Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #825 dnia: Kwiecień 07, 2013, 06:09:17 pm »
Nie, nie powinny. Jak już próbowałem udowodnić ja i mack3 ten przelicznik jest mocno naciągany.
Tak, wiem, ale wziąłem już ten naciągany przelicznik pod uwagę, bo wiadomym jest, że Mucha tych komiksów za 130 złoty nie wyda.

N.N.

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #826 dnia: Kwiecień 07, 2013, 06:18:24 pm »
Moim zdaniem ma się bardziej, niż link do wydania SC. Jak będzie, zobaczymy niedługo.
Ty naprawdę nie pamiętasz, co napisałeś zaledwie stronę wcześniej, czy tylko tak udajesz, bo jest Ci wygodnie?

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #827 dnia: Kwiecień 07, 2013, 06:27:07 pm »
Ty naprawdę nie pamiętasz, co napisałeś zaledwie stronę wcześniej, czy tylko tak udajesz, bo jest Ci wygodnie?
Mi nigdy nie jest wygodnie. Zacytuj, odniosę się.

N.N.

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #828 dnia: Kwiecień 07, 2013, 06:38:55 pm »
. Zacytuj, odniosę się.
Nie chce mi się. Dzięki za pouczającą rozmowę.

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #829 dnia: Kwiecień 07, 2013, 06:41:03 pm »
Nikt nic takiego nie powiedział.
A jednak.:]
A skoro link ma się nijak do wydania Muchy, to jakie będzie to wydanie Muchy, panie znawco? Podziel się wiadomościami.
Panem znawcą nie jestem, ale idę o zakład, że wydanie będzie zwykłe, czyli takie jak np. All Star Superman.


No i nie odpowiedziałeś, co jest śmiesznego w tym, że uznam za nieopłacalny zakup komiksu za 250zł.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #830 dnia: Kwiecień 07, 2013, 06:45:04 pm »
Nie chce mi się. Dzięki za pouczającą rozmowę.
Zawsze do usług.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #831 dnia: Kwiecień 07, 2013, 06:50:04 pm »



No i nie odpowiedziałeś, co jest śmiesznego w tym, że uznam za nieopłacalny zakup komiksu za 250zł.

Za śmieszne uważam mówienie, że czegoś nie kupię przed ogłoszeniem ceny. Piszesz, że Mucha podała że to będzie szok cenowy, więc twoim zdaniem musi to być 250 złotych.


Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #832 dnia: Kwiecień 07, 2013, 06:54:34 pm »
Napisałem, że jeśli cena będzie wynosiła 250zł to tego nie kupię. Nie założyłem, że będzie to na pewno 250zł, po prostu obawiam się, ze Mucha przesadzi z ceną.


Bardzo czekam na te komiksy i ujawnienie ceny mając nadzieję, że będzie ona rozsądna, bo w innym wypadku po prostu sobie daruję.

Offline nayroth

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #833 dnia: Kwiecień 07, 2013, 07:14:28 pm »
Egmont wydał swego czasu 424-stronicowego grubaska - Pierścień Nibelunga w 2007 za 150zł. Zakładając tylko i wyłacznie "inflacyjną podwyżkę" 5% rocznie, za objętościowo podobny zapowiedziany integral Strażników bedą musieli teraz zaśpiewać 200zł minimum. Mucha pewnie da podobną cenę za swoje Batmany i Justice... Jakbym mial wybierac miedzy 1 gackiem od Muchy , a 4-5 tomami WKKM, to raczej kasa poszlaby do hatchette.
Dla zainteresowanych: na Multiversum Watchmen HC za 100zł ale jakość tego wydania nie powala, zwyczajny trejd w twardej oprawie na cienkim matowym papierze. Egmont na bank wyda to w lepszym standardzie.
http://multiversum.pl/p/1043/10061/watchmen-hc-przelicznik-promocyjny-2-50--dc-l-z-dc-tomy-sc-hc-.html

Offline hans

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #834 dnia: Kwiecień 07, 2013, 07:34:15 pm »
nayroth, nie spodziewałbym się, żeby Mucha wyceniła się na tym samym poziomie, co Egmont - oni zawsze mają zawyżone ceny. Jeśli Mucha zachce ponad 200 stówy, to ja podziękuję i kupię gdzieś indziej.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #835 dnia: Kwiecień 07, 2013, 09:30:10 pm »
Ja pierniczę ludzie dajcie żyć. Wasze biadolenie przypomina mi 12 latka. Mucha podała tytuły, pewnie cenę poda na miesiąc przed wydaniem Batmana. Po co się teraz spinać. Wydawnictwo poda cenę wtedy możecie sobie dyskutować na forum. Powtarzam mamy kwiecień do października jeszcze sporo czasu!

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #836 dnia: Kwiecień 07, 2013, 09:55:29 pm »
Nie przejmuj się Itachi. Jak już Mucha poda cenę, temat będzie ponownie wałkowany.

Offline nx87

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #837 dnia: Kwiecień 08, 2013, 07:06:21 am »
Ależ naczytałem się wczorajszych postów - trochę czasu zmarnowałem.
Ja tam postanowiłem, że jak cena detaliczna będzie 200 zł to zakupię.

Dzisiaj przyjdzie do mnie All-Star Superman i Opowieści Wojenne więc będę miał co robić... Wam także radzę poczytać coś, pobiegać, iść na zakupy, a nie denerwować się przed monitorem... :)

Offline indy1983

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #838 dnia: Kwiecień 08, 2013, 11:13:35 am »
nayroth, nie spodziewałbym się, żeby Mucha wyceniła się na tym samym poziomie, co Egmont - oni zawsze mają zawyżone ceny. Jeśli Mucha zachce ponad 200 stówy, to ja podziękuję i kupię gdzieś indziej.

Niedługo kupic będzie można wydanie w większym formacie (papier pewnie też lepszy):
http://multiversum.pl/p/1043/40094/watchmen-deluxe-edition-hc--dc-l-z-dc-tomy-sc-hc-.html

Offline Piotruposz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #839 dnia: Kwiecień 09, 2013, 02:13:09 pm »
Absolute Batman The Long Halloween Review

To ma być porównywalne z wydaniem Muchy? C'mooon...

 

anything