trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 481481 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1500 dnia: Październik 24, 2008, 11:33:03 pm »
Vampire Knight Guilt- czyli kontynuacja tego co przedtem.

ef a tale of melodies- czyli kolejna opowiesc w tym samym universum, na razie 3 ep.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1501 dnia: Październik 24, 2008, 11:37:57 pm »
Zapuściłem sobie teraz Code Geass. Jestem na 14 epku i powiem, że całkiem fajnie się je ogląda. Jak do tej pory to wszystkie przesłanki jakie czytałem na forum o tej pozycji się spełniają i coraz bardziej mnie wciąga. Lubie się zabierać za daną serię gdy jest już ukończona ponieważ nie lubię czekać tygodniami aż wyjdzie kolejny epizod. Dla tego jestem trochę w tyle z nowościami. Lubie sobie wyjąć dzień z życia by obejrzeć pół serii w jeden dzień xD.
No tak najlepiej całość naraz. Ja też nie oglądam na bieżąco bo to psucie klimatu. Takie Code Geass to potrzeba co najmniej 3 dni żeby obejrzeć oba sezony.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1502 dnia: Październik 24, 2008, 11:42:09 pm »
anfan, co ty gadasz. Siła tych serii polega właśnie na tym, że oglądasz je co tydzień. Też mi się to jeszcze niedawno dziwne wydawało, ale teraz nie wyobrażam sobie mieć całości na dysku i nasuwać.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1503 dnia: Październik 25, 2008, 12:15:22 am »
Głupoty piszesz bo przecież potem jak wydają je na DVD to masz wszystkie odcinki naraz.
Oglądanie po jednym odcinku jest nienormalne chyba że:
- oglądasz w telewizji więc nie masz możliwości mieć wszystkie
- przykładowo Hyper emituje jeden odcinek dziennie
- jesteś fanatykiem i obejrzałeś wszystkie anime (lub prawie wszystkie) więc teraz oglądasz na bieżąco bo nie masz co oglądać.
Jak anime mam na dysku to obejrzę i nagrywam na płytę. Przecież nikt normalny nie usuwa anime po obejrzeniu.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2008, 12:18:23 am wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1504 dnia: Październik 25, 2008, 12:29:24 am »
Nie chce mi się czekać na DVD.
Oglądanie po jednym ma swój klimat.
Mam co oglądać, ale chcę być na bieżąco z tym co wychodzi. O Shanie już nikt nie gada, a o Toradorze! tak.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1505 dnia: Październik 25, 2008, 12:35:22 am »
Może jakiś klimat ma, ale raczej ten negatywny.
Nie trzeba czekać na DVD bo DTV również jest w całości po premierowej emisji wszystkich odcinków.
Po obejrzeniu wspaniałego Utawarerumono chyba zacznę oglądać Wagaya no Oinari-sama. Mam nadzieję że będzie fajne.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1506 dnia: Październik 25, 2008, 12:43:15 am »
No widzisz. Wagaya jest nędzna. Przetrwałem ją, bo była co jakiś czas. Gdybym miał oglądać ileś pod rząd, to bym skasował po prostu.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1507 dnia: Październik 25, 2008, 12:56:40 am »
Nie mów mi co jest dobre, a co złe przed obejrzeniem.
Przykładowo taki Kanokon to bardzo fajne anime, a dla ciebie może się nie podobać.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1508 dnia: Październik 25, 2008, 07:23:30 am »
Toradora wymiata - świetna seria. Coraz bardziej lubię Tige - potrafi być taką niezdarą, że ręce opadają, a co najlepsze to potrafi się do tego przyznać, a dopiero potem zdać sobie sprawę z tego że się przyznaje i się wkurzyć :D Zdecydowanie najbardziej rozbudowana postać tsundere jaką widziałem w anime (a kilka diablic już widziałem) Minori ciut za mało było w 4 epku, ale motyw ze zdjęciami budyniu rozwalił mnie totalnie (btw. 2chanowcy to świnie). Ta dziewczyna jest po prostu inna od reszty społeczeństwa w taki totalnie niesamowity sposób :D

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1509 dnia: Październik 25, 2008, 07:36:51 am »
W toradorze są fajni bohaterowie, Kushieda i jej piosenki pozbawione rytmu i sensu, jak sobie śpiewa  je je je je  :D Główny bohater i jego spojrzenie przerażające wszystkich czy też minitygrys, chociaż z tsundere bardziej lubię Kagami z LS, czy Kyo z clannada.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1510 dnia: Październik 25, 2008, 08:01:58 am »
Mi brakuje tego właśnie porażającego spojrzenia głównego bohatera w kolejnych odcinkach. Taki motyw tylko w pierwszym był :(
Cóż Taiga jest dziwna. Bawi to prawda, ale ja tam wole Kushiede z jej piosenkami gdy gra w softball ;D

Cytuj
chociaż z tsundere bardziej lubię Kagami z LS, czy Kyo z clannada.
o-o-o!! Właśnie. Kagami ze swymi zmiennymi nastrojami jest lepsiejsza ;D. Kyo taka sobie (za mało jej w anime:( )
Ale w ogóle motyw z ostatniego Clannada "onii-chan" powalił mnie na łopatki :D "Mei doshimaska, onii-chan?" i ten jej wzrok ;*

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1511 dnia: Październik 25, 2008, 10:47:33 am »
tsundere moe tylko wtedy, gdy są zrównoważone blushującymi biszątkami - dlatego Mei dostaje szyszy seal of approval :D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1512 dnia: Październik 25, 2008, 11:08:06 am »
A ja ciągle czekam, aż w Toradora pojawi się ta niebieskowłosa panna - jej look znad paznokci w openingu mnie totalnie rozpłaszczył <3
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1513 dnia: Październik 25, 2008, 12:18:28 pm »
Wagaya_no_Oinari-sama po dwóch odcinkach faktycznie słabe, ale jakby to wyjaśnić. Takie zbyt głupkowate i pół poważne. Czyli ani typowo komediowe ani na poważnie tylko takie po środku. Niestety nie podoba mi się więc sam nie wiem czy to oglądać.
Zamiana płci to jest coś czego nienawidzę w anime.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1514 dnia: Październik 25, 2008, 04:03:27 pm »
Zastanawiam się nad Code geas warto??? sie brać za to???