Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 481141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3945 dnia: Sierpień 02, 2009, 12:38:57 pm »
Dla mnie "X" do pierwszych 3/4 było nijakie plus te minusy co prędzej wspomnieliście ale od 5 robi się ciekawie jak dla mnie. Głównie za sprawą muzyki która zasługuje na brawa. Właściwe to ona ratuje nie które sceny.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3946 dnia: Sierpień 02, 2009, 01:36:34 pm »
Wolałem kinówkę.
Podziwiam cię. Ani razu nie obejrzałem jej do końca, choć podchodziłem chyba z pięć. Powód: zasypianie najdalej w połowie filmu.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3947 dnia: Sierpień 02, 2009, 01:55:48 pm »
Oglądałem ją jeszcze na VOXie po niemiecku.
Oczywiście nie znam tego języka ale wtedy to były inne czasy dla mnie w oglądaniu anime.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3948 dnia: Sierpień 02, 2009, 01:58:33 pm »
Kinówka lata temu została mi zareklamowana i wepchnięta z hasłem "klasyka anime". Umarłem z nudów, a specjalnie ładne też to nie było.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3949 dnia: Sierpień 03, 2009, 05:50:16 am »
To mówisz Ganossa, że eX Driver słaby? Szkoda, bo po obejrzeniu kilku klipów ostrzyłem sobie na niego pazurki. A Gravitation naprawdę nie musisz się bać - to przede wszystkim pierwszorzędna komedia.
Mi osobiście się nie podobał (obejrzałem połowę, czyli 3 odcinki)
A oglądałem go przed You are Under Arrest więc nie miałem zawyżonych oczekiwań.
Ale nie twierdzę, że jest złe. Po prostu nałożyło sie zbyt dużo elementów które mnie irytowały.

A co do Gravitation to nie wiem czy tego typu humor by mi się spodobał.
A poza tym (połowa forum mnie zabije a Szyszka to mnie za j***a powiesi) nie lubię bisznych bohaterów.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3950 dnia: Sierpień 03, 2009, 08:25:45 am »
nie lubię bisznych bohaterów.

Bo to tsudnere się lubi !  :P a nie biszów...


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3951 dnia: Sierpień 03, 2009, 08:36:23 am »
Bo to tsudnere się lubi !  :P a nie biszów...

Niestety z tym też jest problem.
No ale nie tak duży jak w tym pierwszym przypadku.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3952 dnia: Sierpień 03, 2009, 08:08:34 pm »
Bo to tsudnere się lubi !  :P a nie biszów...
Luv them !

A tego ex Driver'a też miałem zobaczyć ale jak nie zbyt dobre... oh well cóż odłoży sie na potem sie zobacyz się a póki co powrót do Macross Zero...
A z nieanimcowych BSG '78 ftw! Nowa seria się nie umywa... te efety itp :D

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3953 dnia: Sierpień 03, 2009, 09:17:23 pm »
Ale nie sugerujcie się moją oceną ExDriver, będę miał potem na sumieniu jak ktoś odpuści a potem stwierdzi, że mógł jednak obejrzeć i mu się bardzo spodoba. To nie jest zła seria, po prostu nie trawiłem 2 z 3 głównych bohaterów i ich zachowania, no i jeszcze nie za bardzo podobał mi się ogólny zarys fabularny.
You are under arrest podobał mi się bardzo bardzo ale to, niby w podobnym stylu ale nie za bardzo.
Więc radzę obejrzeć przynajmniej jeden odcinek.

Co do starego BSa to kiedyś byłem nim zachwycony ale ostatnio jak leciał na AXN to raczej już jako ciekawostkę traktowałem, choć sentyment pozostał.

p.s. kończę w końcu Blue Gender. Nadal uważam, że jest to zmarnowany potencjał ale po obiecującym początku i zjeździe w dół zaczyna robić się trochę ciekawiej (tak 18 -19 odcinek)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3954 dnia: Sierpień 04, 2009, 02:54:50 pm »
W końcu dokończyłem Mushishi. Cholernie ciekawa seria. Szkoda, że tak mało opowiedziano o Ginko (aż mnie korci, żeby zajrzeć do mangi  ;-)).
Potem obejrzałem  dwa odcinki Pumpkin Scissors i wydaje mi się, że po raz kolejny Gonzo swoim wykonaniem spłycili całkiem ciekawy pomysł. No cóż, oglądam dalej, seria może jeszcze wyjść na prostą.
I'd like to be a tree

