trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 472228 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4410 dnia: Październik 04, 2009, 06:58:11 pm »
O tym właśnie mówię. W Index przymierzali się 4 odcinki do walki, która trwała półtorej minuty. Pod tym względem niezłe były pierwsze dwa odcinki, ale to co się zaczęło dziać potem... Fajnie się przewijało w każdym razie.
Nie jestem pewien czy to w tym odcinku, ale chyba 6 był najlepszy. To ten gdzie trwała ta walka z tym zbiorem ksiąg. Zresztą to jedyny odcinek który jakieś emocje wywoływał. Pozostałe były płaskie i nudne.

3 odcinek Pandora Hearts. Co to za obrzydliwa cenzura ? Japońce nawet nie mogą pokazywać normalnie ciosów ? Tyle jakieś durne czarno tło gdzie nic nie widać. Nie wiem dla dzieci ilu letnich jest to anime.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4411 dnia: Październik 04, 2009, 07:14:31 pm »
Nie ma żadnej cenzury. Chodziło po prostu o lepszy klimat. Nie kumasz że nie wszystko zawsze musi być pokazane? A sam odcinek uwielbiam - wiela, wiela scen z Alice, można się modlić prawie do każdej minutki.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4412 dnia: Październik 04, 2009, 07:31:51 pm »
Alice jest cudna i proszę się od niej odstosunkować.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4413 dnia: Październik 04, 2009, 07:33:19 pm »
Bomba - mam sprzymierzeńca w postaci Wilka. Strzeż się, anfanie - sprowokowany Wilk pewnie wciąż jeszcze potrafi ugryźć...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4414 dnia: Październik 04, 2009, 07:54:51 pm »
Alice jest cudna i proszę się od niej odstosunkować.
Po tym co zobaczyłem w 4 odcinku zmieniam zdanie i mówię, że anime jest głupim gniotem na czele z Alice.
Poza tym poziom dziecinności tego anime jest większy niż sądziłem. To ma być parodia czy co ?
Widziałem wiele wersji Alice (również jedną świetną grę) lecz ta jest z nich najgłupsza.

Cenzurowanie ciosów jest wyjątkowo żałosnym posunięciem LECZ pokazuje do jakiej grupy wiekowej to anime jest adresowane.

Ogólnie zdenerwowało mnie to anime za durne oszustwo. Najbardziej nie lubię jak oszukują widza co do postaci pokazując je tak żeby na początku sądził, że są inne niż będą później.
Charakter Alice jest głupi i nieciekawy.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4415 dnia: Październik 04, 2009, 08:06:26 pm »
Po tym co zobaczyłem w 4 odcinku zmieniam zdanie i mówię, że anime jest głupim gniotem na czele z Alice.


Raczej po tym jak zobaczyłeś na forum że ludzie polubili Alice chcesz wywołać kolejną kłótnię.


Co do samego Pandora Hearts, liczyłem na zakończenie, a to co było w ostatnim odcinku rozczarowuje, za wolno fabuła idzie na przód w tej serii, podobnie jak w Shanie.
Co do bohaterów, najlepiej wypada Alice, Break i Shalon Rainsworth reszta przeważnie denerwuje, zwłaszcza główny bohater i jego sługa Gilbert.
Fajny pomysł który tworzy klimat 2-3 pierwszych odcinków szybko przeradza się w serię która zaczyna rozczarować i tylko Alice trzyma przy kolejnych epach. 


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4416 dnia: Październik 04, 2009, 08:10:41 pm »
Co będzie dalej to dopiero ocenię, ale te 4 odcinki na wstęp mi wyglądały poza tym same obrazki w op i ed już co nie co pokazują.

Ale tak to jest jak ma się za duże wymagania co do danego anime. Jakby nie kojarzyło się z Alice to może by nie było tak tragicznie.
Aczkolwiek kreska jest też okropna. Ta w Bakemonogatari była dużo lepsza.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4417 dnia: Październik 04, 2009, 08:13:39 pm »
Co do samego Pandora Hearts, liczyłem na zakończenie, a to co było w ostatnim odcinku rozczarowuje, za wolno fabuła idzie na przód w tej serii, podobnie jak w Shanie.

