Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #990 dnia: Sierpień 28, 2013, 07:53:36 pm »
Ale z tego co widzę to nie wszystko jest, na przykład całych "New Avengers" nie ma. Czyżby nakład się kończył?

Chyba jednak się nie skończył.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2013, 08:12:09 pm wysłana przez Itachi »

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #991 dnia: Sierpień 28, 2013, 07:54:50 pm »
Czyżby nakład się kończył?

Wydaje mi się, że to kwestia czasu. W Selkarze na przykład dopiero zaczęli dodawać te tytuły. Parę dni temu ich nie było.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #992 dnia: Sierpień 28, 2013, 08:06:30 pm »
Ale nakład niektórych tomów New Avengers i X-Men się skończył, na stronie Muchy jest to dokładnie opisane.
http://www.muchacomics.com/dzial.php?id=3 Jednak New Avengers jeszcze są, mój błąd.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #993 dnia: Sierpień 28, 2013, 08:35:12 pm »
Mnie to cieszy jeszcze z tego powodu, że mogę teraz zrobić odbiór osobisty.


Komiksy Muchy można odebrac osobiście w wydawnictwie (tzn gdzieś w siedzibie Muchy)?

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #994 dnia: Sierpień 28, 2013, 08:37:22 pm »

Komiksy Muchy można odebrac osobiście w wydawnictwie (tzn gdzieś w siedzibie Muchy)?

Miałem na myśli odbiór osobisty w księgarni :smile: Poprzednio nie było takiej możliwości, bo komiksy Muchy sprzedawane były tylko w sklepie gildii.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #995 dnia: Sierpień 28, 2013, 08:39:52 pm »
no tak... dzieki ;)

Offline chch

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #996 dnia: Sierpień 28, 2013, 10:05:21 pm »
Informacja z FB; 21 sierpnia; "Za tydzień szczegóły dotyczące jesiennego Batmana z Muchy".
21,22,23,24,25,26,27,28=8 dni!
Gratuluję profesjonalnego podejścia do klienta, tak trudno napisać, że informacja zostanie przesunięta o 1-2 dni?


Coś źle spojrzałeś. Post był z 22 sierpnia. Mają jeszcze do końca jutrzejszego dnia czas. ;)
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline zielone_biurko

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #997 dnia: Sierpień 28, 2013, 11:42:14 pm »
Nie wiem kto prowadzi fanpage muchy, ale imho robi im Black PR ;)
https://www.facebook.com/MuchaComics/posts/500123750064874
https://www.facebook.com/MuchaComics/posts/709110379105122


albo to po prostu głupota obnosić się do klienta bez szacunku

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #998 dnia: Sierpień 29, 2013, 12:06:38 am »
Nie wiem kto prowadzi fanpage muchy, ale imho robi im Black PR :wink:
https://www.facebook.com/MuchaComics/posts/500123750064874
https://www.facebook.com/MuchaComics/posts/709110379105122


albo to po prostu głupota obnosić się do klienta bez szacunku

Można się przynajmniej dowiedzieć, że ich komiksy nie są przeznaczone do czytania pod kątem 180 stopni. Najlepiej ich chyba w ogóle nie otwierać, żeby się nie rozleciały. Ten człowiek z fanpejdża ma rzeczywiście problemy z komunikacją.

Offline zielone_biurko

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #999 dnia: Sierpień 29, 2013, 01:21:45 am »
Sorks, ale pracując w serwisie komputerowym nigdy nie odniosłem się do klienta "Pan włącz Internet i zobacz, co tam jest napisane."


człowiek się pyta czy wyjdą X-Meni - w odpowiedzi człowiek się dowiaduje, że inna firma wydała ASM
człowiek mówi, że nowa książka się rozlatuje - w odpowiedzi wiemy, że czytanie książek jest barbarzyńskie :D

Offline bowman007

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1000 dnia: Sierpień 29, 2013, 01:31:19 pm »
No to już wiemy, szczegóły jutro.

endriu84

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1001 dnia: Sierpień 29, 2013, 02:49:29 pm »
Muszka wzięła się za cenzurowanie fanpejdża. Poleciały wpisy z:
https://www.facebook.com/MuchaComics/posts/500123750064874 (m.in. traktujace o tym, ze "Mucha traktuje czytelnika jak zło konieczne").

Czarny PR do potęgi. Zamiast przeprosin - zarzuty.
Zamiast przyznania się do błedu - cenzura (ucieczka od odpowiedzialnosci za własne słowa).

Odpowiedzi w sprawie rozklejających się egzemplarzy na najnizszym poziomie = zaprzeczanie faktom. Nawet od samego Sklepu Gildia (ktory to zajmuje się dostawą komiksow rowniez bezpodrednio ze strony internetowej Muchy) rowniez dowiedzialem się, ze komiksy Muchy "często tak mają".

W rzeczywistosci WSZYSTKIE komiksy, ktore mam zakupione od Muchy mają kiepsko klejone grzbiety i jeśli nie wpuści się w nie superglue, marne szanse, że prędzej czy pozniej nie zaczną się rozklejać.

W przypadku kiedy drukarnia nie wywiązuje się w należyty sposób ze swoich zobowiązań, naturalne wydaje się być, że wydawca (lezy to przeciez w jego interesie) przywola ją do porządku i zażąda należytego wykonania usługi.

Zastanawiające jest, że tutaj coś takiego nie następuje, a wydawca atakuje... niczemu winnego czytelnika - tym samym staje w obronie drukarni.

A nie trzeba być wybitnym specjalistą i pracować w drukarni, by wiedzieć, że te komiksy są fatalnie klejone. Wystarczy spojrzeć. Mydlenie ludziom oczu uważam za uwłaczające inteligencji.

Mistrzostwo czarnego PR-u, a może konflikt interesów?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2013, 03:01:43 pm wysłana przez endriu84 »

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1002 dnia: Sierpień 29, 2013, 02:53:29 pm »
Do Muchy nic nie mam, kupuję ich komiksy regularnie, jakość nie jest najwyższa, ale nic się nie rozlatuje.


Natomiast co do tego jak traktują ludzi na facebooku to jest to po prostu nie na miejscu. Już dawno zauważyłem, że coś z tym jest nie tak, atakowanie klientów, opryskliwość.

Offline zielone_biurko

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1003 dnia: Sierpień 29, 2013, 03:29:26 pm »
No to już wiemy, szczegóły jutro.
Imho to odpowiedź na odczepkę
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2013, 03:46:41 pm wysłana przez zielone_biurko »

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1004 dnia: Sierpień 29, 2013, 07:00:20 pm »
Trzy w miare nowe pozycję z Muchy, w bonito.pl 20%:
 
Detektyw Fell #1
 
Daytripper Dzień po dniu
 
Ród M
 
Zastanawia mnie Detektyw Fell. Na gildia.pl jest info, że wydano w 2011 roku, a na bonito.pl, że w 2013... To jest jakieś wznowienie?
Opinie w sieci są pozytywne, a jak forumowa brać ocenia ten komis? Jedna osoba ma nawet chyba bohatera w awatarze? ;)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope