Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 473173 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maszkov

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #840 dnia: Lipiec 08, 2008, 02:04:07 pm »
zacząłem! xD ogladac 3 serie Zero no Tsukaima oraz ogladam code geass r2 z ktorego jestem bardzo zadowolony

pisze się "zacząłem"
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2008, 06:14:10 pm wysłana przez maszkov »




I na ch*j się gapisz...

Offline obik

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #841 dnia: Lipiec 08, 2008, 04:34:53 pm »
Code Geass
seria bardzo fajna ale:
roszczarowal mnie ostatni odcinek
co do drugiej serii to puki co dwa pierwsze epy nie zrobily na mnie wrazenia
mam nadzieje ze potem bedzie lepiej

Offline Dreadorus Maximus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #842 dnia: Lipiec 08, 2008, 07:51:57 pm »
Ostatni odcinek pierwszej serii pozostawia straszny niedosyt!
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #843 dnia: Lipiec 08, 2008, 09:09:49 pm »
Po ostatnim odcinku myślałem że brakuje mi kilku odcinków, na razie nie cięgnie mnie do drugiej serii CG poczekam aż cała wyjdzie.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #844 dnia: Lipiec 08, 2008, 11:17:02 pm »
Konował - dobry wybór :)
Czekanie z tygodnia na tydzień na kolejny odcinek....
BTW: teraz miałem przerwę i nie oglądałem ostatnich dwóch odcinków dzisiaj(wczoraj?) nadrobiłem i jestem niezadowolony. Co prawda
Spoiler: pokaż
nowy sojusznik Zero w postaci "pomarańczowego"
to niezłe zaskoczenie, ale ostatnie odcinki jakby z innego anime. Zwłaszcza ten z dniem kupidyna ^^'.

Nie wiem czy ktoś z was oglądał "Druaga no To - The Aegis of Uruk". Pierwszy odcinek powala, dawno się tak nie śmiałem przy oglądaniu parodii. Później trzyma klimat fantasy (na szczęście bo parodie są jednorazowo śmieszne). Obejrzałem sobie właśnie ostatnie odcinki i ... czuje niedosyt... cholerny niedosyt.
Spoiler: pokaż
Ta końcówka... czy ten pocałunek też był fałszywy? I ło so chosi z tą magiczną wierzą, co do tego ma ten Neeba (wkurza mnie gość) i dlaczego Kaaya poszła za nim. Wrrr nie lubię nie znać odpowiedzi na podobne pytania
Ech... Następna seria dopiero w 2009 r. Chociaż seria mnie wkurzyła zapewne również ją obejrzę.

Special A - jak miło było zobaczyć Keia w "osłabionym" stanie :D
To Love Ru - wreszcie pojawił się ojciec Laly...
Spoiler: pokaż
Można się było spodziewać, że ta groźna osoba będzie wyglądać ... jakoś niepoważnie. Zrobili z niego takiego Goku z ogonem na końcu którego ma miecz, ubranego "punkowo"

Offline obik

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #845 dnia: Lipiec 09, 2008, 07:12:48 am »
Ostatni odcinek pierwszej serii pozostawia straszny niedosyt!
zgodze sie z Konowalem
powinni dorobic jeszcze pare odcinkow potem ukatrupic bohatera i bylo by super  :badgrin:

Offline Dreadorus Maximus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #846 dnia: Lipiec 09, 2008, 07:56:07 pm »
A ja mam nadzieję, że pociągną Geasa jeszcze tak z trzy sezony. Pomimo prawie czterdziestu odcinków jak do tej pory nadal jest ciekawie. Może nie wszystkie odcinki trzymają super poziom, ale niewiele jest serii, które po takim czasie eksploatowania tematu są w stanie jeszcze czymś zaskoczyć. Geas mnie zaskakuje na każdym kroku. Pozytywnie.

A co do dnia kupidyna, to jest to typowy filler na rozluźnienie, podobnie było w pierwszym sezonie w odcinku z gonitwą za kotem.

Za to właśnie lubię tę serię. Że jest to typowa komedia szkolna z motywem międzynarodowego terroryzmu i czystką etniczną w tle.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline obik

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #847 dnia: Lipiec 09, 2008, 09:21:31 pm »
 
no no myslalem ze druga seria przestanie byc ciekawa a tu co teraz czekam tylko na 14 ep  ;-)
jedyne co mi sie w serii 2 nie podoba to to jak to zaczeli

Cytuj
Za to właśnie lubię tę serię. Że jest to typowa komedia szkolna z motywem międzynarodowego terroryzmu i czystką etniczną w tle.
teraz z komedii w tragedie sie zamieni  :badgrin:


Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #848 dnia: Lipiec 10, 2008, 09:20:23 pm »
Właśnie obejrzałem  II odcinek Kimi Ga Nozomu Eien Next Season i to jest po prostu wspaniałe. Może ma na moją ocenę jakiś wpływ to spodobała mi się seria tv, ale te oav jest nawet lepsze.
Muzyka na najwyższym poziomie jak w serii tv. Kreska trochę lepsza, a fabuła świetnie zrobiona. I odcinek to prawie cały poświęcony ich randce(Haruka i Takayuki), a II prawie w całości poświęcony przeszłości podobnej do tej z serii tv lecz trochę zmienionej pokazującej jak wybrał Harukę czyli odwrotnie jak w serii tv.

