trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1614754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1035 dnia: Sierpień 30, 2013, 04:15:05 pm »
2. Chciałem się tylko dowiedzieć, czy AXM wrócą na półki.

dobrze. to zapytam jeszcze inaczej. Wiedząc, że Mucha pisała, że rezygnuje z wydawania Marvela (i że "album   WOJNA DOMOWA (Civil War) będzie najprawdopodobniej naszą ostatnią   pozycją z Marvel Comics - przynajmniej dopóki Kolekcja Hachette będzie   ukazywać się na rynku.") bo nie jest w stanie konkurować z Haczet w jakim celu zadałes pytanie czy beda wydawac Marvela? Można to było odebrać jako złośliwośc z Twojej strony.

Ystadt - buuuuu!

powiedz mi to prosto w oczy!! ;)

a tak serio. To cały czas podtrzymuje swoje zdanie, że ja bym się wkurzył (patrz odpowiedź dla zielonego).
i tam w niku nie ma drugiego T
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline zielone_biurko

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1036 dnia: Sierpień 30, 2013, 04:24:30 pm »
dobrze. to zapytam jeszcze inaczej. Wiedząc, że Mucha pisała, że rezygnuje z wydawania Marvela (i że "album   WOJNA DOMOWA (Civil War) będzie najprawdopodobniej naszą ostatnią   pozycją z Marvel Comics - przynajmniej dopóki Kolekcja Hachette będzie   ukazywać się na rynku.") bo nie jest w stanie konkurować z Haczet w jakim celu zadałes pytanie czy beda wydawac Marvela? Można to było odebrać jako złośliwośc z Twojej strony.
Czyli niedoinformowany klient = złośliwy klient, masz rację. To by się zgadzało, czemu ta osoba wynajęta na miejsce opiekuna Fb jest taka wkurwiona, w końcu musi odpowiadać na pytania internautów... i o tego batmana też tak męczą, jakby nie mieli co czytać, c**je... Ech...

Skoro Civil War jest ich ostatnią pozycją, ok, ale nie pytam się o nowe tytuły tylko dodruki. Może dla nich, Ciebie, różnicy nie ma, dla mnie jest, chciałem się upewnić.


Tak samo złośliwi Ci, którym książki się rozlatują, rzucajo nimi po pokojach, barbarzyńskie zachowania, a potem płacz, że klej nie trzymie.



Widzisz Ystad, może i sprowokowałem dziś wymaganiem przeprosin (nie wymaganiem, a raczej stwierdzeniem, że zamiast cenzury wystarczy przeprosić). Osoba ta jest opryskliwa, zbywa klientów jednym słowem (jak to z Batmanem jest: "Jutro"), jest niemiła w podejściu do innych i nie potrafi przyznać się do błędu.

Nikogo nie zwyzywałem, nikomu nie ubliżyłem, mimo to, żeby się dowiedzieć czy X-Meni wrócą na półki musiałem się droczyć z osobą po drugiej stronie, wszystko. Powiem inaczej: od Ciebie po 2 postach mam konkretniejsze informacje niż z Fb Muchy, rozumiesz o co mi chodzi?

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1037 dnia: Sierpień 30, 2013, 04:40:23 pm »
W obsludze klienta (niewazne jaka ona by nie byla - czy przez telefon czy fb) najwazniejszy jest klient. Nie ma znaczenia jak niedorzeczne ma pytanie, problem czy skarge. Pewne standardy musza byc zachowane, a reprezentujacy dana firme swoje wewnetrzne frustracje powinien zachowac dla siebie.

Jak widac nie wszyscy to rozumieja.


Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1038 dnia: Sierpień 30, 2013, 04:47:03 pm »
Nikogo nie zwyzywałem, nikomu nie ubliżyłem, mimo to, żeby się dowiedzieć czy X-Meni wrócą na półki musiałem się droczyć z osobą po drugiej stronie, wszystko. Powiem inaczej: od Ciebie po 2 postach mam konkretniejsze informacje niż z Fb Muchy, rozumiesz o co mi chodzi?

Jak widać nie każdy rozumie o co Ci chodzi :wink: Spokojnie, takie traktowanie klienta na pewno jeszcze da im się we w znaki, tak samo jak niedotrzymywanie terminów itd. Dla mnie Mucha ma jakiś widoczny problem z WKKM, nie rozumiem tylko jednego, skoro komiksy ze stajni Marvela są obecnie na licencji Hachette, to dlaczego nie wydają więcej z DC (bo 2 batki i JL w 2015 roku to zdecydowanie za mało).

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1039 dnia: Sierpień 30, 2013, 04:47:34 pm »
dobrze. to zapytam jeszcze inaczej. Wiedząc, że Mucha pisała, że rezygnuje z wydawania Marvela (i że "album   WOJNA DOMOWA (Civil War) będzie najprawdopodobniej naszą ostatnią   pozycją z Marvel Comics - przynajmniej dopóki Kolekcja Hachette będzie   ukazywać się na rynku.") bo nie jest w stanie konkurować z Haczet w jakim celu zadałes pytanie czy beda wydawac Marvela?


