trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 472952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelie

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #555 dnia: Kwiecień 24, 2008, 06:47:48 pm »
Ourana to warto dla samych elementów yaoi obejrzeć

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #556 dnia: Kwiecień 24, 2008, 10:55:20 pm »
Yaoi ? Jak nie obejrzysz to zrobimy Ci yaoi na najbliższym conie.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #557 dnia: Kwiecień 25, 2008, 02:16:18 pm »
iyada Bere-kuuuun, nie mów tak nawet *blush*


3 odcinek Vampire Knight.. trzyma niezły klimat... oglądnijcie sobie w nocy lepiej ;D

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #558 dnia: Kwiecień 26, 2008, 06:30:13 am »
Fakt, Arii nie da się szybko :)

The Natural jest inny niż wcześniejsza seria - jest więcej elementów nadprzyrodzonych (koty!) i trochę nachalnej japońszczyzny (zjedzmy ramen po pracy! smażone onigiri, lisie demony i smażone ośmiorniczki na festiwalu... cóż), ale jest więcej o uczuciach bohaterek (a w związku z tym - więcej facetow niż poprzednio :P Mnie to nie wkurza, Akatsuki jest boski). No i nowa jakość SDeczków w pełnej krasie, AGAIN.

Knurek nadal twierdzi, że Alicja to Ultimate Lesbian Queen. Przychylam zdania :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #559 dnia: Kwiecień 26, 2008, 08:23:18 am »
3 odcinek Vampire Knight.. trzyma niezły klimat... oglądnijcie sobie w nocy lepiej ;D

Spoiler: pokaż
On jom użorł ! :o


Stwierdziliśmy wczoraj że D.Gray-man po 2 piwach jest zajb***ty.
A po 3 Vampire Knight to już anime roku.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2008, 08:28:57 am wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #560 dnia: Kwiecień 26, 2008, 09:33:21 am »
Spoiler: pokaż
On jom użorł ! :o

Stwierdziliśmy wczoraj że D.Gray-man po 2 piwach jest zajb***ty.
A po 3 Vampire Knight to już anime roku.

Kiehiehie... ano zrobił to zrobił.. ona ma paskudne szczęście ;)
A D-gray man do czasu jest ciekawy... mnie znudziła się powtarzalność.

SZYSZKA!! Itazura no Kiss ma już 4 odcinki. Obejrzyj. Ja uwielbiam to anime! Pokażcie mi takie drugie!

Soul Eater ep 3 - Death The Kido.... kolejny facet z dziwactwem.. a te jego guny... :P
Akcja wreszcie się rozpocznie.

Ouran High School Host Club - ee nie takie złe jak myślałem. Najlepsi Hikaru i Kaoya - bliźniacy :)

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #561 dnia: Kwiecień 26, 2008, 10:12:20 am »
Hikaru i Kaoru... Kyoya to 'mama'.  :roll:

D.Gray-manowy schemat ?
2x misja po 2-3 epy->1 filler->etc
Nie jest to takie złe jeśli nie ogląda się za dużo na raz.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #562 dnia: Kwiecień 26, 2008, 10:47:15 am »
W mandze Soul Eater filerów brak; anime ma określoną z góry ilość epków więc fillerów raczej tam nie powinno być. Mam tylko nadzieję, że zamkną anime tam gdzie powinna skończyć się manga - praktycznie nie będzie trzeba dużo zmieniać: jeden pojedynek zakończyłby się inaczej niż w mandze i git. Zobaczymy co w anime zrobią. W każdym razie ja oglądam nawet pomimo tego, że wiem co będzie, bo anime jest świetnie kręcone i po prostu przyjemnie się to ogląda. Do tego czekam na postać pewnego doktorka (jest w openingu), bo gość jest genialny :)

W sumie to żadna postać mnie tu nie denerwuje (no, może jedna drugoplanowa z dalszej części mangi). Ogólnie przez połowę mangi nie ma żadnych przegięć, żadnych "dostałem taki łomot, że obudziły się we mnie boskie moce, yarrrrr!". Ogólnie od początku wiadomo w miarę co postacie potrafią, tylko często im nie wychodzi przez narwany charakter i brak doświadczenia xD
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2008, 10:49:35 am wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #563 dnia: Kwiecień 26, 2008, 03:46:21 pm »
Do tego czekam na postać pewnego doktorka (jest w openingu), bo gość jest genialny :)
Frankensteina ? Który ma gwóźdź w głowie ?

Ogólnie przez połowę mangi nie ma żadnych przegięć, żadnych "dostałem taki łomot, że obudziły się we mnie boskie moce, yarrrrr!".

W 3 ep anime to jest takie przegięcie kiedy to
Spoiler: pokaż
"perfekcyjny" syn Śmierci dostaje łomot a potem włącza mu się agresor gdy potworek nie jest symetryczny


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #564 dnia: Kwiecień 26, 2008, 04:00:40 pm »
Ale to nie jest przegięcie - gość jest po prostu delikatnie mówiąc nienormalny :) Tak samo Black Star - ten też potrafi koncertowo zawalić prostą robotę, bo mu odbije i zacznie się popisywać ;) Jednak jak walczą na serio to są zabójczo skuteczni.

