Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615488 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1020 dnia: Sierpień 30, 2013, 02:08:37 pm »
Chyba wezmę przykład z Ciebie i zrobię tak samo, ale poczekam do tej 18 i przeczytam to, co tak długo zostawało tajemnicą, może chociaż cena będzie rozsądna :wink:

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1021 dnia: Sierpień 30, 2013, 02:10:17 pm »
Ja właśnie zamówiłem oryginał z amazonu za 12 funtów, wolę kupować oryginały, albo komiksy z egmontu. Mucha nie szanuje klienta, a ceny to jakiś kosmos.

Egmont też nie zawsze jest fair. Przerywanie serii, mimo że nakład się wyprzedał jest w moim przekonaniu nieodpowiednim podejściem wobec klientów.
Co do cen, to moim zdaniem Mucha ma teraz dobre ceny. Na pewno spadły w ostatnim roku i nie ma dużej dysproporcji między Muchą a Egmontem.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1022 dnia: Sierpień 30, 2013, 02:18:21 pm »
Egmont też nie zawsze jest fair. Przerywanie serii, mimo że nakład się wyprzedał jest w moim przekonaniu nieodpowiednim podejściem wobec klientów.
Co do cen, to moim zdaniem Mucha ma teraz dobre ceny. Na pewno spadły w ostatnim roku i nie ma dużej dysproporcji między Muchą a Egmontem.

Jak jest z tymi cenami, to zobaczymy dzisiaj :wink: Spadek cen jest oczywiście zasługą sporej konkurencji, więc Mucha nie miała większego wyboru.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1023 dnia: Sierpień 30, 2013, 02:18:36 pm »
Znowu czyszczą komentarze. :biggrin:
http://i.imgur.com/UvsjNMV.png
szczyt.

cizas... ten Śruba to jakiś głupek jest.
Widać, że cały czas próbuje prowokować. Nie dziwię się, że się ktoś z Muchy zirytował.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1024 dnia: Sierpień 30, 2013, 02:22:56 pm »
cizas... ten Śruba to jakiś głupek jest.
Widać, że cały czas próbuje prowokować. Nie dziwię się, że się ktoś z Muchy zirytował.

Jak dla mnie to na samym początku Mucha odpowiadała dosyć biernie, dopiero przedostatni post Śruby był niepotrzebny,gdyż otrzymał już pełną odpowiedź. Jednak czy to jest pretekst do takiego traktowania klienta? Irytacja, po jednym czy drugim wpisie? Bez przesady!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1025 dnia: Sierpień 30, 2013, 02:25:16 pm »
Jak dla mnie to na samym początku Mucha odpowiadała dosyć biernie, dopiero przedostatni post Śruby był niepotrzebny,gdyż otrzymał już pełną odpowiedź. Jednak czy to jest pretekst do takiego traktowania klienta? Irytacja, po jednym czy drugim wpisie? Bez przesady!

nie wiem czy po jednym czy po drugim. może było ich dużo więcej. Wszak Mucha kilka usunęła. Skąd wiesz, że rzeczony Śruba nie pisał dużo bardziej irytujących (czy nawet obraźliwych) komentarzy?
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1026 dnia: Sierpień 30, 2013, 02:26:17 pm »
A ty skąd wiesz, ze były? Nawet jeśli coś takiego miało miejsce, to Mucha powinna to załatwić w bardziej cywilizowany sposób.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2013, 02:30:36 pm wysłana przez Itachi »

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1027 dnia: Sierpień 30, 2013, 02:34:49 pm »
A ty skąd wiesz, ze były? Nawet jeśli coś takiego miało miejsce, to Mucha powinna to załatwić w bardziej cywilizowany sposób.

czy Twoją standardową odpowiedzią na forum jest zdanie w stylu "chyba Ty"?

nigdzie nie napisałem, że wiem coś więcej. Nie wiem czy były, oraz nie wiem czy nie było. Nie zasugerowałem, że "były", tylko że "mogły być".

bardziej cywilizowany sposób? Jezeli ktoś mnie nazwie głupkiem, to nie zamierzam go za to przepraszać. Akcja wywołuje reakcję. To chyba logiczne.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1028 dnia: Sierpień 30, 2013, 02:42:29 pm »
czy Twoją standardową odpowiedzią na forum jest zdanie w stylu "chyba Ty"?

nigdzie nie napisałem, że wiem coś więcej. Nie wiem czy były, oraz nie wiem czy nie było. Nie zasugerowałem, że "były", tylko że "mogły być".

To po co piszesz jakieś pierdoły. Gdybanie na temat, który nie potrzebuje pastwienia się nad nim.

bardziej cywilizowany sposób? Jezeli ktoś mnie nazwie głupkiem, to nie zamierzam go za to przepraszać. Akcja wywołuje reakcję. To chyba logiczne.

