trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 472939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #750 dnia: Czerwiec 21, 2008, 10:37:31 am »
No to teraz już wiesz (bo pokazałem Ci kreskę z GB), że oryginalne nie jest. Widzisz, każdego dnia dowiadujesz się czegoś nowego ;)

A ja przemęczyłem 10 i 11 epek Vampire Knight. Ciężko było, skrajnie te dwa epki mi się nie podobały. I jeszcze prawie yaoi z braćmi w roli głównej z tego wyszło (i to tak totalnie bez powodu to wrzucono). Do tego skrajna głupota bohaterów, eh.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #751 dnia: Czerwiec 21, 2008, 10:42:40 am »
Wilk Stepowy myśli że jest taki zabawny :)
Nie wiem jak inni, ale anime do najlepszych oczywiście NIE należy lecz przyjemnie się je ogląda a to nie zawsze się zdarza.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #752 dnia: Czerwiec 21, 2008, 11:09:02 am »
Warto, by zobaczyć w końcu jak używasz emotki.

Po tragicznych epkach VK dla odmiany bardzo dobre epki Macross Frontier. To chyba będzie moja ulubiona seria, choć to nie znaczy, że uważam ja za najlepsza. W Sheryl idzie się zadurzyć, walki świetne, grafika na najwyższym poziomie. Chyba sobie odświeżę starsze Macrossy.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #753 dnia: Czerwiec 21, 2008, 12:36:27 pm »
Nowy Macross bije starsze na głowę.
Lepsza: muzyka, grafika, walki. Tylko fabuła taka niejaka.
Macross należy do mojej trójki najlepszych anime tego sezonu :)
Vampire Knight. Na początku był niezły, teraz męczę kolejne odcinki. Miejmy nadzieje, że niedługo zacznie się ta wojna ;)
Cytuj
Azumanga nie jest głupia, absurd i surrealizm są starannie i z wyczuciem dozowane
Nie zawsze. Ja odnoszę wrażenie, że jednak to jest przypadkowe. Chłopaki i dziewczyny wypiły za dużo sake i stworzyli coś co nazwali Azumangą.
Jak dotąd nie podołałem tylko trzem tytułom: Air Gear - dropnięty po 10, Kanokon - po 2, Samurai Champloo - po 13.
Azumandze daje szansę.

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #754 dnia: Czerwiec 21, 2008, 05:25:19 pm »
Nie wiem jak inni, ale anime do najlepszych oczywiście NIE należy lecz przyjemnie się je ogląda a to nie zawsze się zdarza.
Dwie opinie już masz, proszę bardzo trzecia: VK = FAIL. Nawet kreska przestaje mi się podobać. Masochistycznie oglądam dalej, bo naprawdę jestem ciekawa w jaki sposób uda się twórcom dobrnąć do beznadziejnego zakończenia. Innej możliwości nie widzę :] I to ma się jeszcze ciągnąć przez... 15 epów? Coś koło tego. Rzeź, masakra, wieczny ból :P
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #755 dnia: Czerwiec 22, 2008, 08:01:30 am »
Nie wiem jak inni, ale anime do najlepszych oczywiście NIE należy lecz przyjemnie się je ogląda a to nie zawsze się zdarza.
Dwie opinie już masz, proszę bardzo trzecia: VK = FAIL. Nawet kreska przestaje mi się podobać. Masochistycznie oglądam dalej, bo naprawdę jestem ciekawa w jaki sposób uda się twórcom dobrnąć do beznadziejnego zakończenia. Innej możliwości nie widzę :] I to ma się jeszcze ciągnąć przez... 15 epów? Coś koło tego. Rzeź, masakra, wieczny ból :P
Chyba coś ci się pomyliło.

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #756 dnia: Czerwiec 22, 2008, 09:05:31 am »
A co konkretnie?
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #757 dnia: Czerwiec 22, 2008, 09:09:50 am »
A to, że anfan pisał o Goshuushou-sama Ninomiya-kun.

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #758 dnia: Czerwiec 22, 2008, 09:19:07 am »
A, to przepraszam, myślałam że to była odpowiedź na Twoją opinię o VK.

Czy to moja wyobraźnia czy VK był planowany na 26 epów, a teraz zostało tylko 13?  :-?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2008, 11:07:11 am wysłana przez Miranda »
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #759 dnia: Czerwiec 22, 2008, 12:18:56 pm »
Rzeczywiście był planowany na 26 epków, ale chyba postanowili rozbić go na dwa sezony.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #760 dnia: Czerwiec 22, 2008, 01:04:59 pm »
Mam pytanie dlaczego te dwa anime tjHoney and Clover i Nodame Cantabile są takie głupie ?
Co chwilę robią tam jakieś idiotyczne miny i zachowania. Liczyłem na poważniejsze anime. Więc w związku z tym mam pytanie czy znacie anime z ludźmi w ich wieku(czyli studenci lub starsi), bez żadnych nadnaturalnych mocy i żeby to nie była komedia. Tylko na przykład jakiś dramat lub coś na poważnie bez takich głupich zachowań ?


Sprawdź Hataraki Man, nie wiem czy to komedia, serię mam w planie do obejrzenia jak skończę eurekę 7 i Gurrena ale może przypadnie Ci go gustu ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #761 dnia: Czerwiec 22, 2008, 03:56:56 pm »
Chyba też obejrzę czytając opis.
Obecnie oglądam jakieś anime o nazwie Seirei no Moribito i mimo że jakieś świetnie NIE jest to jednak przynajmniej graficznie wygląda całkiem nieźle. Muzyka też tam jakaś jest słyszalna.
Nie wiem co to za pomysł z tym zniekształconym wyglądem tego Touya. Te wystające zęby i cała gęba to obrzydliwe. Nie lubię jak w anime takie ohydztwa robią.
Na razie 13 odcinków widziałem i jakoś emocji nie wywołuje ale jednak nie jest takie złe.


Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #762 dnia: Czerwiec 23, 2008, 07:34:11 am »
Dobra właśnie załatwiłem sobie EF- a tale of memories i co prawda nie zacząłem jeszcze tego oglądać ale jak to ja obejrzałem kilka losowych scenek coby ocenić jakość obrazu/dzwięku/tłumaczenia mojej wersji. Tej nie mam nic do zarzucenia, również Anime ładnie wygląda ale jedno mnie uderzyło... Czy oni na prawdę tak "sztywno" tam poruszają ustami? Cholera jak widziałem scenkę dialogową miałem wrażenie ze ktoś podczas rozmowy wrzucił parę losowych screenów z "visual novel game" jakoś specjalnie nie przykładając uwagi do tego. Najdziwniejsze jest to iż reszta animacji wygląda całkiem spoko ale te usta nie dość iż np koleś mówi całe zdanie a mamy jakby 3 klatki z ruchami ust to do tego jeszcze mam wrażenie że nawet te 3 klatki tu nie pasują? Czy to ja sobie coś ubzdurałem czy może mam jakąś dziwną wersję...(choć nie wiem jak to byłoby możliwe bo jedyne wytłumaczenie byłoby w umie niskie FPS ale przecież reszta animacji jest ok...)? A może tam tak po prostu jest?

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #763 dnia: Czerwiec 23, 2008, 08:54:10 am »
Mam Gitsa. Chyba całego. No i mam problem. Ghost in the Shell - czy ktoś może mi powiedzieć w jakiej kolejności powinienem oglądać te odcinki i filmy? Pogubiłem się totalnie przy nich :(
Potrzebna mi lista po kolei, które serie/filmy oglądać. Bardzo proszę!

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #764 dnia: Czerwiec 23, 2008, 08:59:20 am »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

 

anything