Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 469121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline obik

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 25, 2007, 04:00:22 pm »
Cytat: "Konował"
2 sezon SR warto obejrzeć chociażby dla wojny w szkole, te 2 odcinki są genialne :P

fakt faktem ale reszta serii też jest warta uwagi  ;)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 26, 2007, 04:14:44 pm »
A skończyłem sobie oglądać Baccano! Bardzo dobre anime, ostatni epek choć dość przewidywalny, to z kilkoma fajnymi rzeczami - oceny nie podniósł ale też nie obniżył. A za całość mocne 9/10. Jedna z najlepszych serii tego roku.

Za to wymęczyłem się za wszystkie czasy przy Demonbane. Nie dotykajcie tego nawet kijem z 10 metrów. Straszna szmira, anime głupie totalnie, sztampowe, kiczowate i nudne. Jak na anime z zeszłego roku CG straszliwie nędznej jakości. Całe 12 epków oglądnąłem w półtorej godziny i raczej niewiele straciłem. 3/10 a te "3" za, abstrahując od wszystkiego innego, ładny design niektórych postaci.

Offline Ginko

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 26, 2007, 04:57:34 pm »
Ja sobie załatwiłem oryginalne polskie wydanie Ergo Proxy. Jestem przy 8 epku. Pino mnie rozwala. Jak będzie utrzymywać taki poziom do końca to będzie na mojej liście top 5 anime :D .
Haruhi Suzumiya's fan


Offline steelie

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 26, 2007, 05:18:43 pm »
Obejrzałem Samurai Champloo.
Scenariusz świetny, każdy odcinek to perełka, bez względu na to, czy jest bezsensowną zgrywą (Baseball Blues!) czy poważnym romansem (ten z kochanką Jina, która została prostytutką - wspaniały). Trójka głównych bohaterów jest ciekawa, zapada w pamięć, da się lubić. Muzyka doskonale ilustruje akcję. Walki - breakdance'owe pojedynki na miecze, miodzio. Aż się dziwnie czuję, że na nic nie mogę ponarzekać - po prostu ideał serii rozrywkowej. Kopie dupsko nawet Bebopowi.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 26, 2007, 05:29:32 pm »
Uhm, Champloo jest dopracowane od początku do końca :)

A nadrabiam sobie zaległości z Gurren-Lagann :) Jestem na etapie Rossiowego "ayashii" :D Ohayo gozaimasu hahahaha

Offline Krova

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 26, 2007, 05:39:48 pm »
Cytat: "steelie"
Walki - breakdance'owe pojedynki na miecze

No bez przesady, breakdance'owe pojedynki na miecze były tylko w wykonaniu Mugena, reszta walk była typu "jeden cios zabija, a każdy jest szybszy niż światło", i te walki w sumie mi się bardziej podobały - walka Jina z tym najętym mistrzem w jednym z ostatnich odcinków, tam przy wodzie - rewelka, a urywek ze strąceniem okularów to coś absurdalnie wspaniałego =D
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Frey Ikari

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 26, 2007, 07:52:30 pm »
Cytuj
Ja sobie załatwiłem oryginalne polskie wydanie Ergo Proxy. Jestem przy 8 epku. Pino mnie rozwala. Jak będzie utrzymywać taki poziom do końca to będzie na mojej liście top 5 anime  .

Ja jestem na 13 odcinku polskiego wydania i uważam ze jak narazie to jest to jedno z lepszych anime jakie widziałem. Garficznie opening jest naprawdę wspaniały. Często zastanawiam się nad powiązaniami Re-l z Ergo, nie, nie chcę tutaj spoilera od nikogo.

Offline Włodek

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 26, 2007, 08:14:29 pm »
Ogarnąłem polskiej wersji EP 17 epków (dobrze licze? wszystkie które wyszły narazie po polsku, 3 DVD) i czekam z niecierpliwością na następne. Taki ponury, mroczny klimat, troche falloutowy świat, jeden z lepszych tytułów jakie widziałem. A epki 15 i 16 troche mnie...zdezorientowały? nie, to nie jest dobre słowo... rozwaliły? no to już lepsze.


Offline Nakago

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 26, 2007, 08:23:44 pm »
Możecie powiedzieć, jakie są te polskie wersje? Żadnej z tych dwóch serii nie widziałam, a opinie słyszałam o obu raczej dobre. Ponieważ zaś są już dostępne na polskim rynku, to wolałabym kupić oryginał, niż... wybrać tańszą opcję ;-). Warto zainwestować w te nasze dvd?
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Ginko

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 26, 2007, 08:26:30 pm »
Osobiście mam kupione w Empiku 3 DVD czyli 17 epków. Czekam na ostatnią płytkę :D .
Haruhi Suzumiya's fan


Offline steelie

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 26, 2007, 09:39:00 pm »
Cytat: "Krova"
reszta walk była typu "jeden cios zabija, a każdy jest szybszy niż światło"
Na przykład ta scena?
Coś pięknego

Offline Konował

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 27, 2007, 06:35:52 am »
Też oglądam EP od AG i jestem pod wielkim wrażeniem, wydanie tez jest dobre, nie oglądałem wszystkich pozycji od AG ale to własnie EP ma chyba najlepszą jakośc.

Nakago: Jeżeli chcesz kupic oryginał to tylko w boxie, 4DVD za 120zł wychodzi taniej niż 4 DVD osobno po 40zł każda. Mnie takie rozwiązanie bardzo wkurzyło (kupuję jak wydadzą, droższa opcja) i jak będę kupował jakąś serie to tylko w całości, nigdy więcej pojedynczo ^^


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 27, 2007, 06:40:02 am »
Cytat: "Konował"
Jeżeli chcesz kupic oryginał to tylko w boxie, 4DVD za 120zł wychodzi taniej niż 4 DVD osobno po 40zł każda.


No to poczekam sobie na całość :P EP jeszcze nie widziałem to będę miał okazję wreszcie nadrobić zaległości.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 27, 2007, 03:34:17 pm »
ayashiiiiii...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 27, 2007, 06:39:43 pm »
A ja teraz oglądam anime starsze ode mnie - Touch. Podobno to anime sportowe, jednak tak naprawdę baseball jest tylko tłem dla historii miłosnej, w której dramat miesza się z komedią (choć początkowo dominują śmieszne sceny). Jestem właściwie mile zaskoczony, mimo że nie przepadam za tego rodzaju babskimi wątkami. Właściwie to widać, że od Adachiego zrzynali ostro w późniejszych seriach. Warto obejrzeć.

Aktualnie jestem przy 37 odc. i co ciekawe pierwszy raz w życiu zobaczyłem zilustrowane trzęsienie ziemi w anime. Serii obejrzałem do tej pory spokojnie > 150, a jednak dopiero teraz, w takim starociu doświadczyłem tego. Niby nic nadzwyczajnego, ale biorąc pod uwagę fakt, że akcja większości anime które oglądałem była umiejscowiona w Japonii może to trochę zastanawiać, w końcu gdzie jak gdzie ale w Kraju Kwitnącej Wiśni trzęsienia to chleb powszedni.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.