac jakis komiks?

http://komiks.polter.pl/Thor-Wikingowie-n13386

Offline aniou

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #587 dnia: Kwiecień 19, 2011, 10:23:02 am »
Wiadomo może kiedy dokładnie wyjdzie ten Thor? Ponieważ uzbierało mi się już ładne zamówienie i nie wiem czy czekać na komiks, czy kupić dopiero przy następnej okazji.

Offline cro_no

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #588 dnia: Kwiecień 19, 2011, 04:00:30 pm »
Na stronie sklepu gildii jest napisane że już 26 kwietnia:)

Offline spidey

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #589 dnia: Kwiecień 29, 2011, 08:52:28 pm »
Czytał już ktoś tego Thora, dobre to? Bo do tej pory nie bardzo lubiłem Marvelowskie komiksy Ennisa, pisze strasznie 'out of character'.

Offline Roy_v_beck

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #590 dnia: Kwiecień 29, 2011, 10:53:44 pm »
Chyba najlepszy superbohaterski. mainstreamowy komiks Ennisa. Bije na głowę Fury'ego czy Ghost Ridera. Świetne rysunki Fabry'ego, bardzo brutalny jest komiks, no i nieprzekombinowany. Każdy się połapie. Też nie obraża Nordów i nie ma tam żadnych murzynów wśród Wikingów. Dużo akcji, konkretne dialogi, po prostu polecam serię.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #591 dnia: Maj 15, 2011, 05:16:03 pm »
"Thor: Wikingowie"
 
Spodziewałem się jak najgorszego. A tu całkiem miła niespodzianka :) Zabawne, dobrze zilustrowane czytadło.

Offline spidey

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #592 dnia: Maj 25, 2011, 10:32:31 pm »
Thor: Wikingowie - gdyby to był komiks o X-Men albo Spider-Manie uznałbym go za totalną profanację i zapewne spuścił w kiblu, ale że za Thorem nigdy nie przepadałem i uwielbiam horrory gore klasy B to całość czytało mi się zaskakująco dobrze. I tylko tutaj zobaczymy nazistę i krzyżaka w jednej drużynie ;)

Odświeżyłem sobie też ostatnio Iron Mana: Pięć koszmarów i muszę powiedzieć, że właśnie tak powinien wyglądać filmowy Iron Man. Fraction wysmażył nam niesamowicie realistyczny komiks superbohaterski na miarę XXI wieku. Czyta się to jak dobry komiks sensacyjny i momentami zapomina, że akcja dzieje się w uniwersum Marvela. Eisner w pełni zasłużony a i Larroce trzeba pochwalić bo dołożył swoją cegiełkę do "filmowości" tej historii. Pięć koszmarów to najlepiej wydany komiks przez Muchę - oprócz wprowadzenia, galerii okładek i biografii autorów muszka pokusiła się nawet o przypisy dla mniej zaznajomionych z uniwersum Marvela (!).

Mam nadzieję, że premiera New Avengers: Sentry jeszcze w czerwcu, dla mnie muszka mogłaby wydawać nawet i trzy Marvele w miesiącu :) Tym bardziej że Sidorkiewicz niesamowicie się "wyrobił" z tłumaczeniami a korekta zaczęła w końcu działać. Standard edytorski Muchy to obecnie pierwsza liga.

Offline naodati

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #593 dnia: Lipiec 08, 2011, 11:24:09 am »
Muszka opublikowała zapowiedzi na drugą połowę 2011:
Wolverine: Wróg publiczny #2 (lipiec)
 New Avengers vol. 2 (sierpień)
 Fell (Warren Ellis, Templesmith)
 A God Somewhere (John Arcudi, Peter Snejbjerg)
 New Avengers vol. 3

Choć plany na 2012 są jeszcze w przygotowaniu są już jakieś konkretne pozycje:
House of M
New Avengers vol. 4+
Civil War
Opowieści wojenne vol. 2
Superman (?)
X-Men (?)
Ostatnie dwie pozycje Muszka może wyda w 2012. Jeśli chodzi o X-Menów to będzie to zapewne 5 tom Astonishing, bo wydawnictwo już wcześniej zapowiadało, że wróci do jego wydawania po Civil War.

Offline spidey

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #594 dnia: Lipiec 08, 2011, 03:17:26 pm »
Mucha przynajmniej odpowiedziała na wszystkie pytania :)

Szkoda że House of M wyleciało z tego roku. Kiedyś Mucha wspominała że szybkość wydania House of M, Civil War i reszty wielkich eventów będzie zależeć od dynamiki sprzedaży New Avengers i reszty komiksów z mścicielami. Widocznie ta dynamika jest taka sobie :(

Wolviego można już zamawiać w sklepie gildii.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #595 dnia: Lipiec 08, 2011, 03:19:32 pm »
Zapowiedzi w deche! Ale skąd to info o kontynuacji Nev Avengers w 2012 roku? Z odpowiedzi na forum nie doczytałem się tego.

Offline Matt@

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #596 dnia: Lipiec 08, 2011, 04:06:33 pm »
Mi też bardzo się podobają! Fajnie, że są dosyć rozmaite.

Offline naodati

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #597 dnia: Lipiec 08, 2011, 05:38:28 pm »
Zapowiedzi w deche! Ale skąd to info o kontynuacji Nev Avengers w 2012 roku? Z odpowiedzi na forum nie doczytałem się tego.

Tzn. wydaje mi się to logiczne, że skoro Civil War zamierzają wydać to 4 tom NA i kolejne również.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #598 dnia: Lipiec 08, 2011, 06:30:15 pm »
Tzn. wydaje mi się to logiczne, że skoro Civil War zamierzają wydać to 4 tom NA i kolejne również.

No właśnie nie byłbym tego taki pewien, bo cały czas była mowa wyraźnie o New Avengers 1-3.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #599 dnia: Sierpień 28, 2011, 12:21:55 am »
http://www.dccomics.com.pl/News/7438/A-GOD-SOMEWHERE-po-polsku---opis-i-okładka#Komentarze

Na DC Multiverse już jest zapowiedź wraz z okładką i ceną A God Somewhere.

 

anything