trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 474124 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2445 dnia: Styczeń 11, 2009, 08:22:49 pm »
Obejrzałem II sezon Vampire Knight i muszę powiedzieć że jest wspaniałe. Dużo lepsze niż I sezon i praktycznie bez wad.
Po prostu aż żal ludzi którzy coś źle mówią o tym anime gdyż jest ze wszystkich stron bardzo dobre.
Tylko to zakończenie II sezonu dosyć przygnębiające. Wolałbym żeby tak zostało jak było wcześniej.
Postać Yuki była świetna. Nie miała żadnych cech przez które anime by traciło, a wprost odwrotnie bo głównie przez tą postać anime tak mi się spodobało. Taka bardzo dobra, miła, sympatyczna, uczynna dziewczyna, którą nie sposób nie lubić.
Za II sezon co najmniej 9/10. No i ten opening i ending cudowny. No i ta kreska śliczna, a już nawet nie pamiętam kiedy taki styl oglądałem. Te śliczne jej duże oczka.
Tylko co z zakończeniem ?
Czy to już koniec czy może jest coś dalej ? Bo mimo wszystko chciałbym widzieć coś dalej no i jak pisałem smutne jednak to zakończenie było.

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2446 dnia: Styczeń 11, 2009, 08:31:05 pm »
Anfanie, polecam ci anime Hakushaku to Yousei - Earl and Fairy. Jest to wspaniałe anime, praktycznie bez wad. Bardzo podobne do Vampire Knight. I oczywiście już zakończone, więc możesz spokojnie oglądać.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2447 dnia: Styczeń 11, 2009, 08:42:34 pm »
E tam, Vampire Knight jest gazylion razy lepszy. :idea:

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2448 dnia: Styczeń 11, 2009, 08:46:22 pm »
Mi, zabijasz. Ale swoją drogą ciekaw jestem co by anfan powiedział po Earl & Fairy...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2449 dnia: Styczeń 11, 2009, 08:48:16 pm »
Ja uwielbiam anime o wampirach Miranda, a NIGDY o takiej ślicznej kresce anime z tego gatunku nie widziałem.
Jakaś nienormalna Enevi pisała recenzję i narzekała że dramatyzują w tym anime, że Yuki ją denerwuje że postacie są bezpłciowe. Jednym słowem jest beznadziejna i porównywała anime bezpośrednio do mangi. Żałosna ta recenzja.
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/1275-vampire-knight-guilty/rec/1317

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2450 dnia: Styczeń 11, 2009, 08:50:05 pm »
Właśnie zdałem sobie sprawę że post Mi jest najinteligentniejszym trollingiem jaki widziałem choćby w tym tygodniu. :eek:

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2451 dnia: Styczeń 11, 2009, 08:52:31 pm »
Właśnie zdałem sobie sprawę że post Mi jest najinteligentniejszym trollingiem jaki widziałem choćby w tym tygodniu. :eek:
...kompletnie spalonym przez takich łosiów jak wy ;p
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2452 dnia: Styczeń 11, 2009, 08:53:30 pm »
...kompletnie spalonym przez takich łosiów jak wy ;p

Skąd, nawet jak o tym napiszę to i tak niczego nie zmienia. :idea:

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2453 dnia: Styczeń 11, 2009, 09:01:37 pm »
Cytuj
Anfanie, polecam ci anime Hakushaku to Yousei - Earl and Fairy. Jest to wspaniałe anime, praktycznie bez wad. Bardzo podobne do Vampire Knight. I oczywiście już zakończone, więc możesz spokojnie oglądać.
Może się skusze ale teraz ogladam co innego ale wam nie powiem bo a noż bede zadawac zagadke... :neutral: :doubt:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2454 dnia: Styczeń 11, 2009, 10:22:36 pm »
Chyba nie trzeba być zbytnio inteligentnym żeby się domyśleć, że anime zacząłem oglądać i bardzo mi się spodobało bo było o wampirach. Lecz było inne niż to co oglądałem do tej pory.
No i ta wspaniała Yuki pozwalała pić swoją krew. Jaka ona fajna i dobra była. Te scenki były najlepsze.
Chociaż to kim się okazała było zaskakujące lecz sam nie wiem czy to dobrze. No i za mało odcinków. Chciałbym zobaczyć jakąś kontynuację jeśli to możliwe.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2455 dnia: Styczeń 12, 2009, 03:38:34 am »
im więcej czytam postów anfana tym bardziej zastanawiam się, jak mogłam być tak ślepa i narzekać kiedykolwiek na VK i przede wszystkim na Yuuki. mea culpa...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2456 dnia: Styczeń 12, 2009, 04:51:07 am »
Łe, Anfan zapomniał nam powiedzieć, ze Yuuki lepiej wyglądała w długich włosach i że jej nowa fryzura była cudna, bo była ładna. No i zapomniał też pochwalić scenę, w której pewien łowca wampirów (w pierwszym sezonie) wykazywał się bezprzykładnym heroizmem, ale to pewnie dlatego, że o niej nie wspomnieliśmy.

A oglądnę sobie dla relaksu Zombie Loan.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2457 dnia: Styczeń 12, 2009, 06:20:13 am »
Jakie było zakończenie w mandze w tym miejscu ? Takie jak w anime ? Jest coś dalej jeszcze ?

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2458 dnia: Styczeń 12, 2009, 03:33:46 pm »
Cytuj
A oglądnę sobie dla relaksu Zombie Loan.
Srednie anime jak dla mnie najlepszy watek był z szinigami i ta cała Momoko była extra.
Cytuj
Łe, Anfan zapomniał nam powiedzieć, ze Yuuki lepiej wyglądała w długich włosach i że jej nowa fryzura była cudna, bo była ładna.
Po co o tym pisac to zbyt oczywista prawda.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2459 dnia: Styczeń 12, 2009, 03:45:41 pm »
Nie wydaje mi się że lepiej w długich. Wyglądała na pewno inaczej więc zmiana stylu to zaleta. A może ktoś odpowie na moje pytanie odnośnie zakończenia z mangi ?

 

anything