Autor Wątek: +++Początek z WH40K+++  (Przeczytany 6901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Intel

+++Początek z WH40K+++
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 22, 2007, 10:59:17 am »
Trochę zwalili to :?  
Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić, jak Thousand Sons Space Marines(Tzeentch) i Berzerkers Space Marines (Khorne) walczą ramie w ramię przeciwko wrogowi. Przecież to się wzajemnie wyklucza, nie do pomyślenia w WFB... zgadzam się ze stwierdzeniem że to uproszczenie totalne, wpływające negatywnie na klimat...
Ale cóż, nic się z tym nie zrobi tak chciał GW...

Eman

  • Gość
+++Początek z WH40K+++
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 22, 2007, 11:15:52 am »
Heyka !!!
Cytat: "Intel"
Trochę zwalili to :?  
Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić, jak Thousand Sons Space Marines(Tzeentch) i Berzerkers Space Marines (Khorne) walczą ramie w ramię przeciwko wrogowi. Przecież to się wzajemnie wyklucza, nie do pomyślenia w WFB... zgadzam się ze stwierdzeniem że to uproszczenie totalne, wpływające negatywnie na klimat...
Ale cóż, nic się z tym nie zrobi tak chciał GW...

No cush ... nie jestes pierwszym i pewnie nie ostatnim, ktoremu sie to nie podoba  :(  GW idzie w kierunku uproszczen, uproszczen i jeszcze raz uproszczen  :?
Chociaz powiedzmy jak ktos bardzo chce, to moze sobie do tego typu rozpisek rowniez historie dopisac - obecny kodeks nie opisuje "starych" heretykow z Legionow, tylko raczej renegatow, ktorzy przeszli na strone Chaosu juz po Herezji. Takze sa to bandy nie tak oddane i nie tak dedykowane sluzbie konkretnej sile Chaosu, jak "starzy" Legionisci.
...
Tylko w takim przypadku skad tam mozliwosc wziecia dwoch Demon Princow ...
...
All-in-all - taki folklor i jak ktos chce koniecznie grac CSM, to musi to znosic. Choc oczywiscie nikt markow mieszac nie kaze ;) mozna smialo zrobic armie wyznaniowa i tez bedzie dzialac.
Cze !!!

Offline Tomash

+++Początek z WH40K+++
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 22, 2007, 11:16:05 am »
Można z tym zrobić tyle, że jako klimaciarz nie będziesz mieszał oddziałów walczących ze sobą bogów :)

Blood Angels są zakonem jak najbardziej ukierunkowanym na CC. Co do Black Templarów... powiedzmy, że chcieliby być do CC i na pewno będzie klimatyczne takie ich złożenie. Ale żadni SM nie wychodzą z monastyrów bez silnego wsparcia ogniowego.
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline vanswirr

+++Początek z WH40K+++
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 22, 2007, 11:23:49 am »
Cytat: "Eman"
   Takze sa to bandy nie tak oddane i nie tak dedykowane sluzbie konkretnej sile Chaosu, jak "starzy" Legionisci.


Nie wiedzieć czemu, od razu ujrzałem oczami wyobraźni oddział terminatorów Black Legionu śpiewajacy w marszu "My, pierwsza brygada........"  ;)  :lol:
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Dyd

+++Początek z WH40K+++
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 30, 2007, 07:37:27 pm »
W WFB też można wystawiać w jednej armii oddziały tzeentcha i khorne'a (mając generała undivided). Każdy gra jak chce - jeśli chcesz trzymać się klimatu, kodeks Ci to umożliwia, chcesz iść na turniej z mocną armią nie patrząc zupełnie na klimat, również możesz to uczynić (czytaj - wystawiając dwóch daemon prince'ów).