Offline maszkov

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #849 dnia: Lipiec 11, 2008, 12:33:33 am »

no no myslalem ze druga seria przestanie byc ciekawa a tu co teraz czekam tylko na 14 ep  ;-)
jedyne co mi sie w serii 2 nie podoba to to jak to zaczeli



nom...poczatek byl zaskakujacy oczywiscie w negatywnym tego slowa znaczeniu...ale naszczescie zostalo wszystko wyjasnione w dalszych odcinkach.... a co do dlugosci anime nie obrazilbym sie jak by wyszly jeszcze z 2 seriie...XDD




I na ch*j się gapisz...

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #850 dnia: Lipiec 11, 2008, 07:12:41 pm »
Zero no Tsukaima. No cóż... wyszedł pierwszy epek z 3 serii, obejrzałem ale niewiele załapałem. Postanowiłem zobaczyć jak to wyglądało od początku. Cóż... sezon 1 wczoraj, sezon 2 dzisiaj :) Widziałem, że Wilq narzeka, nie to tam się bardzo spodobało. Chociaż fragmenty z Baka-Inu, Ero-Inu i wybuchami w wykonaniu Louise szybko się nudzą mimo to warto sobie obejrzeć. Po pierwsze bardzo ładna kreska, po drugie niezła muzyka, fabuła ot nie odrzuca. Głosik Louise kojarzę podobny z hayate no gotoku, pasuje jak najbardziej. Podobnie widzę fabuła prowadzona jak właśnie przy Hayate. Krótkie 12-13 odcinkowe sezony, każdy ma koniec, ale żaden nie zakańcza fabuły. Podobał mi się ten końcowy odcinek 2 serii
Spoiler: pokaż
moment kiedy Saito walczył przeciw całej armii 70tys, fajnie, że nie przegięli tej walki totalnie i on po pokonaniu kilkudziesięciu padł wreszcie martwy. Natomiast sam koniec to już kiczowaty do potęgi... wraca wskrzeszony i od swojej "żony" dostaje tylko baty... kuso
Dla mnie największą zaletą są sceny pocałunków. Niby stylizowany na shounen(shiojou??) ale związek głównej pary nieco bardziej potraktowano poważnie.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #851 dnia: Lipiec 11, 2008, 07:34:41 pm »
Bo wilki marudzą na tsundere w głupich komediach, ale zachwycają się za to Macrossem F :) 14ty epek wymiata, momentami sceny walk lepsze niż w Yukikaze, całość wgniata w fotel - oglądnąłem dwa razy pod rząd xD

A, i oglądałem fajną rzecz - Neko no Shuukai - ultra krótka (1 minuta) animacja o kotku :D Polecam.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #852 dnia: Lipiec 11, 2008, 07:50:58 pm »
ef - tale of memories
Ładna oprawa audio-wizualna, podaba mnie się złożenie odcinkow te rozne kadry. Po pierwszym odcinku zauwazyłem ze jest duzy nacisk połozony na gest i mimikę. Tylko to skakanie od jednej postaci do drugiej mnie troszkę męczy.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #853 dnia: Lipiec 11, 2008, 08:03:04 pm »
Neko no Shuukai - ultra krótka (1 minuta) animacja o kotku :D Polecam.
:D Ja też.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline maszkov

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #854 dnia: Lipiec 11, 2008, 08:08:55 pm »
Podobał mi się ten końcowy odcinek 2 serii
Spoiler: pokaż
moment kiedy Saito walczył przeciw całej armii 70tys, fajnie, że nie przegięli tej walki totalnie i on po pokonaniu kilkudziesięciu padł wreszcie martwy. Natomiast sam koniec to już kiczowaty do potęgi... wraca wskrzeszony i od swojej "żony" dostaje tylko baty... kuso


mi wlasnie ten odcinek przypadl do gustu nie tylko ze tam bylo wielkie poswiecenie saita tylko tez jego nie oczekiwny powrot i wytlumaczenie w jaki sposob powrocil
Spoiler: pokaż
 dzieki piersiastej elfce jak on to uja xDD




I na ch*j się gapisz...