Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 478442 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2235 dnia: Styczeń 02, 2009, 09:46:16 pm »
To jest to anime gdzie bohaterowie mają wziąć ślub bo tak uzgodnili ich rodzice ? Jeżeli tak, to po opisie to anime już upadło nisko i nic mu nie pomoże.
No tak i wprowadziła się dlatego do jego domu.
Trochę szkoda bo oglądałem wcześniej Chaos Head i było świetne, a tu takie nagłe obniżenie poziomu.
Po 3 odcinku główna bohaterka w dalszym ciągu bardzo jest wnerwiająca, a ten chłopak to kompletny pajac i kretyn.
Przecież ta dziewczyna tak prowokuje tą śmieszną agresją, a on się zachowuje najgorzej jak można. Obraża się jak gówniarz zamiast coś jej dogadać, pośmiać się z niej, poprowokować specjalnie, skoro ona go za byle co obraża i bije. No kompletny cymbał.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2236 dnia: Styczeń 02, 2009, 09:52:02 pm »
Akane-iro ni Somaru Saka ALE SHIT. Co znowu zrobili za żałosną bajkę. Dlaczego takie coś. Przez cały I odcinek ta dziewczyna wydawała się normalna, a jednak okazała się idiotyczną Tsundere która bardzo jest denerwująca.
Jak może się wprowadzić (bez względu na powody) do czyjegoś domu i pyskować, bić, obrażać osobę która tam mieszka ?
Poza tym jak można w kółko wypominać a tym bardziej bić za jeden przypadkowy pocałunek.
Kolejnym idiotyzmem że on miesza z siostrą. Może lepsze by było jakby jej nie było tylko oni we dwoje.
No i znowu ta Rie podstawia głos. Jak do tej pory tylko Shana nie była denerwująca.
Na razie obejrzałem 2 odcinki tego anime, ale to istny koszmar.

To jest to anime gdzie bohaterowie mają wziąć ślub bo tak uzgodnili ich rodzice ? Jeżeli tak, to po opisie to anime już upadło nisko i nic mu nie pomoże.
:-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :doubt: :doubt: :doubt: :doubt: :doubt:
A mnie się podobało... Uważam ze anime dośc dobre. Ja nie wiem co wy macie z wyszukiwaniem "błędow" zamiast cieszyc się animcem. Konował w japonii małżeństwa w dosc dużej liczbie są aranżowane. Uwazam ze wspomniane anime było ciekawe a wy psioczycie bo wam sie w dupach poprzewracało proponuje wrucic do ogladania pseado parodi-komedii.

Ef najlepszy wyciskacz łez w swojej kategorii.

EDIT
Chaos Head nie było świetne,było fajne ale nie uwazm zeby było lepsze od ww anime.
Jej zachowanie miało swoj cel i powod ale nie napisze bo to spoil jest.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 09:55:04 pm wysłana przez Frey Ikari »

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2237 dnia: Styczeń 02, 2009, 10:12:16 pm »
Frey Ikari: Ja nawet okazji nie dałem tej serii :) Oglądałem Maria-sama ga Miteru, które początkowo mi się podobało, gdzieś do 3-4 odcinka kiedy to okazało się że jedna z bohaterek ma już wybranego męża. Wtedy całą serię rzuciłem w diabły ;) Dlatego nie zamierzam sięgać po serie gdzie takie akcje są fundamentem wszystkiego.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2238 dnia: Styczeń 02, 2009, 11:24:52 pm »
Chaos Head ,a Akane-iro ni Somaru Saka to niebo i ziemia na korzyść Chaos Head.
Obejrzałem 04 odcinek i w dalszym ciągu to shit do potęgi. Fabuła ? To ma jakąś fabułę bo jest takie bezsensowne że chyba nie ma żadnej.
Dziewczyna (czytaj nienormalna tsundere przezywająca i bijąca bez powodu głównego bohatera) biegnie przerażona, potyka się i ręką włącza przyciski od fajerwerków. Wybucha lekki pożar, wszyscy uciekli, ona została sama na statku stojąc w miejscu. Chłopak szuka jej, znajduje ją ona nazywa go idiotą uciekają razem. Ona nie czuje się winna pożaru. Nie ma żadnych konsekwencji spalenia części statku z jej winy. Główny męski bohater w Chaos Head był tysiąc razy fajniejszy niż to coś w Akane-iro...
Bardzo rzadko tak anime oceniam, ale na razie 4/10.
Po takich anime docenia się już nawet przeciętne produkcje.
PS:
W grze była fajniejsza:)

« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 11:54:30 pm wysłana przez anfan »

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2239 dnia: Styczeń 03, 2009, 01:08:36 am »
Akane-iro ni Somaru Saka (...)
Bardzo rzadko tak anime oceniam, ale na razie 4/10.

