Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 473966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #600 dnia: Maj 15, 2008, 10:31:49 pm »
Obejrzałem 5 Centimeters per seckond i naśladując pewnego pana z okinawy powiedziałbym Veeery Good! Kreska, jej dbałość i szcegóły powala a całość nastrojowa i spokojna... ostatnio takie mi się podobają...

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #601 dnia: Maj 17, 2008, 07:08:34 am »
Obejrzałem 5 Centimeters per seckond i naśladując pewnego pana z okinawy powiedziałbym Veeery Good! Kreska, jej dbałość i szcegóły powala a całość nastrojowa i spokojna... ostatnio takie mi się podobają...

To obejrzyj inne Makoto Shinikai - wszystkie zachwycają, naprawdę.

A ja Kamen no maid guy... powiem jedno.

Cycki.


Choć i tak to jest najinteligentniejsza komedia majtkowa jaką widziałam.

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #602 dnia: Maj 17, 2008, 03:03:56 pm »
A ja Kamen no maid guy... powiem jedno.

Cycki.


Choć i tak to jest najinteligentniejsza komedia majtkowa jaką widziałam.

Bluźnisz waćpanna, i nawet to ostatnie zdanie tego nie zmienia :p Jak już coś to cycki były leitmotivem w drugim epie (notabene wy*biście śmiesznym :D)
W sumie to sam jestem lekko zszokowany faktem jak takie majtkowe anime być aż tak dobre. Może dlatego że na dzień dobry łamie kilka żelaznych kanonów: głównym bohaterem nie jest jakiś średnio rozgarnięty ciamajda który to znienacka zaczyna kompletować swój harem tylko... no właśnie, kto tu jest głównym bohaterem?? Kogarashi czy Naeka? A może Fubuki? ;) Naprawdę trudno się zdecydować. Gagi pomimo że niektóre niby klasyczne złapały nowy powiew świeżości, rozwalające teksty (nigdy bym się w życiu nie domyślił co znaczy "rysować mapę świata w łóżku") a i sama dynamika tegoż trio (Kogarashi-Fubuki-Naeka) jest znakomita, jako że zasadniczo każdy z nich potrafi każdemu wsadzić szpilę głęboko w rzyć gdy zachodzi potrzeba :D
Słowem, anime-niespodzianka sezonu, niespodzianka zdecydowanie na plus.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #603 dnia: Maj 18, 2008, 08:52:35 pm »
A czy ja powiedziałam, że to złe? :P Richie, to nie biust, nie balony. To są żywe, doskonale wykorzystane cycki, odarte z mistycyzmu i erotyzmu praktycznie do granic absurdu. Kompletnie nie jestem targetem anime, ale naprawdę mogę z czystym sumieniem powiedzieć, ze to najinteligentniejsza, najbardziej przewrotna komedia majtkowa, jaką w życiu widziałam. Pewnie kiedyś w akcie nudy/desperacji pooglądam, ale już teraz mogę z czystym sumieniem polecić.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #604 dnia: Maj 19, 2008, 04:57:39 pm »
Obejrzałem ostatnio Bamboo Blade i polecam żeby inni też to obejrzeli. Anime  jest naprawdę sympatyczne, chwilami mnie co prawda również denerwowało, ale jako całość uważam że jest bardzo dobre i na pewno oryginalne.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #605 dnia: Maj 19, 2008, 05:20:54 pm »
Air no dobra słyszałem iż lepsze od Kanona ale... cóż po 3 epach nie ma co oceniać tyle że mnie troche denerwuje nadmiar magii i zwierzęta mówiące (tak właśnie mówiące :D) PIKO!, a Kanon pod tym względem był bardziej ztonowany... ale cóz gdybym przez nielubienie tych rzeczy mial pomijac tytuly tobym pewnie wielu dobrych nie zobaczyl... poogladamy zobaczymy co dalej ;)

PS
Chyba spoili nie trzasnołem... bo toto widac juz od poczatku wszystko... zreszta trudno byłoby spoilerowac z 1szych 3 epów...
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2008, 05:25:01 pm wysłana przez wyspa »

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #606 dnia: Maj 19, 2008, 05:25:42 pm »
Air tym się różni od Clannad i Kanon że tam panuje taka inna atmosfera. Takie jakieś puste tamte miejsce było bez życia i dlatego bardzo mi się podobało bo Clannad i Kanon jakieś takie bardziej zwyczajne były jeśli chodzi o miejsca.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #607 dnia: Maj 19, 2008, 05:28:56 pm »
Cytuj
zwierzęta mówiące (tak właśnie mówiące) PIKO
Ja to uważam za jeden z lepszych motywów.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #608 dnia: Maj 20, 2008, 12:28:10 pm »
Szyszko!! Szyszko!!
Moja Ty duszo bratnia, oglądasz Itazure na kiss?
Widział ktoś już 7 odcinek? Ech no i teraz kto mi powie co tem Naokiemu łazi po łbie!! Czy on się droczy z Kotoko czy zaczął myśleć wreszcie?

