trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 472274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #675 dnia: Czerwiec 11, 2008, 06:50:17 pm »
Źle zrobiłeś - ja tam nie przepadam za tego typu klimatami, sam bym sobie tego nawet za karę nie włączył, ale w tym anime sprawdza się genialnie.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #676 dnia: Czerwiec 11, 2008, 07:25:44 pm »
Jeszcze co do Kaze no Stigma to czytałem że nowelka była na poważnie a anime już nie ? Powiedzcie dlaczego oni to robią że z fajnego oryginału specjalnie tworzą marne anime i dodają wątki zabawne ? Czy im naprawdę ani trochę nie zależy na opinii tych którzy to oglądają ?
Choćby ten wątek z przeszłości Kazumy gdzie jego dziewczyna została pożarta przez potwora. Przecież to było niesamowicie dramatyczne i te sceny bardzo nie pasowały do anime. Po prostu anime zabawne i głupkowate a chwilami pokazywali tak dramatyczne sceny z przeszłości. Miałem wrażenie że oni mieli kompletnie gdzieś widzów albo nie umieli tego dobrze zrobić.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #677 dnia: Czerwiec 11, 2008, 07:37:13 pm »
Pomyśl sobie, że Ty nie jesteś grupą docelową odbiorców tego anime. Dlatego zdanie Twoje i Tobie podobnych osób (w tym i moje) nie ma dla twórców znaczenia.

Offline maszkov

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #678 dnia: Czerwiec 11, 2008, 07:41:09 pm »
A ja dzięki stacji 4fun.tv {kto by pomyślał, że kiedykolwiek, cokolwiek i jakkolwiek zmusi mnie do wlączenia tej stacji} oglądam odcinki "Samuraja Champloo".  Całkiem fajne to anime =)








Dla nie wtajemniczonych i chętnych by obejrzeć to anime podaję czas emisji:

sobota (premiera)          - godz. 11.00
poniedziałek(powtórka)   - godz. 15.25
środa(powtórka)            - godz. 15.00



tez wlasnie ogladam na 4funie samuraja....kto by pomyslal ze tuszcza tam cos takiego....:P




I na ch*j się gapisz...

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #679 dnia: Czerwiec 11, 2008, 08:54:10 pm »
D.N.A 2
Romans i komedia w jednym, op. nawet przypadł mi do gustu ale cała reszta już troszkę mniej ale to pewnie dlatego że kreska jest taka "klasyczna" (za młode to to anime nie jest). A i bohater jak nic po transformacji przypomina mi Goku. ;-)

Offline obik

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #680 dnia: Czerwiec 11, 2008, 09:32:49 pm »
Źle zrobiłeś - ja tam nie przepadam za tego typu klimatami, sam bym sobie tego nawet za karę nie włączył, ale w tym anime sprawdza się genialnie.
oo z tym sie zgodze dla mnie techo jest [...] a jakos Samuraj Chaploo obejrzalem i mi sie zajefajnie podobalo
Spoiler: pokaż
w szczegolnosci jak pole swietego ziola sie spalilo ;-)
ma swoj nie powtarzalny klimat =)
co do 4fun tv obejrzalem jeden ep i potem odechcialo mi sie ogladac [lektor robil swoje...]

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #681 dnia: Czerwiec 11, 2008, 09:42:59 pm »
Dzisiaj oglądałem odcinek na 4funie SC i japoński seyuu jest chyba opóźniony [rzez co bohaterowie najpierw ruszają ustami, potem słuchać japoński a na końcu polski głos

anfan: ja porównując mangę i anime FMA też odniosłem podobne wrażenie.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #682 dnia: Czerwiec 11, 2008, 10:02:42 pm »
A znacie jakieś anime opowiadające historię i codzienne zmaganie się z rzeczywistością osoby na wózku ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #683 dnia: Czerwiec 11, 2008, 10:20:56 pm »
Cytuj
A znacie jakieś anime opowiadające historię i codzienne zmaganie się z rzeczywistością osoby na wózku ?
Code Geass :).
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #684 dnia: Czerwiec 11, 2008, 10:30:05 pm »
haael: chodziło mi o anime gdzie wszystko skupia się w ogół niej, jest główną bohaterką itp
w CG to tylko poboczny wątek