Hear, hear, ludzie!
Jak anfan mówi że coś jest kiepskie, to po prostu nie może być złe ;>
A tak bardziej na serio Akane-iro to haremik, zasadniczo całkiem sympatyczny choć baaardzo nierówny (są odcinki w miarę w porządku ale są też i beznadziejne), yyy, animacja momentami symboliczna podobnie jak też i fabuła. Nie namawiam na siłę nikogo do oglądania, no chyba że ktoś - tak jak ja - podpada pod docelową grupę odbiorców jakim tu są miłośnicy zettai ryouiki tudzież fani/otaku dobrych (żeńskich) seiyuu.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2240 dnia: Styczeń 03, 2009, 01:26:28 am »
Zrozum człowieku że jeśli mówię że coś jest kiepskie to znaczy że jest niewartym oglądnięcia śmieciem więc zapamiętaj to.
Co do 6 odcinka.
Czy można bardziej spartolić odcinek o wyprawie do gorących źródeł. Dla kogo to anime jest przeznaczone ? Dla niedorozwiniętych japońskich dzieci ?
Bo na pewno nie dla młodzieży. Cenzura wszystkiego dosłownie. Po co te głupie gorące źródła skoro wszystko zrobili na biało. Wcześniejsze odcinki w domu tak samo albo jeszcze bardziej rozjaśnione. Dobrze że gęb im nie zakryli bo mało co brakowało.
A główny bohater już sto razy bardziej denerwuje niż inni, nawet tamta dziewczyna już nie jest denerwująca.
A teraz dlaczego ta postać taka jest.
Wszystkiego się wstydzi. Dziewczyny się nie wstydzą, jego kolega też nie, a on się wstydzi. Nawet największy niedorozwinięty tłumok by zauważył że teksty jego koleżanek są żartobliwe i prowokujące to ten będzwał bierze to na poważnie, przejmuje się tym i denerwuje(i tylko on). Prowokują go żeby z nim wykąpał to on zamiast zgodzić się i sprawdzić ich reakcję denerwuje się i złości jak kretyn.
Jak można dać takie coś do anime i jaką trzeba mieć cierpliwość żeby się czymś tak bzdurnym nie zdenerwować.
Przykład cenzury dla dzieci.


« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2009, 01:31:27 am wysłana przez anfan »

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2241 dnia: Styczeń 03, 2009, 02:23:46 am »
anfan, ty hentaiu

