Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 478955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2460 dnia: Styczeń 12, 2009, 03:57:37 pm »
Srednie anime jak dla mnie najlepszy watek był z szinigami i ta cała Momoko była extra.

Wiem, że średnie - tak sobie piszę. Po VK wszystko jest relaksem.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2461 dnia: Styczeń 12, 2009, 05:25:37 pm »
Wziełem się za Gunbuster'a. Old Schoolowa kreska czy animacja mi nie przeszkadza... jedynie drażni trochę jakość dźwięku...(dużo szumów) ale to przeżyje. No i troszku sporo patosu ale na razie 1 ep więc się zobaczy co dalej :).

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2462 dnia: Styczeń 12, 2009, 06:34:22 pm »
Jak się czyta niektóre komentarze choćby takiej V-chan i im podobnych to zastanawiam się skąd się tacy głupi ludzie biorą.
Chyba najgorsze osobniki polskiego świata anime siedzą na tanuki i wyżywają się w komentarzach i na forum na różne. Nie to nie są opinie bo takich tekstów nie można nazwać opiniami.
Ja toleruję wszystkie komentarze, ale naprawdę słownictwo niektórych i praktycznie prowokacyjny styl to po prostu brak słów na ich głupotę.
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/1275/komentarze/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2009, 07:20:08 pm wysłana przez anfan »

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2463 dnia: Styczeń 12, 2009, 07:03:44 pm »
Masz rację Anfan

powinieneś napisać tam komentarz, jakie to anime jest NAPRAWDĘ.



 A V-chan jest od niedawna użytkowniczką naszego forum o ile mnie pamięć nie myli, ajt? : )
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2464 dnia: Styczeń 12, 2009, 07:36:01 pm »
Anfanie, ostatnie pisemne ostrzeżenie. Jeszcze jedna, najmniejsza wycieczka osobista i dostajesz drugiego oficjalnego osta. Znudziło mi się zwracanie ci za każdym razem uwagi.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2465 dnia: Styczeń 12, 2009, 07:37:01 pm »
Cytuj
*wstrzymuję oddech* Kaname… *nadzieja, że już tego nie doda!* senpai! *wali głową w mur z rozpaczy*
:lol: niektóre komentarze są kapitalne :)

Świetna recenzja i sporo dobrych, rozsądnych i rzeczowych komentarzy.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2466 dnia: Styczeń 12, 2009, 08:33:10 pm »
Tamte komentarze są beznadziejne i mnie w ogóle nie śmieszą. Co z tego że mówiła często senpai. To żadna wada przecież.
Bardzo mi się podobała z wyglądu ta nowa Yuki chociaż oglądając anime byłem prawie pewien, że to się nigdy nie stanie.
Bo ja mangi nie czytałem tylko oglądam anime bo lubię tajemnice.

 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2009, 08:45:19 pm wysłana przez anfan »

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2467 dnia: Styczeń 12, 2009, 09:19:49 pm »
Cytuj
A V-chan jest od niedawna użytkowniczką naszego forum o ile mnie pamięć nie myli, ajt? : )
No bez jaj..., ja nic o tym nie wiem.
Co do mangi to zakonczenia mangowego na oczy nie widziałem ale całkiem możliwe że jest takie jak w anime.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2468 dnia: Styczeń 13, 2009, 04:35:53 am »
Starczy to subforum porządnie czytać to będziecie wiedzieć kto na nim pisze i obędzie się "bez jaj".

A co do zakończenia VK to jest chyba inne bo wszędzie o tym wspominają (na Anime Chronicle też było coś o tym
Spoiler: pokaż
 "13 skonczyl sie inaczej niz w mandze bo w mandze yuuki i zero sie pocalowali"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2469 dnia: Styczeń 13, 2009, 06:22:13 am »
Tego nie było w anime. Tylko nie wiem co było dalej.



Ale i tak wolę kolorowe. Jaka Yuki jest śliczna i słodka na tym zdjęciu poniżej. Nie sposób jej nie polubić.


Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2470 dnia: Styczeń 13, 2009, 01:01:14 pm »
Cytuj
Starczy to subforum porządnie czytać to będziecie wiedzieć kto na nim pisze i obędzie się "bez jaj".
No ale bez jaj kanapki już nie te... :neutral:

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2471 dnia: Styczeń 13, 2009, 09:38:07 pm »
zacząłem coś takiego oglądać jak Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto, jak narazie stopniowo się rozkręca. Ciekawy pomysł , trochę lipna kreska no ale nie jest źle ma swój styl......i to tyle co mogę powiedzieć po pierwszym epku

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2472 dnia: Styczeń 13, 2009, 11:53:19 pm »
Wangan Midnight po 2 epach. Co tu dużo pisać, kreska ładna nie jest, a CG też nie zachwyca, niemniej; jeśli mam wybierać między narysowanymi 'zostań moją żoną' nastoletnimi moe a przyjemnie mruczącymi renderami fajnych samochodów to wybieram to drugie. Oglądam dalej.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2473 dnia: Styczeń 14, 2009, 04:54:04 am »
zacząłem coś takiego oglądać jak Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto, jak narazie stopniowo się rozkręca. Ciekawy pomysł , trochę lipna kreska no ale nie jest źle ma swój styl......i to tyle co mogę powiedzieć po pierwszym epku

opening jest cudny, jak i gra seiyuu. Ogólnie bardzo wkurzające anime (nawet nie bardzo wiem z jakiego powodu), ale imo warte oglądnięcia.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #2474 dnia: Styczeń 14, 2009, 01:02:30 pm »
A ja kontynuuje 1szego Gunbustera i jest coraz lepiej :D.
Stare toto niemiłosiernie ale zabawa z oglądania przednia, historia fajna i na prawdę podoba mi się to iż całą technologia itp ma swoją rację bytu (a  nawet jeżeli nie to się to w oczy nie rzuca) w naszej rzeczywistości.
Na prawdę chwali się fakt iż np statki hamując nie robią tego w jakiś magiczny niezidentyfikowany sposób tylko widać iż "wrzucają wsteczny" przy pomocy silniczków hamujących, to iż pomyśleli o tym iż poruszanie się z prędkościami bliskimi prędkości światła zmienia pojęcie czasu i cała flota działa tak na prawde w innym czasie niż nasz ziemski. A takich smaczków pełno natomiast w wielu innych seriach je się olewa.

 

anything