Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1614771 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1320 dnia: Styczeń 25, 2014, 03:09:01 pm »
Mucha na FB:
"Kilka umów czeka dopiero na podpisanie..."

Offline Julek_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1321 dnia: Styczeń 25, 2014, 03:25:19 pm »
Warto dodać, że ta wypowiedz odnosi się to pytania o to, czy zaprezentowane w poprzednim tygodniu zapowiedzi to całość planów na 2014/15 rok. Wygląda więc na to, że Mucha ma jeszcze coś w zanadrzu...

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1322 dnia: Styczeń 25, 2014, 09:11:03 pm »
Podobają mi się te zapowiedzi Muchy. Wątpliwości miałem co do Sagi. Jednak większość zachwala ten komiks. Więc zapewne zakupię. Choć osobiście postać z rogami muflona jakoś mnie odpycha. Dylemat mam co do Get Jiro! Natomiast intryguje mnie The Wake. Zawsze lubiłem prozę H.P.Lovecrafta. W sumie od czasu kiedy przeczytałem w latach 80tych Zew Cthulhu :smile: . Dlatego jestem ciekaw tego komiksu.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline adro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1323 dnia: Styczeń 25, 2014, 09:47:54 pm »
czyli mucha ma jeszcze jakies plany OMG :shock:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline postie

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1324 dnia: Styczeń 26, 2014, 07:56:48 am »
Wszystko super tylko czemu  same twarde okladki... Bedzie trzeba selektywnie kupowac, bo na wszystko kaski nie wystarczy... Chew, czy Sage moznaby w miekkiej wydac... Chyba nie tylko ja mam takie odczucia

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1325 dnia: Styczeń 26, 2014, 08:12:29 am »
Chyba nie tylko ja mam takie odczucia

Co do "Sagi" to możliwe. Zresztą przeglądając neta nie natrafiłem na wydanie HC tego komiksu. A co do "Chew" wydanie SC jest nierealne. To długa seria i w tempie wydawania SC (komiks liczący 128 stron, zaraz będzie 8 tom SC) na skompletowanie całości trzeba by było czekać ze 3 - 4 lata. Wolę HC, które zbiera 2 tomy w miękkiej.

Offline Nick Jackolson

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1326 dnia: Styczeń 26, 2014, 08:13:24 am »
Wszystko super tylko czemu  same twarde okladki... Bedzie trzeba selektywnie kupowac, bo na wszystko kaski nie wystarczy... Chew, czy Sage moznaby w miekkiej wydac... Chyba nie tylko ja mam takie odczucia
No a dla mnie akurat to odpowiada w 100%. Nie biorę 2 komiksów resztę w całości (też nie sram kasą ale już odkładam)

Dodam tylko, że po przeczytaniu kilku opinii o Sadze, zacząłem jej szukać. W HC też nie znalazałem więc wydanie Muchy mnie bardzo cieszy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2014, 04:19:58 pm wysłana przez Nick Jackolson »

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1327 dnia: Styczeń 26, 2014, 08:28:31 am »
Wolę HC, które zbiera 2 tomy w miękkiej.

Ale te HC Muchy nie będzie zbierało dwóch tomów w jednym.

Mucha odnośnie Chew i Sagi: "Wersje trejdowe w HC. Po pięć zeszytów w paczce."

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1328 dnia: Styczeń 26, 2014, 08:31:38 am »
Ale te HC Muchy nie będzie zbierało dwóch tomów w jednym.

Mucha odnośnie Chew i Sagi: "Wersje trejdowe w HC. Po pięć zeszytów w paczce."

To w takim razie nie widzę sensu wydawania 128 stron w HC. Patrząc na ostatnie wydania Muchy liczyłem właśnie na te grubasy (264 strony, 10 numerów) w twardej
http://multiversum.pl/p/1060/14483/chew-omnivore-edition-vol-01-hc-image-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

A tak to nie wiem ile lat oni planują to wydawać. Dla mnie trochę brak konsekwencji.

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1329 dnia: Styczeń 26, 2014, 08:41:37 am »
A tak to nie wiem ile lat oni planują to wydawać. Dla mnie trochę brak konsekwencji.
Tyle co Egmont Basnie i inne podobne serie/seriale.
Buk, Hodor i Dziczyzna

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1330 dnia: Styczeń 26, 2014, 09:43:12 am »
Patrząc na ostatnie wydania Muchy liczyłem właśnie na te grubasy (264 strony, 10 numerów) w twardej

Zdecydowanie wolałbym w tych grubasach, ewentualnie te zwykłe wydania, ale w miękkiej. Ale ważne, że w ogóle Mucha wyda te serie. Po tym jak kolejno znudziły mnie Baśnie, Żywe trupy i Lucyfer, brakuje mi tego typu serialu. Najważniejsze, żeby dobrze się sprzedawały, wtedy i częstotliwość jakaś w miarę będzie.

Offline Julek_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1331 dnia: Styczeń 26, 2014, 11:35:00 am »
Wolę HC, które zbiera 2 tomy w miękkiej.

Problem w tym, że Mucha preferuje forma "Premiere HC", czyli nie dwa tomy, a jeden w albumie z twardą oprawą. Więc smuteczek trochę. Czekam aż podadzą ceny.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1332 dnia: Styczeń 26, 2014, 11:41:16 am »
Problem w tym, że Mucha preferuje forma "Premiere HC", czyli nie dwa tomy, a jeden w albumie z twardą oprawą. Więc smuteczek trochę. Czekam aż podadzą ceny.

Też mnie to martwi, bo może to być strzał w stopę. Wydawanie w twardej oprawie czegoś co w oryginale jest dostępne jedynie w SC (bo HC zbiera 10 zeszytów) może znacznie wywindować cenę.

Offline Piotruposz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1333 dnia: Styczeń 26, 2014, 12:34:53 pm »
Chew w oryginale ma ładne "Omnivore Edition". Zbiera po 10 zeszytów, format powiększony. Cena 35$ (ok. 110 zł). Dużym plusem edycji Chew w miękkiej oprawie jest fakt, że tomy kosztują tylko 10$ (pierwszy), a następnie po 13$ (z jednym wyjątkiem 15$). Jest to komiks po prostu tani.

Czy Mucha wydała coś kiedyś w SC? Może po prostu bardziej im się opłaca HC (dopłacą mało, a cena na okładce skoczy o jakieś 10-20 zł).

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1334 dnia: Styczeń 26, 2014, 12:37:36 pm »
Chew w oryginale ma ładne "Omnivore Edition". Zbiera po 10 zeszytów, format powiększony. Cena 35$ (ok. 110 zł).



Wiem. Podawałem wcześniej linka. To chyba to wydanie http://multiversum.pl/p/1060/14483/chew-omnivore-edition-vol-01-hc-image-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

"Detektyw Fell" nie był w SC?

 

anything