trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 469050 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Domino76

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #735 dnia: Czerwiec 20, 2008, 10:24:57 am »
anfanie, skoro "Honey and Clover" wydało ci się głupie i niepoważne, to ja nie mam niczego, co bym ci mogła polecić  :roll:. No chyba, że obejrzałeś tylko pierwszy odcinek i na tej podstawie wyrobiłeś sobie opinię o serii - nie wiem, ale próbuję z dużym wysiłkiem zrozumieć, dlaczego ta seria tak cię zniesmaczyła. Jeśli rozterki i ból Yamady nie są życiowe, jeśli połączenie talentu i nieśmiałości Hagumi nie są przekonujące, jeśli uczucie Mayamy do Riki cię rozczarowuje, jeśli zagubienie i "podróż po sens życia" Takemoto uważasz za banalne, to ja się poddaję.  :roll:
Phoca vitulina :)

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #736 dnia: Czerwiec 20, 2008, 10:33:09 am »
Jakby to powiedzieć. Ja to tylko przejrzałem(i to tylko trochę), a nie oglądałem i właśnie to przejrzenie mnie trochę zniechęciło, ale może jednak obejrzę.

Offline maszeq

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Under Northern Skies
    • deviantart
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #737 dnia: Czerwiec 20, 2008, 01:53:47 pm »
zważ swój błąd i wracaj do oglądania , obejrzysz obie serie to się wypowiesz ;] chociaż imho 1 seria > 2 seria
Under Northern Skies

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #738 dnia: Czerwiec 20, 2008, 07:47:47 pm »
Cytuj
Ale Rena przynajmniej czasami była normalna.
No, Kaede prawie zawsze jest normalna poza nielicznymi wyjatkami, oczywiście nie mam watpliwości że pozabijała bu nas wszystkich jak tu jesteśmy gdybyśmy zrobili coś złego Rinowi. Tak swoją drogą w grze nie widziałem żadnych podobnych zachowań u niej... :neutral: :doubt:

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #739 dnia: Czerwiec 20, 2008, 10:12:12 pm »
Azumanga Daioh!
Chyba tak to się pisze.
To-jest-głupie-anime.
Ktokolwiek twierdzi inaczej ten... (coś tam)
To jest totalnie idiotyczne anime - podoba mi sie :D
Saki-san i ten jej koci bzik
Osaka - bosze... to coś jest boskie... chciałbym to wziąć do domu!!
Chio-chan - na mnie nie działa ;-) ale słodziutka
Dwie przyjaciółki nauczycielki są boskie :D przy nich można się uśmiać.
Chio-chan i Osaka razem wymiatają - kto pamięta scenę jak grały w siatkówkę?
Jestem gdzieś koło 10 odcinka. Postaram się przez to przebrnąć. Potwornie głupie, czasami śmieszne podobno później się rozkręca.
 

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #740 dnia: Czerwiec 20, 2008, 10:17:32 pm »
Cytuj
Azumanga Daioh!
Chyba tak to się pisze.
To-jest-głupie-anime.
Ktokolwiek twierdzi inaczej ten... (coś tam)
To jest totalnie idiotyczne anime - podoba mi sie
Dlatego nigdy tego nie ruszę, ogłupiające anime jest rozrywką słabych i znudzonych a ja do zadnych z tych kategori nie pasuję.

Offline steelie

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #741 dnia: Czerwiec 20, 2008, 10:25:47 pm »
Azumanga nie jest głupia, absurd i surrealizm są starannie i z wyczuciem dozowane

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #742 dnia: Czerwiec 21, 2008, 07:39:18 am »
Obejrzałem anime Goshuushou-sama Ninomiya-kun i co ciekawe spodobało mi się, a sądziłem że jednak będzie nieudane. Szczególnie ostatnie odcinki są świetne łącznie z końcówką. Na początku taka typowa komedia, a później się robiło trochę poważniejsze choć nie ma mowy o żadnym dramacie.
Ogólnie 7/10. Jeśli ktoś oglądał to ciekawe co o tym sądzi.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #743 dnia: Czerwiec 21, 2008, 07:45:08 am »
Nic Ciebie tam nie denerwowało? :) Np. głupota głównej bohaterki i te "niesamowite" zbiegi okoliczności? Albo te pułapki na terenie szkoły czy to, że siostrzyczka łaziła za bratem z kamerą nawet do łazienki?

Powiem szczerze, że głupszego anime dawno widziałem
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2008, 07:50:18 am wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #744 dnia: Czerwiec 21, 2008, 07:52:22 am »
Główna bohaterka była słodko-głupia więc nie była zbytnio denerwująca. Nawet ten odcinek jak przeszkadzała w sprzątaniu jakoś mnie nie denerwował.
I jakie zbiegi okoliczności bo jakoś nie zwracałem na to uwagi ? Jeśli mowa że zawsze jedna strona widziała tą drugą z tym chłopakiem to było tak to komediowo przedstawione iż mi się podobało.
I co ważne widziałeś jaka tam jest kreska. Taka kreska też może powodować że trochę inaczej się na to patrzy.
Jakby wiele scen z tego anime pokazywali na poważnie wtedy owszem były by denerwujące.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #745 dnia: Czerwiec 21, 2008, 08:14:52 am »
Jeśli o kreskę idzie, to stanowczo wolę tą ze starszego Girls Bravo* niż z zrzynającego z niego design Goshuushou-sama Ninomiya-kun

*o pierwszy sezon chodzi, bo drugi to dno straszliwe gorsze nawet od Goshuushou-sama

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #746 dnia: Czerwiec 21, 2008, 08:30:34 am »
"Chibi Vampire" czy Karin raczej ;) (1sze to chyba nazwa mangi choć pewny nie jestem...). Zresztą scenkę z OP mam w podpisie. Nie powiem aby było to Anime najwyższych lotów choć kreska czy animacja nawet mi się podoba choć niczym się nie wyróżnia specjalnie. Jednakże zainteresowała mnie jedna rzecz... to iż jest to komedia romantyczna z... wampirzycą w roli głównej :D, do tego wampirzycą całkiem na opak... w nocy śpi w dzień chodzi do szkoły a wieczorem do pracy... rodzinka ma ją za dziwaka a dziewczyna musi sobie dodatkowo poradzić z swoim wampirzym instynktem... który również jest całkiem na opak... Jakoś nigdy wampirze Anime mnie nie interesowały ale to całkiem mi się spodobało, zresztą nigdy nie widziałem komedii romantycznej z wampirem ^^

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #747 dnia: Czerwiec 21, 2008, 10:02:02 am »
Jeśli o kreskę idzie, to stanowczo wolę tą ze starszego Girls Bravo* niż z zrzynającego z niego design Goshuushou-sama Ninomiya-kun
Nie oglądałem żadnego Girls Bravo mimo iż początkowo chciałem. Dlatego nie było dla mnie żadnego zrzynania designu.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #748 dnia: Czerwiec 21, 2008, 10:11:17 am »
To, że czegoś nie widzisz nie oznacza, że to nie istnieje.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #749 dnia: Czerwiec 21, 2008, 10:16:29 am »
Przecież jeśli czegoś nie widziałem to tak jakby dla mnie to nie istniało. Więc nawet jeśli daną kreskę miało inne anime, ale ja tego nie widziałem więc dla mnie ten styl jest oryginalny.