Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nx87

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1095 dnia: Październik 06, 2013, 07:33:33 pm »
Szkoda... bo kupując później na Allegro nie będzie wiadomo czy jest to nowy egzemplarz w okazyjnej cenie. Tak jak kupiłem np: All-star Superman to niby nowa, a ewidentnie była czytana. Więc lepiej kupić u pewnego źródła...

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1096 dnia: Październik 06, 2013, 07:35:56 pm »
Więc lepiej kupić u pewnego źródła...

Zdecydowanie. Dlatego najlepiej kupić Długie Halloween od razu, bo później może być już tylko na allegro, jak to bywa z Batmanami.

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1097 dnia: Październik 06, 2013, 07:41:24 pm »
Mnie tam nie przeszkadza, że ktoś wcześniej czytał dany egzemplarz. Ważne, żeby doszedł do mnie w takim stanie, w jakim wylicytowałem na allegro.

Offline nx87

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1098 dnia: Październik 06, 2013, 08:58:01 pm »
Cytuj
bo później może być już tylko na allegro
...a za X lat dodruki zrobią. :)

No nic... jutro zamówię - dziękuję za informacje.

Offline marceli

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1099 dnia: Październik 06, 2013, 10:10:20 pm »
Mam nadzieję, że nie spierniczą tego Batmana w drukarni. 
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline koziorozec1979

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1100 dnia: Październik 08, 2013, 01:15:55 pm »
nowy batman był na mfce - trzeba było być i brać tam. Leżał i leżał i leżał - kilka razy przechodziłem koło ich stoiska i nie widziałem JAKIEGOKOLWIEK zainteresowania tym długo wyczekiwanym Batkiem. Schodziły u Muchy za to starocie - przy ich wysokich cenach jak dali festiwalowe obniżki to ceny poszły średnio 20, 30zł w dół na albumie. Taki Daytripper np80zł.

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1101 dnia: Październik 08, 2013, 01:28:14 pm »
nowy batman był na mfce - trzeba było być i brać tam. Leżał i leżał i leżał - kilka razy przechodziłem koło ich stoiska i nie widziałem JAKIEGOKOLWIEK zainteresowania tym długo wyczekiwanym Batkiem. Schodziły u Muchy za to starocie - przy ich wysokich cenach jak dali festiwalowe obniżki to ceny poszły średnio 20, 30zł w dół na albumie. Taki Daytripper np80zł.

Ich cena była taka, jak w gildii wysyłkowo, a z taką cegłą (kolejną) w plecaku nie chciało się chodzić.
W ogóle zainteresowanie ich stoiskiem było niewielkie. Stali sobie tak na uboczu, a szkoda, bo mieli fajne promocje, zwłaszcza na starsze tytuły. Sam nabyłem Marvels za 30 zł i Zero girl za 20 zł. Daytrippera też, ale w Multuversum za chyba 40 zł. Gdybym czytał takie różne superhero, to pewnie kupiłbym u nich więcej.

Offline koziorozec1979

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1102 dnia: Październik 08, 2013, 01:56:19 pm »
W ogóle zainteresowanie ich stoiskiem było niewielkie. Stali sobie tak na uboczu, a szkoda, bo mieli fajne promocje, zwłaszcza na starsze tytuły. Sam nabyłem Marvels za 30 zł i Zero girl za 20 zł.
 Gdybym czytał takie różne superhero, to pewnie kupiłbym u nich więcej.

No właśnie. Wszyscy czytają WKKM po 40zł. A tam były kolejne tomy New Avengers po 40 parę zł. I szału wokół nie było.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1103 dnia: Październik 08, 2013, 05:02:14 pm »
ja tam kupiłem Objawienia za trzy dychy, też zapowiada się ciekawie.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline nx87

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1104 dnia: Październik 08, 2013, 06:00:25 pm »
Czy ktoś już kupił Batman DH? Jak wygląda wykonanie komiksu?

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1105 dnia: Październik 08, 2013, 10:44:31 pm »
Pewnie na MFK ktoś już kupił Długie Halloween, jak wygląda szycie i klejenie? Mógłby ktoś rozłożyć ten komiks na 180° i zrobić zdjęcie?

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1106 dnia: Październik 08, 2013, 11:02:06 pm »
...ja oczywiście liznąłem już opis i recenzje Daytrippera - ale jestem ciekaw opinii forumowiczów - warto kupić ten komiks?

Deg

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1107 dnia: Październik 08, 2013, 11:11:02 pm »
Pewnie na MFK ktoś już kupił Długie Halloween, jak wygląda szycie i klejenie? Mógłby ktoś rozłożyć ten komiks na 180° i zrobić zdjęcie?
Barbarzyńca! Przecież pisali już, że nie można tak szeroko otwierać ich komiksów.

N.N.

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1108 dnia: Październik 09, 2013, 05:09:43 am »
...ja oczywiście liznąłem już opis i recenzje Daytrippera - ale jestem ciekaw opinii forumowiczów - warto kupić ten komiks?
Opinie forumowiczów tutaj:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,34811.0.html

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1109 dnia: Październik 09, 2013, 10:22:35 am »
...ja oczywiście liznąłem już opis i recenzje Daytrippera - ale jestem ciekaw opinii forumowiczów - warto kupić ten komiks?
Sporo osób (nie tylko forumowiczów) mi mówiło, że to jeden z absolutnie najlepszych komiksów ubiegłego roku. Podobno rewelacyjna rzecz.