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2242 dnia: Styczeń 03, 2009, 08:06:06 am »
Cytuj
anfan, ty hentaiu
true :idea:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2243 dnia: Styczeń 03, 2009, 09:21:54 am »
Skrzydlaty nie używaj słowa, którego nie znasz znaczenia bo się ośmieszasz.
Ale w tym anime powinno być przynajmniej ecchi, a nie było nawet tego.
Oni zrobili anime tak beznadziejne przez głównego bohatera i nie tylko, że ledwo się to ogląda, a poza tym jest coś takiego że jeśli anime jest słabe to powinni dać jakieś ecchi to by zyskało. Lecz w tym przypadku nawet tego nie ma więc anime poniżej dna.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2244 dnia: Styczeń 03, 2009, 09:31:15 am »
Nie podobał ci się nawet bardzo ładnie pokazany rozwój uczuć między Genokillerem a Yuuhi? Przecież scena pocałunku z 10 odcinka to jedna z najlepszych tego typu scen jakie widziałem w anime. Właśnie dla takich momentów warto było jakoś przecierpieć debilne odcinki typu zabawa na statku czy gorące źródła.
Zresztą tak jak napisał Richie: to anime to taki cukiereczek, mały prezencik dla fanów. Śliczna kreska, masa topowych ostatnio seiyuu, szpileczki Yuuhi czy zettai ryouiki Minato. Od samego początku liczyłem bardziej na nasycenie mych zmysłów fetyszystyczno-estetycznych niż na inteligentą fabułę i ani trochę się w tej materii nie zawiodłem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2009, 09:39:39 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2245 dnia: Styczeń 03, 2009, 09:45:31 am »
Ja dotrwałem z tym anime do 5 odcinka i dałem sobie spokój.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2246 dnia: Styczeń 03, 2009, 09:50:12 am »
Nie podobał ci się nawet bardzo ładnie pokazany rozwój uczuć między Genokillerem a Yuuhi? Przecież scena pocałunku z 10 odcinka to jedna z najlepszych tego typu scen jakie widziałem w anime. Właśnie dla takich momentów warto było jakoś przecierpieć debilne odcinki typu zabawa na statku czy gorące źródła.
Zresztą tak jak napisał Richie: to anime to taki cukiereczek, mały prezencik dla fanów. Śliczna kreska, masa topowych ostatnio seiyuu, szpileczki Yuuhi czy zettai ryouiki Minato. Od samego początku liczyłem bardziej na nasycenie mych zmysłów fetyszystyczno-estetycznych niż na inteligentą fabułę i ani trochę się w tej materii nie zawiodłem.
Nie mów o tym co nie oglądałem jeszcze:)
Ale pomyśl tak. Niby z jakiej racji niektóre lepsze odcinki mają zamazywać te gorsze ?
O wiele łatwiej kilku beznadziejnym scenom w anime zatrzeć te lepsze.
Ale i tak głównie jak oglądam anime to nie ma być denerwujące, ale jak wiadomo bardzo wiele jest tylko jak przeginają z niedorzecznościami to się robi shit.
Taki przykład ogólny jaki widziałem w różnych anime. Idziesz sobie przez miasto wśród ludzi lub jesteś w szkole (taki przykład z anime) podchodzi do ciebie jakichś kilku groźnie wyglądających kolesi i mówią żebyś z nimi poszedł. Pójdziesz sam ? Oczywiście że nie bo każdy przeczuwa w jakim celu. A bohater w anime najczęściej pójdzie. Więc jak można tak tępe i denerwujące postacie tworzyć. Przecież normalną reakcją jest albo ucieczka, albo po prostu niezgodzenie się. Jak trzeba być skończonym idiotą żeby pójść z takimi osobami gdzie nie ma ludzi.
Ale o tych idiotycznych reakcjach chłopaków (niestety głównych bohaterów najczęściej) w anime na prowokacje dziewczyn (choć się ze mną wykąpać, chcesz zobaczyć itp) to brak słów. Te bzdurne zawstydzanie, złość zamiast przyjąć to z uśmiechem i coś powiedzieć. Dlaczego nie stworzą jakiejś normalnej postaci, która normalnie odpowie albo i nienormalne lecz tylko żeby nie tak denerwująco.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2247 dnia: Styczeń 03, 2009, 10:35:29 am »
O to co siedzi w głowach scenarzystom/producentom anime to już mnie nie pytaj. Albo przyjmuj to co robią bez głupiego gadania, albo przestań oglądać i marudzić za każdym razem. Mnie też wiele rzeczy się nie podoba, ale wiem że nic na to nie poradzę. To tak jakby narzekać że słońce świeci albo deszcz pada.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2009, 10:44:52 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2248 dnia: Styczeń 03, 2009, 11:23:55 am »
Mogę przyjąć że japończyki naprawdę się tak zachowują jak to pokazują w anime, ale coś nie chce mi się w to wierzyć...
A dlaczego niby mam nie pisać co mi się nie podoba w anime. Jak coś mi się bardzo nie podoba to lubię o tym pisać.
Obejrzałem już 7 i 8 odcinek Akane-iro. Niestety jest coraz gorzej. Anime jest płytsze niż kałuża po małym deszczu.
Prymitywne i denerwujące postacie z beznadziejnym denerwującym głąbem jako główną męską postacią.
Muszę to przyznać, ale dawno tak ograniczonej postaci nie widziałem w anime. Dosłownie każdy żart odbiera jako atak na siebie i się denerwuje mimo że one nawet NIE udają tylko żartują bezpośrednio bez ukrywania tego. Ale co jest jeszcze głupsze. On jest raz wstydliwy, a raz wyluzowany przy tych samych dziewczynach. Przecież to NIEMOŻLIWE. Albo jest taki albo taki, a producenci go sobie układają jak chcą w zależności co im się podoba. Kompletny absurd.
Ten otaku z Chaos Head był sto razy inteligentniejszy i fajniejszy od tego z Akane-iro.
Jaki cel miało to anime ?
Promować eroge czy co ?
Ale przynajmniej można stwierdzić że postacie z tego anime tylko się nadają do eroge bo do niczego więcej. Producenci anime jedyne możliwe zalety w postaci choćby scenek ecchi zabrali i stworzyli głupie anime dla dzieci prawie że najgorsze jakie widziałem. Takie Kanokon to było świetne w porównaniu z tym.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2009, 11:27:20 am wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2249 dnia: Styczeń 03, 2009, 11:36:18 am »
To co robisz jest bez sensu. Piszesz jakie to anime straszne, jak bardzo ci się nie podoba, marudzisz że głowa zaczyna boleć. Więc po co oglądasz dalej? Po to żeby jeszcze bardziej narzekać? Jeśli coś mi sie nie podoba, to przestaję oglądać, bo cenię swój wolny czas i żal mi go marnować na coś, z czego nie mam frajdy. Proste jak fakt, że dwa i dwa to cztery.
Loli time is anytime and anytime is loli time.