Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1609982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

N.N.

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1185 dnia: Grudzień 21, 2013, 01:40:09 am »
Na profilu Muchy o Justice: "Wszystko wskazuje na 2015. Damy znać, gdyby coś się zmieniło."
No to jednak kupię po angielsku.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1186 dnia: Grudzień 21, 2013, 03:38:16 am »
Ja również noszę się z takim zamiarem... aczkolwiek zaczekam aż będzie wiadomo czy jest szansa na to, że Mucha wyda ten komiks w formacie powiększonym. Co jak co, ale rysunki Rossa są tego warte. Jeśli nie, to zapoluję za Justice po angielsku, w wersji Absolute  :smile: (to byłby mój pierwszy Absolute ever).
Trochę offtop, ale skojarzyło mi się z Kingdom Come - w przyszłym roku mija 9 lat od kiedy wyszli pierwsi Mistrzowie Komiksu. Ciekawe czy Egmont ma licencję na te albumy dłuższą niż 10 lat...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2013, 03:42:01 am wysłana przez mack3 »

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1187 dnia: Grudzień 21, 2013, 07:41:48 am »
Na profilu Muchy o Justice: "Wszystko wskazuje na 2015. Damy znać, gdyby coś się zmieniło."

Szkoda, że na te bardzo wyczekiwane komiksy trzeba aż tyle czekać, no ale trudno, to potężne rzeczy, więc na pewno czasochłonne w produkcji. A jak te pozostałe komiksy od Muchy okażą się jakimiś zacnymi tytułami, to oczekiwanie na Dark Victory i Justice jeszcze szybciej minie.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1188 dnia: Grudzień 21, 2013, 10:52:12 am »
Na profilu Muchy o Justice: "Wszystko wskazuje na 2015. Damy znać, gdyby coś się zmieniło."

To było oczywiste, jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość....w dużo cierpliwości :wink:

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1189 dnia: Styczeń 01, 2014, 11:30:06 pm »
Przeglądając forum comicbookresources, natrafiłem na instrukcję, jak otwierać nowe książki. Czyli jednak Mucha nie miała racji i mogę je sobie rozkładać nawet do kąta 180 stopni!  :lol:



Oczywiście bez żadnego hejtu - Long Halloween wydaje się naprawdę solidnie zrobione. Miło, jak wydawnictwo słucha głosu swoich klientów.  :smile:

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1190 dnia: Styczeń 02, 2014, 12:40:15 am »
Przeglądając forum comicbookresources, natrafiłem na instrukcję, jak otwierać nowe książki. Czyli jednak Mucha nie miała racji i mogę je sobie rozkładać nawet do kąta 180 stopni!  :lol:
:smile: 
Ale czy aby na pewno zrobiłeś tak jak kazali w załączonej instrukcji? Tzn. w pierwszej kolejności otworzyłeś okładki, a dopiero potem rozpostarłeś kartki?  :wink:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1191 dnia: Styczeń 02, 2014, 12:18:39 pm »
Oczywiście, że trzymałem się instrukcji - to przecież taki naturalny i intuicyjny sposób otwierania książki.  :lol:
Tylko nie wiem, czy "pressing" było wystarczająco "gently".  :wink:

Offline nx87

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1192 dnia: Styczeń 02, 2014, 02:05:04 pm »
Cytuj
Long Halloween wydaje się naprawdę solidnie zrobione
Tak, jest solidnie zrobiony. Czytałem 3 razy + 1 raz dziewczyna i wytrzymał. Ogólnie fajna cegiełka.
W sumie to nigdy nie rozpadł się mi żaden komiks. Chociaż nigdy też nie "bawiłem się w 180 stopni".


Pewnie w tym temacie gdzieś już polecałem ale nie zaszkodzi jeszcze raz polecić.
Czekam na inne komiksy od Muchy z superbohaterami i nie tylko...

Offline Koalar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1193 dnia: Styczeń 10, 2014, 10:18:19 am »
Muszę pochwalić Muchę za wydanie Długiego Halloween. Najbardziej jestem zadowolony z tego, że w końcu nie pożałowano grosza na korektora i prawie nie ma wpadek (wyłapałem tylko 2 sklejone wyrazy we wstępie i błąd tłumaczenia w
Spoiler: pokaż
końcowym monologu żony Denta
). Chciałoby się, żeby wydawnictwo już na stałe postawiło na jakość, zarówno w doborze tytułów, jak i przygotowaniu polskiej edycji.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Lukop

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1194 dnia: Styczeń 20, 2014, 07:49:44 pm »
Cytat: 'Mucha Comics na FB'
Bzzz. Ogłoszenia dwa:
- od następnej środy dostępny będzie dodruk 'Batman: Długie Halloween'.
- pod koniec tego tygodnia ujawnimy część planów na okres wiosna 2014-wiosna 2015.


Z komentarzy pod postem wynika, że będą pozycje z DC i Image Comics.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2014, 08:03:14 pm wysłana przez Lukop »

Offline nx87

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1195 dnia: Styczeń 20, 2014, 09:26:00 pm »
Chyba też New Avengers wznowia?

Offline Tai

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1196 dnia: Styczeń 20, 2014, 10:27:24 pm »
Chyba też New Avengers wznowia?

Raczej nie. Dopóki jest w Polsce wydawana WKKM to Mucha nie tknie komiksów z Marvela. Trochę szkoda, bo sam kiedyś liczyłem, że pociągną to dalej. Tak źle nie jest, bo jakby nie patrzeć to pewien etap NA mamy w całości. Po '' Wojnie domowej '' NA zmienia skład i powstaje drugi oddział Avengers. Mam nadzieję, że WKKM nie przekreśliła planów co do kontynuacji NA i kiedyś do tego wrócą.

Offline Julek_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1197 dnia: Styczeń 20, 2014, 10:44:09 pm »
Raczej nie. Dopóki jest w Polsce wydawana WKKM to Mucha nie tknie komiksów z Marvela.

... bo "Kick-Assa" to wydało DC, no nie?

Offline Tai

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1198 dnia: Styczeń 20, 2014, 11:02:50 pm »
... bo "Kick-Assa" to wydało DC, no nie?

Millarworld to nie jest typowy Marvel tylko jego imprint. Chodzi mi o główny Marvel, a nie jego odnóża. '' Kick - Ass '' nie ma nic wspólnego z trykociarzami Marvela. Nawet loga Marvela nie ma na okładce '' K-A ''. Lepiej by to było gdybym napisał, że Mucha nie wyda żadnego trykociarza z głównego Marvela ? Mam ich jeszcze wymienić ? Skończy się WKKM to pewnie wrócą do wydawania Marvela. Z tym DC to nie było potrzebne.

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1199 dnia: Styczeń 21, 2014, 06:27:51 am »
... bo "Kick-Assa" to wydało DC, no nie?
Kurcze ja mam Kick-Assa w wydaniu UK i bylem swiecie przekonany ze Millar to oryginalnie pod Titan Books publikuje :) a tu niespodzianka. Nie wiedzialem, ze w Angli jest osobne wydawnictwo, ktore ma licencje na rozne tytuly amerykanskie. Sensowniejsze wydawalo mi sie, ze ksiegarnie/hurtownie sciagaja dane tytuly z USA bezposrednio.
Buk, Hodor i Dziczyzna

 

anything