trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1648886 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3660 dnia: Lipiec 11, 2016, 10:17:03 pm »
Ty się cieszysz. :)

To na razie wydadzą w USA, więc niewiele mi z tej wiadomości na razie przyjdzie. Sam jeszcze nie kupiłem pierwszego Aliasa, Mucha nie zapowiedziała jeszcze drugiego, więc nie ma co się podniecać amerykańskim wznowieniem przygód Jessicki. Poza tym była ostatnio w Deadpoolu i na razie starczy. :)

Offline kalbaro74

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3661 dnia: Lipiec 11, 2016, 10:19:09 pm »
Może jak Mucha skończy wydawać Alias to zacznie Jessica Jones?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3662 dnia: Lipiec 11, 2016, 10:20:26 pm »
Sam jeszcze nie kupiłem pierwszego Aliasa, Mucha nie zapowiedziała jeszcze drugiego, więc nie ma co się podniecać amerykańskim wznowieniem przygód Jessicki.
Ja się podniecam bo czytam w oryginale. I co mnie obchodzi co kupiłeś a co nie? Co to wnosi do dyskusji o Alias skoro jej nawet nie czytałeś?

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3663 dnia: Lipiec 11, 2016, 10:21:59 pm »
Jak będziemy kupować to na pewno. Ale jeszcze pomiędzy jest "The Pulse" 3 tomy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2016, 10:32:15 pm wysłana przez JanT »

fragsel

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3664 dnia: Lipiec 11, 2016, 10:49:35 pm »
Ale była zachowana ciągłość historii?

W przypadku Howarda to tak sobie, ale Ghost Rider 94 zaczynal się dokładnie tam, gdzie się kończył 93



Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3665 dnia: Lipiec 11, 2016, 10:56:59 pm »
Ja się podniecam bo czytam w oryginale. I co mnie obchodzi co kupiłeś a co nie? Co to wnosi do dyskusji o Alias skoro jej nawet nie czytałeś?

No jak mam przeczytać jak jest droższa od innych jej podobnych komiksów? A na dodatek nie ma jej na nP.pl, więc nie mogę zamówić przy okazji. Nie moja wina.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2016, 11:00:32 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3666 dnia: Lipiec 11, 2016, 11:08:08 pm »
No jak mam przeczytać jak jest droższa od innych jej podobnych komiksów? A na dodatek nie ma jej na nP.pl, więc nie mogę zamówić przy okazji. Nie moja wina.
No, ale z Twoich wypowiedzi da się wywnioskować, że przecież znasz inne sposoby i możliwości czytania komiksów. Bo niekoniecznie trzeba je przecież kupować ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3667 dnia: Lipiec 11, 2016, 11:32:50 pm »
No jak mam przeczytać jak jest droższa od innych jej podobnych komiksów? A na dodatek nie ma jej na nP.pl, więc nie mogę zamówić przy okazji. Nie moja wina.
Mógłbyś po prostu zrezygnować z dwóch słabych komiksów i kupić jeden dobry (Alias). Ale tego nie zrobisz bo ilość stron za zlotówkę się musi zgadzać. I powstaje błędne koło w którym nie czytasz nic dobrego, nie znasz się na komiksach a masz się za eksperta bo przeczytałeś "dużo" stron. I czytasz coraz więcej coraz gorszych i masz się za coraz to większego eksperta...

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3668 dnia: Lipiec 11, 2016, 11:41:24 pm »
Weź mi tu niczego nie amputuj. JJ bym kupił żeby samemu móc powiedzieć czy warto, czy nie. I to w naszym języku. Ale na razie cena Muchy mi nie odpowiada bo na dodatek musiałbym ten jeden tylko komiks zamawiać na Sklepie Gildii co razem z przesyłką wyniosło by mnie 60 zł. Płacić dodatkowe 50% ceny, by przeczytać tą pozycję? No nie ma mowy.

Swoją drogą to dziwne. Niby nP.pl ma już w swojej ofercie Muchę, ale akurat nie ten album.

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3669 dnia: Lipiec 12, 2016, 05:20:06 am »
Swoją drogą to dziwne. Niby nP.pl ma już w swojej ofercie Muchę, ale akurat nie ten album.
Ma, a raczej mial w swojej ofercie ten tytul: http://www.nieprzeczytane.pl/Jessica-Jones-Alias-t.1,product946799.html
Tam kupowalem. Moze kiedys uzupelnia braki.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3670 dnia: Lipiec 12, 2016, 10:06:47 am »
Mógłbyś po prostu zrezygnować z dwóch słabych komiksów i kupić jeden dobry (Alias). Ale tego nie zrobisz bo ilość stron za zlotówkę się musi zgadzać. I powstaje błędne koło w którym nie czytasz nic dobrego, nie znasz się na komiksach a masz się za eksperta bo przeczytałeś "dużo" stron. I czytasz coraz więcej coraz gorszych i masz się za coraz to większego eksperta...

Pięknie ujęte :) Alias jest wart każdych pieniędzy. Każdych. Naprawdę można byłoby śmiało odpuścić sobie 70% oferty Nowe DC Comics i 70% oferty Marvel Now, żeby przeznaczyć fundusze na coś NAPRAWDĘ dobrego.

Offline absolutnie

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3671 dnia: Lipiec 12, 2016, 10:50:57 am »
A czy Alias zmienia się po pierwszym tomie? Bo mnie zawiódł, był sztuczny, jakby na siłę starał się szokować. Dlatego zastanawiam się czy dać mu drugą szansę.


Nie, nie zmienia się.Nadal jest tak samo sztuczny i nadal tak samo sprawia wrażenie, jakby na siłe starał się szokować. Zmienia się to dopiero w "Pulse", ale nie wiadomo, czy Mucha "Pulse" wyda.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline isteklistek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3672 dnia: Lipiec 12, 2016, 10:55:06 am »
Pulse trochę grube, ale jak sprzedaż Alias będzie to i pewnie to się pojawi. Zależy też jakie tempo wydawania będzie i jakie tytuły jeszcze się pojawią. Fatale koniec, Sex chyba jakoś opóźniony mocno ma być, więc miejsca jest sporo.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3673 dnia: Lipiec 12, 2016, 11:29:59 am »
Pulse trochę grube,
To są 3 zwykłe tomy.


Usunięto dwa wpisy nie dotyczące Mucha Comics
fragsel
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2016, 11:32:00 am wysłana przez fragsel »

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3674 dnia: Lipiec 17, 2016, 12:04:48 am »
Pytał ktoś czy ten Miracleman będzie w powiększonym formacie/z obwolutą*?

*wolałbym bez tego drugiego.

 

anything