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3955 dnia: Sierpień 04, 2009, 08:47:15 pm »
Macademi WAsshoi! - to jest głupie, płytkie i bez sensu. Nie będę tego bronił, bo to nie jest dobre anime, tyle że... ja się przy tym dobrze, by nie powiedzieć zajebiśc*e, bawiłem :D To chyba zaleta kreski, która przypadła mi do gustu, masy ecchi wstawek, i ogromnej ilości neko oraz innych fuczastych rzeczy karmiących moje prywatne zboczenie ;) A głupi jak but humor rozbawił mnie miejscami do łez :) Totalnie subiektywne 9/10.

btw. miałem przyjemność zapoznać się z wersją dvd - tylko to się opłaca oglądać (wtedy jest co oglądać, oj jest :D), bo w tv cenzura osiągnęła dno absolutne w swojej formie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 08:50:59 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3956 dnia: Sierpień 04, 2009, 10:05:19 pm »
Macademi WAsshoi! ja się przy tym dobrze, by nie powiedzieć zajebiśc*e, bawiłem :D To chyba zaleta kreski, która przypadła mi do gustu,
U mnie dokładnie odwrotnie. Z powodu tej kreski nie oglądałem tego. Coś okropnego. Nie lubię małych postaci w anime. Mój ulubiony styl to taki wygląd jak w GTO. Tam to pięknie wyglądały dziewczyny.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3957 dnia: Sierpień 05, 2009, 04:06:50 pm »
Gusta, gusta.

Po odmóżdżaczu przyszedł czas na coś ambitniejszego.
The Sky Crawlers - alternatywna rzeczywistość, w której wojny są rozgrywane jak gry - gry, w których gracze giną. Jednakże nie bójmy się, wszystko jest humanitarnie rozegrane, bo gracze to sztucznie wyhodowani ludzie. Głównym bohaterem jest pilot, który został przeniesiony do jednostki w nowym regionie.
Świetny film reżyserii Mamoru Oshii, pięknie animowany z cudną muzyką Kenji Kawai (kolejny raz panowie pokazali, że potrafią współpracować i świetnie się uzupełniają). Wbrew wszystkiemu historia raczej spokojna i raczej nie dla każdego. Zdecydowanie dla fanów twórczości Oshii i dla wielbicieli samolotów z czasów II Wojny Światowej. W produkcji przewinęło się jeszcze jedno znane nazwisko - Takeshi Honda.
Zdecydowanie warto - 8/10

Blue Submarine No. 6 - świat po katastrofie klimatycznej; poziom mórz podniósł się znaczenie, a ludzkość dodatkowo jest nękana przez konflikt z wodną rasą stworzoną przez szalonego naukowca, rasą mającą zastąpić ludzi. Bohaterami są członkowie załogi tytułowej łodzi podwodnej Blue 6.
Wojenny, marynistyczny klimat, ładna kreska, dobra fabuła i naprawdę fajna dynamiczna narracja (świetne sceny walk podwodnych). Jeden minus - za krótkie to, jedyne 4 epizody; zabrakło przynajmniej jednego odcinka na opisanie relacji między głównymi bohaterami. W każdym razie i tak mocne 8/10. Must see dla wszystkich podwodniaków.


A teraz, zaciekawiony po lekturze Genshikena, biorę się za Kujibiki Unbalance
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2009, 04:38:41 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3958 dnia: Sierpień 05, 2009, 05:53:58 pm »
Twardziel. Zobaczymy kiedy odpadniesz...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #3959 dnia: Sierpień 05, 2009, 06:09:48 pm »
Po pierwszym ? :D
Nie wiem, jakoś po WAsshoi! wszystko wydaje mi się takie nudne i do bólu normalne :P Nie mam pomysłu na to co tu sobie pooglądać.