trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 469137 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 19, 2007, 11:44:41 pm »
Cytat: "Nakago"
Co mi się spodobało i będę to 'męczyć' dalej, to "Kaiji". Jeśli jednak kolejne odcinki dostarczą mi podobnych 'atrakcji', jak przeszło połowa drugiego, to komputer w całości końca serii pewnie nie dożyje - w ataku szału ciepnę go przez okno :-p (mam na myśli totalne zidiocenie, jakiemu poddał się główny bohater w większej części drugiego odcinka; ciężkiej zgryzoty przy tym dostawałam)

Nakago... bardzo cię proszę - obejrzyj w końcu Akagi'ego :oops:  <--maślane oczka
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline nolifesking

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 20, 2007, 09:34:45 am »
Właśnie skończyłem  Great Teacher Onizukw - doprawdy potowrnie ogłupiająca komedia ale naprawdę dobra. I równocześnie Claymore - miałem dziwne skojarzenia z wiedźminem. Historia całkiem całkiem tak 7/10. W każdym razie w miarę przyjemnie się oglądało. A w tej chwili dosłownie nadrabiam Devil May Cry. Spodziewałem się trochę więcej po tym tytule ale też ujdzie.

Offline Knurek

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 20, 2007, 04:41:35 pm »
Próbuję z pełną siłą woli i determinacją skończyć Hidamari Sketch, ale moja nienawiść do Shaftu rośnie z każdą minutą i nie wiem czy dam radę.

Offline Domino76

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 21, 2007, 06:32:12 pm »
Muszę stwierdzić, że zauważone kilka dni temu przez Knurka "Moyashimon" (anime o bakteriach i innych mikrobach) zapowiada się naprawdę ciekawie  :D . Pierwszy odcinek zwalił mnie z nóg, mam nadzieję, że dalej będzie jeszcze lepiej  :lol: .
P.S. Miłośników fok uprasza się o zamknięcie oczu w 8 minucie i 51 sekundzie odcinka i otwarcie ich dopiero po jakiejś minucie...  ;)
Phoca vitulina :)

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 21, 2007, 07:51:28 pm »
Cytat: "Domino76"
P.S. Miłośników fok uprasza się o zamknięcie oczu w 8 minucie i 51 sekundzie odcinka i otwarcie ich dopiero po jakiejś minucie...  ;)

Czyżby jakieś okrucieństwa były dokonywane w tym czasie na tych zwierzątkach? T_T

W sumie obejrze z ciekawości, skoro ma być takie dobre ;)

Offline Miranda

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 21, 2007, 08:16:47 pm »
"Anime o bakteriach" brzmi dziwnie... To się zainteresuję :)

Obecnie z ciekawości nadgryzłam dwie serie:

Doujin Work - jak już wspomniał Hollow, seria jest rozwalająca :lol: Po czterech odcinkach przestałam się zastanawiać co tam robią tańczące majtki, po prostu oglądam i mam niezły ubaw :D

Gokusen - wnuczka szefa yakuzy postanawia zostać nauczycielem w szkole dla trudnej młodzieży. Klasa oczywiście jest zachwycona, że dostała nauczycielKĘ, będzie się nad kim znęcać. A tu zaskoczenie - nauczycielka tak głupia, że nawet nie wkurza się widząc fotomontaż ciała hojnie obdarzonej panienki z jej twarzą. Tyko Shin, chłopak cieszący się wielkim autorytetem w klasie, zaczyna podejrzewać, że nauczycielka nie jest tak głupia, za jaką chce uchodzić... Zapowiada się dość ciekawie, oglądam dalej :)

EDIT do Nakago: Nie sądzę, żeby to był jakiś bardzo ważny spojl bo w większości recenzji czy krótkich wstępów do fabuły jest o tym mowa. Nie wspominając o gatunkach, do jakich jest zaliczane (Action, Comedy ... Yakuza). Poza tym właśnie powiązania nauczycielki z yakuzą sprawiają, że anime jest ciekawsze ;]
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Nakago

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 21, 2007, 08:33:59 pm »
Mirando, to, kim jest Kumiko, jest na poczatku tajemnica (wiem, ze odkryta juz w pierwszym odcinku, ale jednak) - moze ukryj spoilera?...

"Gokusen" nalezy do moich ulubionych anime, manga zreszta tez jest swietna (tym lepsza, ze znacznie w niej mniej tego nieszczesnego psa... :-?). Znakomite gagi (nie ma to, jak chwycic w locie, bedac odwrocona tylem, kulke od pachinko i dopiero po kilku sekundach uswiadomic sobie, ze to niezla sztuczka, ze to bylo niebezpieczne i nalezy sie przestraszyc :lol:) dopelnione sa niezlymi motywami dramatycznymi. Kumiko jest, jak dla mnie, wzorem nauczyciela. Onizuka sie chowa, choc "Gokusen" niewatpliwie czerpie garsciami z wczesniejszego przeboju.