Jeśli jesteś mądrzejszy, to nie jest logiczne... Typowe zachowanie przedszkolne, oj sorki jeśli chodzisz do przedszkola to cofam wszystko.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1029 dnia: Sierpień 30, 2013, 02:46:26 pm »
Jeśli jesteś mądrzejszy, to nie jest logiczne... Typowe zachowanie przedszkolne, oj sorki jeśli chodzisz do przedszkola to cofam wszystko :badgrin:

jakbyś zadał sobie odrobinę trudu to wlazłbyś w mój profil, gdzie mam pokazaną ilość lat. Ale lepiej bawić się w gimnazjalne "przedszkolowanie" prawda?


o po co piszesz jakieś pierdoły. Gdybanie na temat, który nie potrzebuje pastwienia się nad nim.

masz strasznie ograniczone postrzeganie rzeczywistości jeżeli uważasz, ze coś jest albo czarne albo białe. Jak dojrzejesz, to powinno Ci się to zmienić.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1030 dnia: Sierpień 30, 2013, 02:57:49 pm »
jakbyś zadał sobie odrobinę trudu to wlazłbyś w mój profil, gdzie mam pokazaną ilość lat. Ale lepiej bawić się w gimnazjalne "przedszkolowanie" prawda?

Wiesz co? Jakoś nie mam ochoty wchodzić na Twój profil, gdzie każdy może sobie wpisać to, co tylko zechce.

masz strasznie ograniczone postrzeganie rzeczywistości jeżeli uważasz, ze coś jest albo czarne albo białe. Jak dojrzejesz, to powinno Ci się to zmienić.

Dobra, zaczynamy od nowa. Jeden z użytkowników zadał proste pytanie, Mucha mogła od razu udzielić normalnej odpowiedzi i nie byłoby sprawy. Wydawnictwo powinno usilnie starać się, aby kontakt z klientem był jak najbardziej przyjazny i sprawny. A pisanie z poczuciem wyższości i wdawanie się w dyskusję w sferze, gdzie każdy może to przeczytać to nieporozumienie. Wizerunek i cała otoczka działa tylko na szkodę Muchy, no ale cóż powinni o tym wiedzieć. Jeśli chodzi o mój wiek, to nie mam nic do ukrycia. 19 lat, studiuję - wszystko jest w porządku :wink: Kończmy z tematem, bo to nieodpowiedni dział na nasze dywagacje.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1031 dnia: Sierpień 30, 2013, 03:00:51 pm »
Dla mnie pierwsze pytanie Śruby było jasne od razu jak je przeczytałem (wiedziałem, że chodzi mu o Astonishing X-Men 3-4, które obecnie sa trudno dostępne). Moim zdaniem albo ktoś (moderator fanpage'a) jest tam nie za bardzo kumaty, albo (co wg mnie bardziej prawdopodobne) - sobie pomyślał: "wiem o co Ci chodzi, ale wysil się trochę z tym pytaniem. Jak zapytasz ładnie, całym zdaniem dokładnie wymieniając o co Ci chodzi to się wezmę i może odpowiem". Innymi slowy takie potraktowanie klienta jak uczniaka albo pętaka. Widać, że nawet taka mała ilość władzy może uderzyć do głowy i sprawić, że się patrzy na innych z góry.

Offline zielone_biurko

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1032 dnia: Sierpień 30, 2013, 03:12:59 pm »
nie wiem czy po jednym czy po drugim. może było ich dużo więcej. Wszak Mucha kilka usunęła. Skąd wiesz, że rzeczony Śruba nie pisał dużo bardziej irytujących (czy nawet obraźliwych) komentarzy?


1. Cały czas byłem kulturalny.
2. Chciałem się tylko dowiedzieć, czy AXM wrócą na półki.
3. Jakbyś musiał się przekomarzać też byś się wkurwił.
4. Sam jesteś głupek :P nikogo nie zwyzywałem, liczę jedynie na poważne traktowanie klienta.


Napisz na stronie muchy, że Ci się książka rozlatuje, ciekawe co Ci odpiszą.





Cytuj

Skąd wiesz, że rzeczony Śruba nie pisał dużo bardziej irytujących (czy nawet obraźliwych) komentarzy?
No właśnie. Na przykład mogłem mu zwyzywać matkę. Ludzie, znajdujemy się w cywilizowanym państwie, a to forum jest najkulturalniejsze na jakie trafiłem, tak samo tu, jak i wszędzie stosuję zasadę "Traktuję Cię tak, jak chcesz, żebyś Ty traktował mnie. I daruj sobie takie komentarze. Byłem do gościa cały czas fair, chciałem odpowiedzi, na jedno proste pytanie, piszę:
- Niestety pomimo odpowiedzi po tak długim okresie i sprzeczkach mam wrażenie, że traktujecie klienta jak zło konieczne.
- Wcale nie. Pozdrawiamy serdecznie.
No proszę Cię. Jak pojawił siędrugi głos, że faktycznie facet jest opryskliwy to kasujemy komentarze. Bo po co mają wisieć...

"Klient - nasz pan", a nic tak wielkiego chyba nie wymagałem, czyż nie?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2013, 03:20:53 pm wysłana przez zielone_biurko »

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1033 dnia: Sierpień 30, 2013, 03:29:19 pm »
Tez mam wrazenie, ze ten gosc z Muchy przesadza. Sugeruje dziwne rzeczy typu barbarzynstwo wobec ich komiksow i tym podobne bzdury. Jego PR to totalnie czarne PR.

Kolega Śruba ma mojego lajka. Ystadt - buuuuu!
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline zielone_biurko

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1034 dnia: Sierpień 30, 2013, 03:45:54 pm »
Polecam porównać odpowiedzi na pytania Anionrodnika na fanklubie WKKM i na fanklubie Muchy.