trawa

Autor Wątek: Dr. Slump  (Przeczytany 8275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tyciu

Dr.Slump!?? (Ekhu! Ekhu!)
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 21, 2003, 07:56:44 pm »
jeden tom mi wystarczyl..
hy can we not be sober.....

Offline sivy

Dr.Slump!?? (Ekhu! Ekhu!)
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 23, 2003, 06:46:56 pm »
czego?
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline saiss

Dr.Slump!?? (Ekhu! Ekhu!)
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 09, 2003, 03:33:43 pm »
Mozna tylko powiedziec- "ziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!" :P
Dr.Slump (lump, hehe) rzadzi, niewatpliwie i jak najbardziej, ze wzgledu na to, ze jest pozbawiony aaaabsolutnie wstawek typu"wiemy, ze jest smiesznie, ale wszyscy lubia meksykanskie tasiemce, to walniemy sentymentalny kawalek".Jest po prostu glupi do granic mozliwosci...i to lubie ("rzeklem, to lubie!")

AAAMEN BRACIA! :roll:
kahibaraaaaaaaaaa!!!!

Offline sivy

Dr.Slump!?? (Ekhu! Ekhu!)
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 09, 2003, 05:24:40 pm »
Wiecie co moze moglibysmy pokazac Slumpa takim starym paniom co chodza z czasopismami typu "Poslaniec niedzielny"
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Lina_

Dr.Slump!?? (Ekhu! Ekhu!)
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 09, 2003, 05:44:44 pm »
mi nie dpowiada humor SLUMPA moze jestem dziwna ale nie odpowiada

Offline sivy

Dr.Slump!?? (Ekhu! Ekhu!)
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 09, 2003, 05:48:50 pm »
Wlasnie w Slumpie jest taki humor ktory nawet trafi do dresa, masz racje niektorym moze nie pasowac, ale mi jakos pasi. Od razu zastrzegam ze nie nosze paskow!!!
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Ratata

Dr.Slump!?? (Ekhu! Ekhu!)
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 30, 2003, 06:58:10 pm »
Mnie też Aralka nie odpowiada.Wrzucam to do jednego wora z DB.Wolę coś ambitniejszego,zarówno pod względem kreski jak i treści.
..Have you ever wanted me to drink your blood...?

Offline Hamtaro666

Dr.Slump!?? (Ekhu! Ekhu!)
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 03, 2007, 05:36:30 pm »
Sorry, że odświeżę temat, ale to jedna z moich ukochanych mang - jeśli kogoś ta manga nie śmieszy, to mogę mu tylko współczuć - to jest po prostu genialne

Offline Dagu

Odp: Dr.Slump!?? (Ekhu! Ekhu!)
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 04, 2009, 01:44:24 am »
Ło Jezusicku. Moja pierwsza manga :D

Możecie mnie nazwać osobą o kiepskim poczuciu humoru, ale na Slumpie kwiczałam ze śmiechu jak prosiaczek odrzutowy :P Ale trzeba przyznać, że gdyby nie takie, a nie inne tłumaczenie, polska edycja mogłaby być o niebo mniej zabawna...
"Na naszo planytę psylecioł strasny i potyżny potwór, co się zwie Haraczov!" - rozdział o planecie Śmieszka i Haraczovie był chyba najmocniejszym tego dowodem :D




Classic is fantastic. Yeah.

Offline Hamtaro666

Odp: Dr.Slump!?? (Ekhu! Ekhu!)
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 04, 2009, 06:06:21 pm »
Szkoda, że wydali tylko 25 tomów po polsku :( 

 

anything