EDIT do Mirandy :-D: pisalam, ze dla mnie spoilerami sa czasem pi****ly :-?. Pewnie, ze dzieki yakuzie jest ciekawiej, ale to IMO tak samo, jak ujawnic w recenzji tajemnice klatwy z Furuby - niektorzy to robia, ale czy to jest dobre? Tez sprawia, ze historia jest ciekawsza i tez sie ujawnia juz w pierwszym odcinku...
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Konował

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 21, 2007, 08:39:55 pm »
Cytat: "Miranda"
Po czterech odcinkach przestałam się zastanawiać co tam robią tańczące majtki, po prostu oglądam i mam niezły ubaw :D


ja jestem na etapie zastanawiania się :) ale anime jest świetne


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 22, 2007, 07:40:01 am »
z Dojin Worka rozwalił mnie opening z bujającym się biustem powodujacym angsta, więc tańczące majtki zupełnie mnie nie zastanowiły :P

teraz oglądam Darkera. i mam ochotę na podobny motivational poster, jaki zafundował sobie Knurek, tylko  że zamiast "tsundere loli" powinno być "Hei - you don't need another reason to watch crappy animu" :)
fabularnie to takie naciągane, dziurawe, przewidywalne i patetyczne miejscami, że aż zęby bolą, ale tam jest Hei. w wersji badassowej i uroczej, ech, nie ma to jak dobry bisz.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline wyspa

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 22, 2007, 10:20:38 am »
Jak już mówiłem oglądam Gunslinger Girl po 5 odcinkach mogę polecić... nie spodziewajcie się akcji (choć oczywiście i ona jest) anima jest niezła... trochę melancholijna ;] zamieszczam reklamę :]
http://pl.youtube.com/watch?v=AL9DQXrwmF4
Ostatnia scena jest dobra... jak poznać (oglądając Anime) o co w niej chodzi to zyskuje charakterku :]

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 22, 2007, 05:51:12 pm »
wyspo, zobaczysz, jak na końcu serii zrobisz takie wielkie "hyyyy?" i dopiero wtedy zrobi Ci się strasznie, bo pewne rzeczy zrozumiesz, a założę się, że nie zwróciłeś na nie uwagi :)

ale fakt, anime fajne, choć niektóre odcinki przerażająco przewidywalne, co wkurza koszmarnie.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Domino76

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 22, 2007, 09:01:54 pm »
K(n)urza nóżka, nie wspominałam jeszcze o Baccano! - bodajże najlepszej obecnie serii, którą oglądam.  
Przyjemna dla oka kreska, fantastyczny opening i ładny ending, zakręcona fabuła, akcja "skacząca" w czasie, ciekawe i wyraziste postaci (każda by mogła być bohaterem głównym jakiejś osobnej, własnej serii!), których losy splatają się zupełnie nieoczekiwanie, a wszystko to okraszone czarnym humorem. Miodzio!  
Phoca vitulina :)

Offline wyspa

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 22, 2007, 10:36:31 pm »
Cytat: "Szyszka"
wyspo, zobaczysz, jak na końcu serii zrobisz takie wielkie "hyyyy?" i dopiero wtedy zrobi Ci się strasznie, bo pewne rzeczy zrozumiesz, a założę się, że nie zwróciłeś na nie uwagi :)

ale fakt, anime fajne, choć niektóre odcinki przerażająco przewidywalne, co wkurza koszmarnie.


Oj mnie tak łatwo nie będzie... za duża uwagę przyciągam do szczegółów... jak się czyta to co ja to już tak jest :D. Ale to ulegnie weryfikacji jak zakończę serie... ;)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 23, 2007, 07:26:48 am »
Cytat: "wyspa"
Cytat: "Szyszka"
wyspo, zobaczysz, jak na końcu serii zrobisz takie wielkie "hyyyy?" i dopiero wtedy zrobi Ci się strasznie, bo pewne rzeczy zrozumiesz, a założę się, że nie zwróciłeś na nie uwagi :)

ale fakt, anime fajne, choć niektóre odcinki przerażająco przewidywalne, co wkurza koszmarnie.


Oj mnie tak łatwo nie będzie... za duża uwagę przyciągam do szczegółów... jak się czyta to co ja to już tak jest :D. Ale to ulegnie weryfikacji jak zakończę serie... ;)


hm, widzisz, ja należę do tych, którzy jak się odrobinkę zastanowią, to zagadki kryminalne zgadują, a zrobiłam "ojej" na koniec serii. możesz coś podejrzewać, ale tak naprawdę to w pełni zrozumiesz to w kontekście ostatnich paru odcinków. no, chyba, żę jesteś geniuszem :P ale to chyba było by straszne, połowa przyjemności ucieka :D

foko, Baccano w kolejce czeka. Na razie kończymy NHK i Darkera, pewnie potem przyjdzie czas na kolejną Arię, może Seirei no Moribito.

A, Zero no Tsukaima jest tak strasznie głupie, żę nie moge się oderwać. matko, dobrze, zę w moim otoczeniu nie ma takiej tsundere loli, bo bym ja zamordowała. Asuka to przy niej pryszcz :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Hollow

Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 23, 2007, 08:40:27 am »
Ja się zabrałem teraz z serię GunGrave. Jest to anime o mafii... w przyszłości. Na razie nie napiszę za dużo, bo dopiero zaczynam. Jak chcecie coś o tym anime wiedzie to zapraszam na tanuki.

 

anything