trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 473085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #795 dnia: Czerwiec 26, 2008, 03:50:56 pm »
Przy Black Lagoon uważaj - choć to jest brutalne i miejscami krwawe, to w wielu miejscach drą straszliwie łacha z sensacyjnych motywów (szczególnie w pierwszym sezonie). Wielu rzeczy nie można tam traktować na serio.

Spoiler: pokaż
Gothic loli twincest killers
czy
Spoiler: pokaż
robo maid assassin from the future
:D
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #796 dnia: Czerwiec 26, 2008, 04:10:29 pm »
Obejrzałam 7 odcinków, bo moja koleżanka się tym zachwycała. Koszmar, dramat... Poziom tego anime (jak dla mnie) jest tak niski, że nie warto się nad tym głębiej zastanawiać.
Proponuję czasem mimo wszystko się nad czymś pozastanawiać. To rozwija ;>
Aha, pozdrowienia dla koleżanki z gratulacjami niezłego gustu :)

Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #797 dnia: Czerwiec 26, 2008, 04:56:05 pm »
Gantz nie był taki zły. Bardzo ładna kreska i ciekawy pomysł. Tylko bohaterowie strasznie denerwujący.

Offline Domino76

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #798 dnia: Czerwiec 26, 2008, 05:06:30 pm »
Gantz nie był taki zły. Bardzo ładna kreska i ciekawy pomysł. Tylko bohaterowie strasznie denerwujący.
W mandze Kei-chan stopniowo się zmienia, dorasta, staje odpowiedzialny i zdolny do poświęcenia. Dużą przyejmnośc sprawiła mi obserwacja tej jego ewolucji  :). Szkoda, że anime kończy się tak szybko, obejmując zaledwie jedną dziesiątą fabuły mangi.
Spoiler: pokaż
Chociaż wolałabym, żeby autor coś niecoś wyjaśnił, a nie tylko bazował na coraz dziwaczniejszych i bardziej szokujących scenach rzezi. Nadal nie wiadomo czym/kim jest Gantz ani skąd się wziął, dlaczego na Ziemi pojawiają się ci dziwaczni obcy... no i "wycięli" z akcji Kei, i to akurat kiedy się taki fajny zrobił  :evil:.

Phoca vitulina :)

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #799 dnia: Czerwiec 26, 2008, 06:57:43 pm »
Death Note
Wrażenia nawt pozytywne.
Wygrywa Ryuk, reszta przegrywa tak naprawdę.
Misa nawt ładna i fajnie się ubiera ale papla strasznie i czasami dość głupio.
Light, nawet rozumiem jego motyw by ukarać przestępców ale potem zabijał każdego kto przeszkadzał i tak w sumie na końcu sam siebie by musiał skazać jak największego mordercę, czyli chciał dobrze ale miał za dużo władzy.
Czasami mnie nudziło...
Ryuuzaki był najlepszy.
Za szybko wykańczano postacie przez co jedna goniła drugą tylko po to by być zdjęta za chwilkę...

Da Capo II Second Season
Jestem po 9 odcinkach i o ile Da Capo to w sumie coś jak Shuffle! czyli Visual Nowel z wątkiem erotycznym to klimatem bardziej przypomina AIR... Już od samego pierwszego odcinka wiadomo ze coś jest nie tak... Coraz bardziej dramatycznie...

Offline Shalaya

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #800 dnia: Czerwiec 27, 2008, 06:07:31 pm »
A ja się zwracam z pytaniem czy warto obejrzeć Gilgamesh?? Kiedyś się za to zabierałam, ale niestety musiałam odłożyć to na później, a że teraz nie mam dużo czasu na oglądanie anime, to nie chciałabym go marnować na anime nie warte uwagi. Dlatego zwracam się do Was :) Czy warto się za to brać?