Bo to na podstawie niedokończonej mangi. Będzie kolejny sezon. Ja tam za radą Mi ostatnie dwa epki sobie odpuściłem i czytam mangę czekając na kontynuację :)

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4418 dnia: Październik 04, 2009, 08:18:20 pm »
Raczej po tym jak zobaczyłeś na forum że ludzie polubili Alice chcesz wywołać kolejną kłótnię.
Nie psuj zabawy, chcę zobaczyć jak to się rozwinie :P
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4419 dnia: Październik 04, 2009, 08:23:35 pm »
Wilk: o tym dowiedziałem się kiedy obejrzałem 24 odcinki, za późno na zmianę nastawienia :)
Co to za frajda brać się za ekranizację niedokończonej mangi ?

Swoją drogą, czy jest szansa, nawet najmniejsza, na drugi sezon Soul Eatera ?

Miranda: jakby komukolwiek kiedykolwiek udało się anfana do czegokolwiek przekonać, zmusić, zniechęcić ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4420 dnia: Październik 04, 2009, 08:25:39 pm »
Raczej po tym jak zobaczyłeś na forum że ludzie polubili Alice chcesz wywołać kolejną kłótnię.
Oceny innych nie mają najmniejszego wpływu na moją ocenę.
Jedynie śmieszyć mnie mogą osoby, którym to anime (4 pierwsze odcinki) się podobało.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4421 dnia: Październik 04, 2009, 08:29:28 pm »
Jedynie śmieszyć mnie mogą osoby, którym to anime (4 pierwsze odcinki) się podobało.

oglądaj dalej anime które nie podobało Ci się po 4 pierwszych odcinkach, w tym nie ma nic śmiesznego ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4422 dnia: Październik 04, 2009, 08:35:51 pm »
Nie psuj zabawy, chcę zobaczyć jak to się rozwinie :P
Tak jakby nie było to wiadomo z góry. Inwektywy pod adresem serii, jej twórców, bluzgi na Alice, a potem jeszcze dostanie się ludziom którym się podobało. Mnie zaś niebezpiecznie podniesie się ciśnienie, bo niczym sobie nie zasłużyłem na takie traktowanie. Mój gust to moja sprawa i absolutnie nie widzę nic śmiesznego w facie, że jakiś opóźniony w rozwoju otaku będzie sobie po nim jeździł jak po burej suce.
O patrzcie - podniosło mi się na samą myśl tego co będzie dalej...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4423 dnia: Październik 04, 2009, 08:43:03 pm »
Tak jakby nie było to wiadomo z góry. Inwektywy pod adresem serii, jej twórców, bluzgi na Alice, a potem jeszcze dostanie się ludziom którym się podobało. Mnie zaś niebezpiecznie podniesie się ciśnienie, bo niczym sobie nie zasłużyłem na takie traktowanie. Mój gust to moja sprawa i absolutnie nie widzę nic śmiesznego w facie, że jakiś opóźniony w rozwoju otaku będzie sobie po nim jeździł jak po burej suce.
O patrzcie - podniosło mi się na samą myśl tego co będzie dalej...
Nie radzę tak o mnie pisać bo takie coś jak ty nie ma prawa mnie oceniać, a tym bardziej obrażać (kłamiąc przy okazji).
Skoro Pandora Hearts to gniot z głupią Alice bo to co widzę na początku 5 odcinka na to wskazuje to tak je oceniam.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #4424 dnia: Październik 04, 2009, 08:53:30 pm »
Prawda boli, co nie? Ale jak mam o tobie pisać, skoro wykazujesz wszelakie objawy upośledzenia czy zacofania umysłowego? Ludzie piszą do ciebie sensowne argumenty, a po tobie spływa to jak po kaczce woda i dalej uparcie twierdzisz swoje. Człowiek rozumny i normalny tak się nie zachowuje. Wniosek nasuwa się sam: normalny to ty nie jesteś. Powiedz no, nie dostałeś czasem czymś ciężkim w głowę w dzieciństwie? To by wiele tłumaczyło.
O, najlepszy przykład pod spodem. Ile razy prosiłem cię, żebyś nie nazywał czegoś gniotem tylko dlatego, że tobie się nie podoba? Może podobać się innym. A pisanie o tym jak o totalnej szmirze obraża dany tytuł i ludzi którzy go oglądali. Napisz że tobie się nie podoba i nie jest to seria dla ciebie, a nie że jest gniotem. Nie masz licencji na ogłaszanie prawdy ostatecznej, nie jesteś żadną wyrocznią w tej dziedzinie i nigdy nie będziesz.
Loli time is anytime and anytime is loli time.