To co mnie martwi to to, że manga potrafi być dość (jak na standardy shounena) krwawa, a w anime tego jak na razie nie ma
Spoiler: pokaż
w scenie gdy Black Star przybywał do zamku wiedźmy w anime było pełno unoszących się dusz (pozostałości po gangu) a w mandze były gdzieniegdzie zakrwawione trupy poprzebijane mieczami.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #565 dnia: Kwiecień 26, 2008, 04:06:23 pm »
Fakt, twórcy narazie ograniczają ilość krwi,
Szkoda że nie było księżyca który nadział się na kilka wież:


Tak samo "pistolety" syna śmierci podczas walki w piramidzie były bardziej rozebrane w mandze, w anime ograniczono się do skrawka majtek, w oryginale zrezygnowano ze spodni...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2008, 04:16:30 pm wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Nakago

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #566 dnia: Kwiecień 26, 2008, 07:39:33 pm »
"Kyou Kara Maou!" trzecia seria (trudno to nazwać "sezonem", teoretyczne serie KKM! mają po 1,5 sezonu). Zaczyna się interesująco, rozwinie raczej ciekawie. Bardzo przypomina to, co można było poznać już w pierwszych dwóch seriach, postaci się nie zmieniły, realia są przyjemnie znane, choć wciąż dowiadujemy się czegoś nowego. Myślę, że nadal będzie ciekawie śledzić losy Maou i spółki. Szczególnie, że główny mieszacz z pierwszych serii nadal się pałęta w tle :badgrin:. Podoba mi się opening, dla odmiany zarówno z nową oprawą graficzną, jak i nową piosenką (w dwóch pierwszych podkład był ten sam) - ładnie zilustrowany, przyjemna piosenka, nic szczególnego, ale miło się ogląda i słucha. W endingu rozwaliły mnie tańczące kotsuhizoku, naprawdę zabójcze, choć na dłuższą metę pewnie będą nudne. Jestem bardzo zadowolona, że historia się rozwija i końca nie widać :-D.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #567 dnia: Kwiecień 27, 2008, 07:46:11 am »
Obejrzałem anime Spice and Wolf i bardzo mi się spodobało. Jedyną wadą było to że było krótkie gdyż miało tylko 12 odcinków a optymalna długość to jest około 26 odcinków.
Anime bardzo piękne i starannie zrobione. Opening to takiego jeszcze nie słyszałem gdyż był cudowny.

Offline BloodRevan

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #568 dnia: Kwiecień 28, 2008, 03:37:16 pm »
Jigoku Shoujo 01- 08

Ta seria leżała już na moim dysku przez ok. 2 miesiące więc szkoda by jej nie obejrzeć.
Pierwsze 7 odcinków przypominało mi troche Shinigami no Ballad, zarówno jeżeli chodzi o klimat i wykonanie. W jednym shinigami zabiera dusze ludzi do nieba i spełnia ich ostatnie życzenia, w drugim tytułowa Jigoku Shoujo wraz ze swoją ekipą wykonuje zlecenia i zabiera dusze ludzi, ale tym razem nie do nieba lecz do piekła. Jedyne co mnie w tym anime irytuje to monotonność. Co odcinek dokładnie te same sceny.
Spoiler: pokaż
Ktoś wchodzi na strone, wpisuje nazwisko ofiary, dostaje lalke, przy czym słyszy te same słowa co jego/jej poprzednicy. Potem, w mniej więcej połowie odcinka postanawia pociągnąć za sznurek i zabić tego kto ją/jego gnębi. Na koniec klasyczna scena torturowania i usunięcia ofiary z tego świata

Rozumiem, że z taką tematyką trudno żeby w każdym odcinku wszystko (dialogi, czynności poszczególnych postaci) było inne. Po kilku odcinkach przestało mi to już przeszkadzać. W 7 odcinku twórcy dodali wreszcie jakiś niespodziewany zwrot akcji, a mianowicie
Spoiler: pokaż
Postać która na początku chciała kogoś zabić, przy pomocy sławnego już "Hell Corespondence" sama zginęła. (szczegółow nie chce mi się już pisać)

Natomiast 8 ep wydaje mi się być początkiem głównego wątku- jakby te wcześniejsze były tylko wstepem ukazującym codzienność "firmy".
Podsumowując: Dawno nie oglądąłem czegoś co by mnie wciągło tak bardzo jak Jigoku Shoujo. Oby tak dalej :)

Nagasarete Airantou 01-03

"Ach, jak ja bym chciał być na jego miejscu" - to była moja pierwsza myśl kiedy zobaczyłem gdzie wylądował bohater. Wyspa jak z LOST'a wycięta zamieszkana przez setki/tysiące (niepotrzebne skreślić) kobiet. Zero mężczyzn. Poprawka- teraz już jest na wyspie jeden mężczyna. A mieszkańcy wyspy starają się jak mogą żeby przybyszowi nie przestała się krew z nosa lać ;)

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #569 dnia: Kwiecień 28, 2008, 06:27:02 pm »
Obejrzałem anime Spice and Wolf i bardzo mi się spodobało. Jedyną wadą było to że było krótkie gdyż miało tylko 12 odcinków a optymalna długość to jest około 26 odcinków.
Anime bardzo piękne i starannie zrobione. Opening to takiego jeszcze nie słyszałem gdyż był cudowny.

 ;-)

Nagasarete Airantou 01-03

"Ach, jak ja bym chciał być na jego miejscu" - to była moja pierwsza myśl kiedy zobaczyłem gdzie wylądował bohater. Wyspa jak z LOST'a wycięta zamieszkana przez setki/tysiące (niepotrzebne skreślić) kobiet. Zero mężczyzn. Poprawka- teraz już jest na wyspie jeden mężczyna. A mieszkańcy wyspy starają się jak mogą żeby przybyszowi nie przestała się krew z nosa lać ;)

Crapowaty ecchi harem, nie tykać. Normalnie ludzie wymiękają przy pierwszym odcinku.

 

anything