Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615080 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1350 dnia: Styczeń 27, 2014, 01:24:46 pm »
Strasznie mnie nakreciliscie na to Chew. Przegladalem pare razy i chociaz lubie taki style rysowania a la H.Ramos lub S.Young to jakos nigdy do mnie nie trafialo. Podejde dzis do FP i zakupie jedyneczke :badgrin:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1351 dnia: Styczeń 27, 2014, 01:26:34 pm »
Strasznie mnie nakreciliscie na to Chew. Przegladalem pare razy i chociaz lubie taki style rysowania a la H.Ramos lub S.Young to jakos nigdy do mnie nie trafialo. Podejde dzis do FP i zakupie jedyneczke :badgrin:

Mnie najbardziej nakręciła ta niecodzienna tematyka, tak jak w przypadku "Get Jiro!". Pamiętam, że w stosunku do "Kick Ass" też byłem ostrożny, a później takie miłe zaskoczenie.

Offline redkac

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1352 dnia: Styczeń 28, 2014, 07:10:27 pm »
na kuchnia.tv macie program Bourdaina - Bez rezerwacji. dziś o 22:35 będzie część o Wiedniu. kto chętny może obejrzeć w jakim stylu prowadzi on program. ja jestem spokojny o jego scenariusz, zwłaszcza, że miał drugiego autora do pomocy.

Anthony Bourdain (ur. 1956) - absolwent CIA (Culinary Institute of America), przeszedł wszystkie szczeble kariery kucharskiej, od pomywacza do szefa kuchni w znakomitej nowojorskiej restauracji "Brasserie Les Halles". Jest autorem kryminałów oraz książek kulinarnych i "kuchennych", czyli ukazujących pracę w kuchni od kuchni (m.in. Bone in the Throat, Gone Bamboo, Typhoid Mary, Cook's Tour: In Search of the Perfect Meal, Anthony Bourdain's Les Halles Cookbook, The Nasty Bits). Książka "Kill Grill. Restauracja od kuchni" została wydana w 23 krajach i stała się światowym bestsellerem. Jego teksty publikował m.in. "New York Times", "The Times", "Observer", "Independent".
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1353 dnia: Styczeń 30, 2014, 04:24:27 pm »
Chew Vol.1 przeczytane.

Powiem tak - bardzo specyficzny komiks. Moglbym tez dodac, ze dziwny, a wlasciwie poruszajacy dziwna tematyke. Nie chce rzucac spojlerami, ale kto wie o co chodzi, ten wie. Nie nazwalbym go jako must-have, przynajmniej na razie, po jednym woluminie. Mam smaka na wiecej, chociaz niekoniecznie juz, teraz, jak czesto mi sie zdarza wchodzac w nowa serie.

I jeszcze jedno - nie jest to tytul dla dzieci! Styl rysowania moze sugerowac inaczej, ale momentami jest ostro. Bardzo ostro.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1354 dnia: Styczeń 30, 2014, 05:44:11 pm »
Chew przeczytałem 2 tpb i jak dla mnie to świetna seria. Fakt, specyficzna i na pewno nie dla dzieci. Rysunki bardzo mi pasują, dla mnie must have ;)  tak samo jak Saga

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1355 dnia: Styczeń 30, 2014, 05:45:38 pm »
Napiszcie co sprawia, że seria jest tak ostra. Można zawsze oznaczyć jako spoiler.

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1356 dnia: Styczeń 30, 2014, 06:04:23 pm »
Napiszcie co sprawia, że seria jest tak ostra. Można zawsze oznaczyć jako spoiler.
Spoiler: pokaż
Tasaki w głowie, podcinane gardła, ucięte kończyny, smakowanie ludzkiej krwi, gluty i obciete palce w hamburgrze itd.
:)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1357 dnia: Styczeń 30, 2014, 06:12:12 pm »
Spoiler: pokaż
Tasaki w głowie, podcinane gardła, ucięte kończyny, smakowanie ludzkiej krwi, gluty i obciete palce w hamburgrze itd.
:smile:

To bardzo miło. Czyli jest dokładnie tak jak myślałem. Ta seria jest dla mnie stworzona :smile:

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1358 dnia: Luty 03, 2014, 10:14:51 pm »
Mucha na swoim facebooku zapytała jakie komiksy chcieliby ujrzeć w jej wydaniu ludzie i dość często padają nazwy Spawn i TMNT. I te tytuły w sumie bardzo chętnie bym przeczytał, wiec mam nadzieję, że Mucha się nimi konkretnie zainteresuje.

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1359 dnia: Luty 03, 2014, 10:26:27 pm »
Również mam nadzieję, że "Spawn" - najlepiej w wykonaniu Szymona Kudrańskiego - powróci do Polski. Choć po cichu liczę też na "Promethee".

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1360 dnia: Luty 03, 2014, 10:28:56 pm »
TMNT fajna propozycja

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1361 dnia: Luty 03, 2014, 10:34:35 pm »
Swoją drogą widać co tak naprawdę chce czytać większość czytelników. Mucha rzuca hasło na FB i zaraz ma prawie sto komentarzy z długą listą życzeń :)

fragsel

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1362 dnia: Luty 03, 2014, 10:52:41 pm »
swoją drogą widać co napisało, że chce czytać większość czytelników. Jakby razem z głosem szła przedpłata to by te wyniki były miarodajne...


Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1363 dnia: Luty 03, 2014, 10:57:12 pm »
Miałem raczej na myśli (czego w sumie nie wyartykułowałem), że w przypadku innych wydawnictw (no, może poza Egmontem gdyby posiadali profil na FB) raczej trudno byłoby liczyć na podobny odzew.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1364 dnia: Luty 03, 2014, 11:15:56 pm »
Mam nadzieję, że trochę osób wymieni i podlajkuje "The Crow" (2 osoby już wymieniły z tego co patrzyłem). Wydanie tego komiksu to byłby prawdziwy hit.

A skoro Mucha wyda komiks Snydera, to może i "Amerykańskiego Wampira" uda się w przyszłości reaktywować.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2014, 11:19:21 pm wysłana przez maximumcarnage »

 

anything