Z innej beczki. Jak wam się podoba rozwój akcji w nowej serii Code geass ?
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2008, 06:50:24 pm wysłana przez nolifesking »

Offline obik

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #609 dnia: Maj 20, 2008, 03:13:55 pm »
Szyszko!! Szyszko!!
Moja Ty duszo bratnia, oglądasz Itazure na kiss?
Widział ktoś już 7 odcinek? Ech no i teraz kto mi powie co tem Naokiemu łazi po łbie!! Czy ona się droczy z Kotoko czy zaczął myśleć wreszcie?
a kto to wie ... :badgrin:
sam sie zastanawiam

Offline Bere

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #610 dnia: Maj 20, 2008, 07:28:50 pm »
Tegoroczny sezon wiosenny jest niesamowity, tyle dobrych tytułów że ciężko się zdecydować.
btw, w którym odcinku gwałcą tego biszyka z Nabari no Ou ? On po prostu MUSI ZOSTAĆ ZGWAŁCONY.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #611 dnia: Maj 20, 2008, 10:42:40 pm »
Afro Samurai

Historia zemsty pewnego emo, a w zasadzie samuraja który nie tyle lubi się ciąć co jak jego tną. Tej pozycji raczej nikt nie będzie oglądał dla wielowątkowości fabuły, a dla walk. Te są zrealizowane świetnie, czasami przerwane monologami przyjaciela Afro, mówiącego głosem Samuel'a L. Jackson'a. Bez nich można by przewija bez wyrzutów akcję do następnej walki. Nawet sytuacja w której "mega-super" potężnego wojownika wrogowie leczą by wrócił do zdrowia, poświęcając czas na poznanie jego umiejętności zamiast go zabić wydaje się na miejscu :)
Twórcąiekawie wyszło wplecenie elementów nowoczesnej techniki do świata anime. I tak pojawia się m.in. kusza z granatnikiem, telefony komórkowe czy cyborg (coś jak terminator ;) )
Anime warto obejrzeć głównie dla pojedynków, składa się z 5 odcinków łatwych do przebrnięcia nawet w jeden dzień.
Jedyne co mnie rozczarowało to ostatnia walka
Spoiler: pokaż
podczas której Afro walczy ze swoim przyjacielem z dzieciństwa który już 3 raz "zmartwychwstał" (nie jest to idealne określenie ale inne nie przychodzi mi do głowy ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2008, 05:22:24 am wysłana przez Wilk Stepowy »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline maszkov

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #612 dnia: Maj 22, 2008, 07:21:53 pm »
ja obejrzalem clannad i czekam juz z uteskniniem na 2 serie....jedyne co mnie dobilo ta to Clannad Movie:
Jakby historia tego co sie wydarzy w drugiej serii anime albo wogole na koncu zostala przedstawiona:
Spoiler: pokaż
 wszystko ladnie pieknie choc skrocone to co bylo w 1 serii nagle co sie wydarzylo pozniej czyli na koncu smierc nagisy i jak okazaki zachowuje sie jak jego stary...




I na ch*j się gapisz...

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #613 dnia: Maj 25, 2008, 03:30:02 pm »
Właśnie skończyłem oglądać Kara no Kyoukai - anime na podstawie opowiadania Nasu Kinoko - człowieka odpowiedzialnego za fabułę do gry Tsukihime. Anime ma sporo nawiązań do Tsukihime. Bohaterowie mają tak samo na imię i mają tą samą zdolność. Klimat jest dość mroczny i ponury. Za to sceny walki są świetne, ale anime podejmuje też dość poważne tematy takie jak samobójstwo i co wymaga większej odwagi: odebranie sobie życia czy samo życie. Więc jeśli ktoś liczy na lekkie i nieskomplikowane anime raczej się za to nich nie bierze. Niestety to dopiero pierwsza zapowiadanych 7 części.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #614 dnia: Maj 25, 2008, 04:14:45 pm »
Zacząłem oglądać Lucky Star. Tym, którzy go lubią, spodoba się także Bottle Fairy.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

 

anything