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #801 dnia: Czerwiec 27, 2008, 06:15:20 pm »
Dla mnie jest to średnie anime, choć klimatyczne. Na pewno warto spróbować, bo tytuł nie jest zły i może przypaść Ci do gustu.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #802 dnia: Czerwiec 27, 2008, 08:04:12 pm »
Kiedyś obejrzałem kilka odcinków Gilgamesh na Hyperze i sobie odpuściłem, nie polecem tym bardziej że łatwiej znaleźć coś lepszego.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #803 dnia: Czerwiec 27, 2008, 08:05:52 pm »
Gilgamesh to dobre anime z specyficzną kreską,extra klimatem i uber zakończeniem, do teraz go nie kumam... :sad: :-?

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #804 dnia: Czerwiec 30, 2008, 08:39:55 am »
Obejrzałem sławne anime Seirei no moribito. Muszę przyznać że od początku zachwyciła mnie jakość grafiki i kreska. Naprawdę to prawie najwyższy poziom. Szczególnie krajobrazy tak ładne, że aż przewijałem niektóre sceny. Muzyka oczywiście to też najwyższy poziom choć rytmów zapadających w pamięć było mało.
Fabuła bardzo dobrze skonstruowana i mimo że nie była idealna, a zwłaszcza część odcinków w połowie była nudna to jednak i tak była jedną z lepszych jakie widziałem w anime.
Szkoda również że zabrakło czegoś co głębiej zapada w pamięć. Unikali za wszelką cenę w tym anime pokazywania krwi,brutalności i przemocy. Tego tam prawie nie było.
Jak również nie wydarzyło się nic dramatycznego nawet na samym końcu, wszystko się udało bez żadnych strat.
Zaletą jest to że wszystko ładnie doprowadzili do końca.
Moja ocena to 8/10.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #805 dnia: Lipiec 01, 2008, 08:58:26 pm »
Skończyłem oglądać Trygun. Wcześniej oglądałem Trinity Blood i muszę przyznać, że te serie mają ze sobą wiele wspólnego (podobni na pozór ciapowaci bohaterowie, którzy nie są ludźmi, podobny główny badass i kilka innych szczegółów). Ogólnie fajna seria, a teksty niektóre powalają. I wszechobecny kot (kto widział ten wie o co chodzi ;-) ). Polecam to anime tym co chcieliby zobaczyć western w japońskim wydaniu.

Offline steelie

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #806 dnia: Lipiec 02, 2008, 12:40:13 am »
Kemonozume
Jak zwykle u Yuasy warto obejrzeć dla samej grafiki, ale reszta też zła nie jest. Zaczyna się rewelacyjnie, potem niestety robi się gorzej - pojawiają się dłużyzny, intryga nie wciąga. Na tle ogółu anime to i tak jest naprawdę dobra seria, ale po twórcy Mind Game spodziewałem się czegoś lepszego.
Trza się za Kaibę wziąć

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #807 dnia: Lipiec 02, 2008, 07:38:23 am »
Jak oceniacie Seirei no Moribito ? Zgadzacie się z moją opinią ?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #808 dnia: Lipiec 02, 2008, 07:55:52 am »
Jedyne z czym się nie zgadzam to Twoja ocena środkowych epków. Dla mnie często były bardziej ciekawe od tych pokazujących główny wątek. W żądnym wypadku mnie nie nudziły.

A tak z całą resztą się zgadzam.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #809 dnia: Lipiec 02, 2008, 08:28:23 am »
anfan: anfan co do Seirei no miribito tu u mnie jest 9/10 a nawet 9,5/10 :) W środku akcja faktycznie trochę zwalnia, ale dalej były to odcinki które chętnie oglądałem. Mogliby pokazać więcej walk, a co do brutalności to liczę na jakąś OAVkę o przeszłości Balsy, raz Tanda wspomina że wróciła cała we krwi dlatego byłoby co pokazać.
Mnie w pamięci zapadła świetna animacja, to anime jest wyznacznikiem tego jak może być dobrze dopracowana. A to już na prawdę coś ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

 

anything