trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nx87

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #900 dnia: Czerwiec 12, 2013, 06:58:20 am »
Do kogo mam pisać reklamację komiksu? Kupiony w Gildia. Bardzo mocno komiks sklejony. Odkleiłem 2-3 strony i schodzi farba. Nie chcę takiego czegoś...

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #901 dnia: Czerwiec 12, 2013, 08:18:02 am »
Do kogo mam pisać reklamację komiksu? Kupiony w Gildia. Bardzo mocno komiks sklejony. Odkleiłem 2-3 strony i schodzi farba. Nie chcę takiego czegoś...

Napisz w tej sprawie do sklepu gildii. Wymienią.

Offline wojtekzk

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #902 dnia: Czerwiec 12, 2013, 01:07:27 pm »
Niestety nie mamy na co wymieniać - wszystkie egzemplarze tak wyglądają. Możemy jedynie zwrócić zapłatę.
sklep.gildia.pl / Wydawnictwo Komiksowe / gildia.pl

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #903 dnia: Czerwiec 12, 2013, 01:33:14 pm »
Z moim egzemplarzem nie bylo tak zle, udalo sie w miare bezproblemowo rozkleic strony, jedynie na kilku z nich pozostaly niewielkie slady odklejonej farby, ale takie naprawde minimalne.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #904 dnia: Czerwiec 12, 2013, 02:02:32 pm »
A tak Mucha cieszyła się, że komiks szybciej "wyszedł" z drukarni...
A to feler, westchnął seler...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #905 dnia: Czerwiec 12, 2013, 03:29:29 pm »
U mnie jak pisałem, rozklejanie odbyło się bez żadnych problemów.
Co do samego komiksu, nie mam zbyt wiele czasu, ale początek przeczytałem i bardzo mi się podoba. Świetny  klimat i te rysunki ... :-)

Offline kosmoski

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #906 dnia: Czerwiec 12, 2013, 07:46:23 pm »
Po rozklejeniu stron w końcu przeczytałem "4 Jeźdźców..."

Graficznie jest naprawdę dobrze, w formacie w jakim komiks wydano wszystko to nabiera dodatkowego blasku, raduje oko i w dużej mierze pozwala wczuć się w klimat budowany w opowieści.

Historia jest w miarę spójna, cliffhangery zachęcają do dalszej lektury, momentami niestety sztucznością biją dialogi. Fabuła raczej buduje tło rysownikowi i kolesiowi od kolorów (cichy bohater całości), dając im duże pole do popisu.

Zakup oceniam jako udany, mam nadzieję, że się sprzeda na tyle dobrze by opłacalne było wydanie również "Towera"  :smile:

Offline nx87

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #907 dnia: Czerwiec 13, 2013, 08:26:33 pm »
Duży plus dla Gildii za chęć wymiany ale "niestety wszystkie egzemplarze komiksu tak wyglądają". Niestety kolejne komiksy od Muchy będę kupować z ostrożnością...

Offline marceli

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #908 dnia: Czerwiec 13, 2013, 09:54:26 pm »
Mam nadzieję, że przy Batmanie takiej plamy nie będzie.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #909 dnia: Czerwiec 14, 2013, 03:15:52 pm »
Mam nadzieję, że przy Batmanie takiej plamy nie będzie.

Taka wpadka na szczęście po raz drugi nie powinna mieć miejsca, więc jestem spokojny. Jednak komiksy za stówkę lub powyżej powinny być dokładnie sprawdzane, a w sytuacji, gdy nawala drukarnia powinna płacić wysokie odszkodowanie, bo jest to działanie na szkodę wydawnictwa. Nikt nie ma gwarancji, że osoby z uszkodzonymi lub posklejanymi stronami dalej będą zamawiać inne tytuły.

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #910 dnia: Czerwiec 14, 2013, 03:22:52 pm »
No wlasnie.
Ja pomimo posiadania 3 oryginalnych tpb chcialem kupic wersje PL, glownie dla wiekszego formatu. Ale skoro jest jak jest, to niestety podziekuje muszce. Komiks za taka cene wydany powinien byc na tip top.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline marceli

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #911 dnia: Czerwiec 14, 2013, 03:26:03 pm »
Ja też zastanawiałem się nad kupnem tego komiksu ale po przygodach z rozklejaniem stron podziękuję.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #912 dnia: Czerwiec 14, 2013, 03:40:15 pm »
Sklejone są tylko brzegi, komiks kosztuje też nie 100 zł tylko 74 i uważam że dramatyzujecie. Egzemplarz znajomego był mocniej poklejony, ale po przekartkowaniu brak szkód ;-)

Offline freshmaker

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #913 dnia: Czerwiec 15, 2013, 07:26:00 am »
nie wiem czy ktoś wspomniał że komiks jest formatu A4 i wygląda imponująco. wszystko byłoby ok gdyby nie ta nieszczęsna farba. wczoraj rozklejałem ten komiks przez 15min i niestety na rogach stron zostają białe plamki od kleju.


podsumowując plusy:
- cudna grafika
- dużo flaków, demonów i gołych cycków
- format
- cena
- natężenie barw


minusy:
- jak zwykle udało się ale nie do końca


mimo wszystko to chyba najbardziej atrakcyjny cenowo album europejski w tym roku. wyglądafantastycznie.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #914 dnia: Czerwiec 15, 2013, 07:54:45 am »
Potwierdzam, komiks w formacie większym niż Plansze Europy prezentuje się imponująco. Ogólnie jest to przyjemne, niewymagające czytadło, które dla rozrywki można by każdemu polecić, zwłaszcza że cenowo też dobrze wygląda. Mucha miała pecha z tymi posklejanymi stronami, pewne teraz potencjalni kupujący mogą się zniechęcić. Dodam, że mój egzemplarz też był posklejany, ale pięć minut cierpliwego rozklejania i już jest ok. Niby podczas rozklejania miałem gdzie nie gdzie te białe plami od kleju, ale teraz podczas czytania już ich nie widzę. Jedynie kolor mi nie podchodzi, nie przepadam za takim efekciarskim, wolałbym taki zwykły jak chociażby w Lobo.