Autor Wątek: Trudne początki  (Przeczytany 14268 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asassello

Trudne początki
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 23, 2007, 02:35:19 pm »
na zwyklym turnieju wystarcza Ci te maly zasady i ksiega armii - to jest najzwazniejsze - jest to podstawa ktora trzeba bardzo dobrze nac - najlatwiej sie nauczyc zasad grajac sporo z kolegami :)

erraty - sa to poprawki wprowadzone przez GW do wydanych juz podreczników (brakujace słowa, doprecyzowanie czegos) - po przeczytaniu zasad - mozna sie z tym zapoznac, bo pare rzeczy sie troszke zmienia - ale ma to dosc maly wplyw na sama rozgrywke na podstawowym poziomie :)

sa jeszcze polskie uścislenia sedziowski - grupa ludzi rozwiazuje co jakis czas problemy powodowane dwuznacznoscia zasad lub sprzecznosciami wystepujacymi z podrecznikach. z tym mozna sie zapoznac po dokladnym przeczytaniu zasad podstawowych.

(informacje o zasadach znajdziesz na forum Warhammer - Kwestia Zasad)

o sklepach internetowych mozsz pisac do woli - to wolny kraj :)

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

Offline Lukass1216

Trudne początki
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 23, 2007, 03:45:03 pm »
Mam problem ze sklepem www.strateg.sklep.pl zmówiłem u nich polską edycję Skull Pasa w piątek 12 października. Wpłaciłem tego samego dnia. Spodziewałem się dostawy w środę 17 października. W czwartek, to jest 18 października, napisali mi, że paczki jeszcze nie ma bo mieli włamanie na maila i problemy z tego tytułu. Powiedzieli, że przesyłka będzie w poniedziałek 22 października. Jest 23, a paczki nie dostałem. Wiem, że co najmniej jeden z właścicieli tego sklepu udziela się na naszym forum. Jeśli to przeczyta to proszę o wyjaśnienie, bo na drugiego maila nie było odpowiedzi. Pozostałych proszę o napisanie co sądzicie o tym sklepie, czy już ktoś w nim coś kupował i czy sklep wywiązał się z umowy. Przyznam się, że jestem zaniepokojony zwłaszcza, że dopiero zaczynam grę w młotka i taka nie miła przygoda na starcie to duży zawód.

Offline Ten Gobo

Trudne początki
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 23, 2007, 05:35:12 pm »
czasem tak bywa, nie ma co sie zloscic...chlopaki Cie nie oszukaja...sa to dosc znani i szanowani gracze :) ale sa tylko ludzmi i czasem moga cos przeoczyc/poczta moze paczke wiezc za dlugo...do mnie kiedys priorytet szedl 2 tygodnie! i to z warszawy oddalonej o 120km ;/

tak ze jeszcze troche cierpliwosci i paka na pewno dojdzie :) <sprawdz tylko czy dobry adres im podales!>
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline Lukass1216

Trudne początki
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 23, 2007, 06:36:00 pm »
OK. Dzięki teraz jestem spokojny :)

JJ

  • Gość
Trudne początki
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 23, 2007, 06:56:28 pm »
Cytat: "Lukass1216"
OK. Dzięki teraz jestem spokojny :)


Słusznie.
Dziop i Robson to straszne plewy ;) , ale uczciwe :!: .

Offline inkwizytor

Trudne początki
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 23, 2007, 10:00:34 pm »
osobiście polecam Rebela to profesjonalny sklep z odpowiednia obsługa, przesylkę kurierską (czyli pod drzwi) maja w cenie poczty więc wybór oczywisty

skull pass doszedł na drugi dzień od przelewu świetnie zapakowany

Offline Lukass1216

Trudne początki
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 25, 2007, 04:28:40 pm »
Wszystko doszło w poniedziałek. Jestem zadowolony. Fajny ten skull pass, sporo figsów. Myślałem tylko, że ta bitwa o przełęcz czaszki będzie czymś więcej niż po prostu bitwą do ostatniego żołnieża. Np. jakieś cele dla każdej ze stron. Zabić Thana lub uwolniś złapanego slayera. No ale od czego mamy wyobraźnię :) Szybko się uczę bo zasady są PRAWIE takie same jak w lotrze ale nie zapominajmy, że prawie robi wielką różnicę :D Jeszcze tylko dokończę podręcznik i startujemy.

Ps. Już prawie wyciąłem wszystko z wyprasek jeszcze "tylko" 40 figsów. Strasznie powoli idzie :(

Offline Palpatin

Trudne początki
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 25, 2007, 06:52:45 pm »
Witam
Czy jest możliwość pobrania w internecie głównych zasad do wfb ?
Lepiej mieć army booka po polsku czy ang ?
Można grać figurkami z VI ed ?

Offline Ten Gobo

Trudne początki
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 25, 2007, 07:08:46 pm »
tak - jest na eMule
jak znasz angielski dobrze to kup ang, jak nie to polski lepszy..oba sa rownorzedne ;)
tak, mozna grac figsami z 6ed...z 5,4,3,2 i 1 tez ;)
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline Palpatin

Trudne początki
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 25, 2007, 07:26:37 pm »
A jest może na rapida??
Czy jest może gdzieś opisane jakie sa taktyki dla Empire ?

Offline Lukass1216

Trudne początki
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 25, 2007, 07:55:30 pm »
Nie jestem znawca ale najdokładniejsze staty dla Empire będą na 100% w Army Booku do tej armii. Mogę też napisać ci podstawowe staty z podręcznika ze Skull Passa ale nie wiem czy to legalne bo na forum lotra ktoś mówił, że staty to własność GW i tylko oni mają prawo do ich podawania na forach itp.

Offline Gelo

Trudne początki
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 25, 2007, 08:18:46 pm »
Nieprawda. To to samo jakby nie można się pokazywać w kurtce bo jej krój jest zastrzeżony dla jakiejś firmy... Ale proponuje zeby kolega zaopatrzył się w armybooka. :)
url=http://ubanimator.com][/url]

Offline Palpatin

Trudne początki
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 25, 2007, 08:48:19 pm »
Mam army booka ale do 6 ed w sobotę jadę po nowego 8)

Offline Lukass1216

Trudne początki
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 26, 2007, 08:22:54 pm »
Czy jest możliwość kupna podręczników w innym miejscu niż sklep GW? Oczywiście neta nie liczę. Widzzziałem w empiku opis świata do 40stki ale nic poza tym.

Offline Ten Gobo

Trudne początki
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 26, 2007, 08:38:47 pm »
w sklepach GW ejst taniej :P taki empik to kolejny posrednik...wiec zawsze musi miec jakis zarobek...marża :P
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

 

anything