Po pierwsze ,,najprawdopodobniej" to nie to samo co ,,na pewno" i pytanie jest jak najbardziej zasadne. Po drugie nie rozumiem o jakim konkurowaniu z Hachette mówimy, skoro Hachette wydaje jedynie 2 pierwsze części? Nic nie stoi na przeszkodzie zrobienia dodruków 2 pozostałych, tym bardziej że na allegro chodzą po około 120 złotych. Mucha na pewno by nie straciła.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1040 dnia: Sierpień 30, 2013, 04:50:01 pm »
a tak serio. To cały czas podtrzymuje swoje zdanie, że ja bym się wkurzył (patrz odpowiedź dla zielonego).
i tam w niku nie ma drugiego T

Wiesz jeśli dla Ciebie takie traktowanie potencjalnego klienta jest normalne, to na pewno nie dojdziemy do porozumienia nawet jak napiszemy tysiące postów.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1041 dnia: Sierpień 30, 2013, 04:54:49 pm »
Po drugie nie rozumiem o jakim konkurowaniu z Hachette mówimy, skoro Hachette wydaje jedynie 2 pierwsze części? Nic nie stoi na przeszkodzie zrobienia dodruków 2 pozostałych, tym bardziej że na allegro chodzą po około 120 złotych. Mucha na pewno by nie straciła.

To zależy już od umowy jaką zawarli Hachette i Mucha. Być może jakiś zapis bądź klauzula uniemożliwia dodrukowywanie wydanych już komiksów, jednak są to tylko moje przypuszczenia.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1042 dnia: Sierpień 30, 2013, 04:55:01 pm »
Jest info na fejsie. Cena z okładki 149 złotych. Trochę grubo.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1043 dnia: Sierpień 30, 2013, 04:59:54 pm »
Czyli pewnie w sklepach internetowych będzie po 120 złoty, ale i tak biorę!

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1044 dnia: Sierpień 30, 2013, 05:00:40 pm »
bardziej cywilizowany sposób? Jezeli ktoś mnie nazwie głupkiem, to nie zamierzam go za to przepraszać. Akcja wywołuje reakcję. To chyba logiczne.
No i w tym wypadku opryskliwość Muchy wywołała reakcję. Mam ich profil facebookowy na oku od dawna, i nic się tutaj nie zmienia, Mucha od dawna traktuje klienta na odwal się.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1045 dnia: Sierpień 30, 2013, 05:05:00 pm »
Przykładowe plansze wyglądają znakomicie! Będzie cudowna uczta w październiku. Miasto Sów i Długie Halloween! Piękny duet :cool:

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1046 dnia: Sierpień 30, 2013, 05:06:02 pm »
dobrze. to zapytam jeszcze inaczej. Wiedząc, że Mucha pisała, że rezygnuje z wydawania Marvela (i że "album   WOJNA DOMOWA (Civil War) będzie najprawdopodobniej naszą ostatnią   pozycją z Marvel Comics - przynajmniej dopóki Kolekcja Hachette będzie   ukazywać się na rynku.") bo nie jest w stanie konkurować z Haczet w jakim celu zadałes pytanie czy beda wydawac Marvela? Można to było odebrać jako złośliwośc z Twojej strony.

powiedz mi to prosto w oczy!! :wink:

a tak serio. To cały czas podtrzymuje swoje zdanie, że ja bym się wkurzył (patrz odpowiedź dla zielonego).
i tam w niku nie ma drugiego T
Z całym szacunkiem, ale Ty chyba nie dostrzegasz sedna sprawy. Klient nie musi być na bierząco z informacjami, może być głupkiem, może mieć 10 lat, może też mieć lat 80. Skoro zadaje pytanie w sposób kulturalny, to nie ważne jak głupie by było, należy mu się normalna, kulturalna odpowiedź. Jeżli ty też byś się wkurzył, to też widocznie nie jesteś stworzony do prowadzenia fanpage'a Muchy. :smile:

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1047 dnia: Sierpień 30, 2013, 05:06:09 pm »
To zależy już od umowy jaką zawarli Hachette i Mucha. Być może jakiś zapis bądź klauzula uniemożliwia dodrukowywanie wydanych już komiksów, jednak są to tylko moje przypuszczenia.
Jezeli skonczyla sie im licencja to nie moga robic dodrukow. Musieliby ja odnowic.

Jest info na fejsie. Cena z okładki 149 złotych. Trochę grubo.
Ze znika 30% wychodzi ok. 104 zl. Paperback na thebookdepository jest za 23euro czyli ok. 100 zl. Oplaca sie brac wydanie polskie w sumie :smile:
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1048 dnia: Sierpień 30, 2013, 05:11:25 pm »
peta18, gdzie można dostać zniżkę 30%?


Cena 149 zł nie jest ceną niską, ale też nie jest zbyt wygórowaną. Ze zniżką wychodzi znośnie, a za takie cacuszko nie ma co się zastanawiać. :)


Obsługa klientów obsługą klientów, ale wielkie podziękowania dla Muchy za wydanie tego komiksu i za kolejne klasyki od DC.

Offline kelen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1049 dnia: Sierpień 30, 2013, 05:12:21 pm »
Jest info na fejsie. Cena z okładki 149 złotych. Trochę grubo.

Komiks ma 374 stron, cena jest moim zdaniem adekwatna. Szczególnie, że ich All-Star Superman z 304 stronami kosztował 140. Jest dobrze.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru