Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #975 dnia: Sierpień 19, 2013, 08:44:41 pm »
Itachi, Maximumcarnage - jakby coś mam konto na FB; mogę napisać w Waszym imieniu. W razie czego dajcie znać na priv.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #976 dnia: Sierpień 22, 2013, 09:06:37 am »
Za tydzień szczegóły dotyczące jesiennego Batmana z Muchy, czekamy, czekamy!

Offline kelen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #977 dnia: Sierpień 22, 2013, 09:07:18 am »
Z tego, co się dowiedziałem, za tydzień będą już szczegóły na temat wydania.

EDIT

Itachi mnie ubiegł :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2013, 09:11:32 am wysłana przez kelen »
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #978 dnia: Sierpień 22, 2013, 09:11:44 am »
EDIT

Itachi mnie ubiegł :P

Dobre wieści szybko się rozchodzą. :smile:

Offline nx87

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #979 dnia: Sierpień 22, 2013, 11:08:08 am »
W sumie cieszę się, że będą informacje o Batmanie. Przy okazji chciałem pochwalić "Kick-Ass" - bardzo fajny komiks.

Offline chch

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #980 dnia: Sierpień 24, 2013, 04:55:27 pm »
Pytanie do posiadaczy Kick-Assa. Jak to jest z wykonaniem tego komiksu? Sporo osób narzekało w necie na klejenie, czy wszyscy doświadczyli tego samego problemu, czy to zależy od egzemplarza? Wiadomo gdzie drukowany będzie LH (i czy będzie cierpiał na tę sama przypadłość...)?
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Tai

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #981 dnia: Sierpień 24, 2013, 05:32:24 pm »
Mi jeszcze żaden komiks od Muchy nie rozleciał się. To samo tyczy się Kick - Assa. Możliwe, że tej drukarni zdarza się zaoszczędzić na kleju w przypadku kilku egzemplarzy. Wydawca ( w tym przypadku Mucha ) nie zgłasza problemu to drukarnia trochę na nich oszczędza. Ja w każdym razie nie narzekam.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #982 dnia: Sierpień 24, 2013, 07:05:06 pm »
Jak już wspominałem, mi też jeszcze żaden HC z Muchy nie rozleciał się, ale druga sprawa, że ja nie czytam komiksów rozkładając je na 180°.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #983 dnia: Sierpień 28, 2013, 07:31:47 pm »
Za tydzień szczegóły dotyczące jesiennego Batmana z Muchy, czekamy, czekamy!

Z tego, co się dowiedziałem, za tydzień będą już szczegóły na temat wydania.

Informacja z FB; 21 sierpnia; "Za tydzień szczegóły dotyczące jesiennego Batmana z Muchy".
21,22,23,24,25,26,27,28=8 dni!
Gratuluję profesjonalnego podejścia do klienta, tak trudno napisać, że informacja zostanie przesunięta o 1-2 dni?

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #984 dnia: Sierpień 28, 2013, 07:37:29 pm »
Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Zapowiedzi nie są ich najmocniejszą stroną, za to cieszy fakt zwiększenia dostępności komiksów. Są teraz dostępne chyba we wszystkich księgarniach internetowych np. aros, bonito, selkar. Już nie tylko gildia i zamówienia przez stronę oficjalną wydawnictwa. Jak widać polityka Muchy ulega zmianie, z czego jestem bardzo zadowolony.

Offline bowman007

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #985 dnia: Sierpień 28, 2013, 07:39:21 pm »
dzisiaj mija 7 dzień, więc spokojnie mają jeszcze kilka godzin do dotrzymania terminu :)

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #986 dnia: Sierpień 28, 2013, 07:40:27 pm »
Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Zapowiedzi nie są ich najmocniejszą stroną, za to cieszy fakt zwiększenia dostępności komiksów. Są teraz dostępne chyba we wszystkich księgarniach internetowych np. aros, bonito, selkar. Już nie tylko gildia i zamówienia przez stronę oficjalną wydawnictwa. Jak widać polityka Muchy ulega zmianie, z czego jestem bardzo zadowolony.

Też to zauważyłem, oczywiście spory + dla wydawnictwa :smile:

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #987 dnia: Sierpień 28, 2013, 07:43:59 pm »
Też to zauważyłem, oczywiście spory + dla wydawnictwa :smile:

Mnie to cieszy jeszcze z tego powodu, że mogę teraz zrobić odbiór osobisty. Poza tym upust jest większy niż na gildii. Coś czuję, że tego Batka zamówię w ten sposób :smile:

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #988 dnia: Sierpień 28, 2013, 07:47:05 pm »
Mnie to cieszy jeszcze z tego powodu, że mogę teraz zrobić odbiór osobisty. Poza tym upust jest większy niż na gildii. Coś czuję, że tego Batka zamówię w ten sposób :smile:

Wiesz, tylko nie każdy ma taką możliwość :biggrin: Z tego co sprawdzałem największy upust ma Literacka, jednak przy skromnym zamówieniu sporo zależy od ceny przesyłki, tutaj zdecydowanie prowadzi Aros.

Offline radef

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #989 dnia: Sierpień 28, 2013, 07:51:55 pm »
Też to zauważyłem, oczywiście spory + dla wydawnictwa :smile:
Nie wiedziałem, dzięki za informację. To wielki plus dla wydawnictwa, ponieważ teraz mogę kupić te komiksy taniej (sklep.gildia.pl jest świetny, ale mają trochę za drogą dostawę) i łatwiej. Ale z tego co widzę to nie wszystko jest, na przykład całych "New Avengers" nie ma. Czyżby nakład się kończył?
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

 

anything