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #685 dnia: Czerwiec 11, 2008, 10:41:00 pm »
A ja za wami obejrzałem 9 odcinków Lamune.
W sumie jest ich 12 prawda?
Nie lubię takich krótkich anime. Za szybko się kończą :)
Znośna fabuła, nie jakaś szczególnie zachwycająca ale ujdzie. Właśnie takie historie lubię :) Niby haremówka w łagodnym wydaniu (o bogowie i bez skaczących piersi czy pokazywania majtek - za samo to dwa punkty w górę!) Ciekawe jak się skończy. Pewnie do jutra obejrzę to ocenię całościowo.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #686 dnia: Czerwiec 11, 2008, 11:26:08 pm »
Cóż właśnie skończyłem Serial Experiments Lain jeżeli ktoś lubi troche (czy raczej dużo) psychodeli, cyberpunku to na pewno się spodoba... Anime ma specyficzny klimat... charakterystyczną kreskę i zagmatwana fabułe... jednakrze pod koniec wsyzstko się wyjaśnia więc nikt nie powinien czuć niedosytu... osobiście polecam... jeden z oryginalniejszych tytułów jakie oglądałem... (może napisze recenzje w najbliższym czasie... literat ze mnie żaden ale coś o S-F wiem więc o takich tytułach mogę sobie bazgrać ;))
A teraz biorę się za Death Note na razie ze 3 epy widziałem i nawet ciekawe...

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #687 dnia: Czerwiec 11, 2008, 11:30:15 pm »
Cytuj
A ja za wami obejrzałem 9 odcinków Lamune.
Jestem na tym samym etapie.

Cytuj
bez skaczących piersi czy pokazywania majtek - za samo to dwa punkty w górę
A dla mnie to parę oczek w dół. A majtki przecież były, tylko rzeczywiście w jakimś takim łagodnym i aseksualnym wydaniu.

Cytuj
Ciekawe jak się skończy.
Będą odpiłowywać sobie łby brzeszczotem, to chyba jasne.

Cytuj
haael: chodziło mi o anime gdzie wszystko skupia się w ogół niej, jest główną bohaterką itp
w CG to tylko poboczny wątek
No to Ghost in the Shell :). Główna bohaterka spełnia to kryterium :).
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #688 dnia: Czerwiec 12, 2008, 12:16:19 am »
Ech a jednak. Końcówka potwornie kiczowata e tylu "już gdzieś to widziałem". No i nie było pocałunku ;( czemu Ci Japończycy tak unikają pocałunków... No dobra te się zdarzają... w hentaiach (sic!).
Lamune: 7/10
Co akurat w mojej skali jest wysoko :)
Przyzwoite. Dowód? Obejrzałem całe jednego (no dobra w dwa patrząc na godzinę) dnia.
Mimo narzekania na końcówkę anime wystarczająco dobre, żeby nie żałować czasu przy nim spędzonym.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #689 dnia: Czerwiec 12, 2008, 06:30:13 am »
nolifesking i inni zobacz sobie cg z gry. Tam jest dużo więcej niż pocałunki. Również są tam pewne zmiany.
Obejrzałem to nieszczęsne najnowsze Shakugan no Shana-tan & Yoshida - Fumina Konoe Strikes Back. Ja nie rozumiem jak ci sami twórcy J.C.STAFF którzy robili to anime mogą wypuścić taką żenadę która ośmiesza w sposób nieśmieszny to anime ? Nie wiem jaki trzeba mieć ogromny dystans do tego i być prymitywny żeby te żarty kogoś rozśmieszyły ?
Stwierdzam że ci idioci powinni się walnąć w łeb za to co robią czyli tworzą te Shanatany.
Ktoś mi może powiedzieć czemu podchodzę poważnie do anime mimo 24 lat a odpowiedź jest taka że jeśli nie jest to typowa komedia to wtedy anime żeby mi się spodobało staram się oglądać na poważnie(no chyba że twórcy na siłę jak w Kaze no Stigma tego nie chcą). Nie oglądam anime mówiąc sobie ale to fajna bajeczka bo wtedy cały urok by straciło.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2008, 06:51:27 am wysłana przez anfan »