Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nx87

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1275 dnia: Styczeń 23, 2014, 02:34:39 pm »
Nie wiem jak Wy ale ja biorę się za robotę. Chcę kupić wszystko z zapowiedzi. :)

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1276 dnia: Styczeń 23, 2014, 02:35:47 pm »
Chcę kupić wszystko z zapowiedzi. :smile:

I to jest prawidłowa postawa :smile:

Offline nx87

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1277 dnia: Styczeń 23, 2014, 02:44:28 pm »
Nie wiem czy prawidłowa, ponieważ odbije się to też na innych wydawnictwach. Przykładowo zrezygnuję całkowicie z mangi. Nie spodziewałem się takich   dobrych tytułów oraz takiej ilości. Jednak Mucha to nie jedyne   wydawnictwo, które sypnęło porządnymi propozycjami. Ogólnie to nie pamiętam miesiąca w którym ostatnio oszczędziłem jakieś pieniądze. Żyję ostatnio z wypłaty do wypłaty. Jednak nie narzekam...

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1278 dnia: Styczeń 23, 2014, 02:44:52 pm »
Nie wiem jak Wy ale ja biorę się za robotę.
I to jest prawidłowa podstawa :smile:

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1279 dnia: Styczeń 23, 2014, 02:47:13 pm »
Nie wiem czy prawidłowa, ponieważ odbije się to też na innych wydawnictwach. Przykładowo zrezygnuję całkowicie z mangi. Nie spodziewałem się takich   dobrych tytułów oraz takiej ilości. Jednak Mucha to nie jedyne   wydawnictwo, które sypnęło porządnymi propozycjami. Ogólnie to nie pamiętam miesiąca w którym ostatnio oszczędziłem jakieś pieniądze. Żyję ostatnio z wypłaty do wypłaty. Jednak nie narzekam...

Ja też żyję od wypłaty do wypłaty. W styczniu wydałem już na komiksy ponad 5 stów. Nie narzekam.

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1280 dnia: Styczeń 23, 2014, 03:03:11 pm »
Mucha dowaliła do pieca. Jak dla mnie drugą połową roku 2013 i zapowiedziami na 2014 i 2015 deklasują wszystkie inne polskie wydawnictwa razem wzięte. Nie ilość a jakość. W końcu ktoś się za Image wziął, w końcu powraca mistrz komiksowych seriali Brian K.Vaughan na polski rynek. Cieszy szczególnie Saga, Kick-Ass 3, The Wake, Batmany, Catwoman i The Chew. Oby tylko czytelnicy nie zawiedli i przeprowadzili prawidłową selekcję.


Chcę kupić wszystko z zapowiedzi. :smile:
Ja też chce niemal wszystko (prawdopodobnie odpuszczę tylko Get Jiro).

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1281 dnia: Styczeń 23, 2014, 03:04:14 pm »
Nie ma co narzekać. Wydawanie pieniędzy na komiksy to też świetna inwestycja. Tak naprawdę nie traci się tej kasy, a nawet zyskuje. Jakby co to ma się zawsze zamrożoną kasę w postaci albumów. Także jakikolwiek wypadek losowy, typu zepsuł się samochód, zalało mi mieszkanie, czy - nie daj Boże - choroba i ma się w tydzień, dwa zastrzyk gotówki po sprzedaży, gdyby był potrzebny

Offline Tai

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1282 dnia: Styczeń 23, 2014, 03:14:33 pm »
Z opisu wygląda, że dostaniemy dość ciekawe komiksy. Mam nadzieję, że sprzedaż komiksów Muchy będzie na tyle dobra, by w następnych latach znowu nas zaskakiwać. Ja tam biorę wszystkie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1283 dnia: Styczeń 23, 2014, 03:22:14 pm »
Ogólnie to nie pamiętam miesiąca w którym ostatnio oszczędziłem jakieś pieniądze. Żyję ostatnio z wypłaty do wypłaty.

To normalne.

Jednak nie narzekam...

To już nie.

Kto by pomyślał, że nastaną takie dobre czasy na naszym rynku dla komiksów mainstremowych. WKKM, Nowe DC Comics, Before Watchmen, frankofońskie serie z Taurus Media, teraz DC, Vertigo i Image od Muchy. Oby to się utrzymało.

Offline nx87

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1284 dnia: Styczeń 23, 2014, 03:33:45 pm »
Cytuj
ma się w tydzień, dwa zastrzyk gotówki po sprzedaży, gdyby był potrzebny
To już dyskusja na osobny temat. Batmana sprzedasz, a np: Dziadka Leona nie bardzo lub za grosze.
Wiem coś o tym, ponieważ chciałem sprzedać 10 komiksów takich wartości 30-50 zł i kupca nie było.

Cytuj
To już nie
Nie palę papierosów, nie piję alkoholi, nie wydaję na panienki i dyskoteki, alimentów płacić nie muszę. Nie bardzo mam na co narzekać...

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1285 dnia: Styczeń 23, 2014, 03:47:10 pm »
To już dyskusja na osobny temat. Batmana sprzedasz, a np: Dziadka Leona nie bardzo lub za grosze.
Wiem coś o tym, ponieważ chciałem sprzedać 10 komiksów takich wartości 30-50 zł i kupca nie było.


To Zgłoś się do mnie. Chętnie kupię.

Offline Nick Jackolson

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1286 dnia: Styczeń 23, 2014, 04:24:54 pm »
Co do twojego podsumowania zapowiedzi Muchy, to tak jak się spodziewałem, świetne komiksy - biorę wszystko prócz Get Jiro!, które mnie totalnie odrzuca i Chew. Jestem bardzo zaintrygowany Severed.

I ja tak samo a przez gadki najbardziej czekam na Sagę :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2014, 04:52:39 pm wysłana przez Nick Jackolson »

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1287 dnia: Styczeń 23, 2014, 05:04:35 pm »
No to Mucha wygrała z Egmontem bój o mój portfel. Wszystkie tytuły które do dzisiaj miałem na liście "być może" z automatu idą na listę"nope" (bye Talon) wypchnięte przez chociażby Chew czy Sagę. Za-rą-bi-ste zapowiedzi. Sam nie wezmę może jednego - Get-Jiro! nie wygląda na nic nadzwyczajnego - resztę łykam w całości.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1288 dnia: Styczeń 23, 2014, 05:12:11 pm »
Mucha poleciała w różnorodność jak i dobre tytuły. Egmont natomiast poleciał w ilość, a nie jakość (poza wyjątkami). Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu.

Ps. Jedno jest pewne w notowaniu wydawnictw w podsumowaniu roku 2014, Egmont swojej wielkiej przewagi nie utrzyma;p

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1289 dnia: Styczeń 23, 2014, 05:22:27 pm »
Mucha poleciała w różnorodność jak i dobre tytuły. Egmont natomiast poleciał w ilość, a nie jakość (poza wyjątkami). Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu.

Za szybko wyrokujesz, bo nie znasz jeszcze planow wydawniczych Egmontu na 2014 r.
Buk, Hodor i Dziczyzna

 

anything