Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 473581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #855 dnia: Lipiec 11, 2008, 08:26:17 pm »
Neko no Shuukai - ultra krótka (1 minuta) animacja o kotku :D Polecam.
:D Ja też.
Jak wyżej ;)

Poza tym po pierwszym epku Natsume Yuujinchou wrażenia pozytywne. Zapowiada się całkiem sympatyczna seria. Główny bohater też niczego sobie, nutka złośliwości (zwłaszcza w stosunku do kota) jak najbardziej na miejscu. Oglądam dalej :]
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #856 dnia: Lipiec 12, 2008, 02:12:45 pm »
Właśnie obejrzałem ostatni odcinek Kimi Ga Nozomu Eien Next Season. Tak przynajmniej myślałem, a tu patrzę na anidb i jeszcze ma być czwarty.
Jakbym wiedział to bym tego jeszcze teraz nie oglądał. Na końcu 3 odcinka Haruka powikłania po śpiączce chyba miała.
Ale jako całość te 3 odcinki oceniam bardzo wysoko. Po prostu świetne anime.

Offline obik

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #857 dnia: Lipiec 15, 2008, 09:12:15 pm »
Hanbun_no_Tsuki_ga_Noboru_Sora

dawno takiego anime nie ogladalem  ;-) naprawde warto obejrzec

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #858 dnia: Lipiec 15, 2008, 09:30:46 pm »
A ja zabieram się za Hataraki Man, pierwsze wrażenie bardzo dobre, mam nadzieję że następne odcinki będą trzymać poziom, szkoda tylko że ma ich (odcinków) 11.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #859 dnia: Lipiec 16, 2008, 09:10:24 am »
Obejrzałem anime KODOME NO JIKAN i było to po prostu świetne. Chyba tylko jakiemuś odmieńcowi się to anime nie spodoba.
Tak śmiesznej komedii jeszcze chyba nie widziałem, a ending po prostu genialny gdyż najśmieszniejszy. Lecz zaskoczyło mnie to że jeden odcinek był prawdziwym dramatem(wzruszający aż do łez). Oczywiście polecam oglądać tylko wersję DVD, ale zdenerwować się można gdyż te przeklęte polskie napisy były jeszcze z wersji DTV więc musiałem się posiłkować napisami angielskimi z wersji DVD, a przetłumaczonych na angielski jest na razie 10/12 odcinków. Wszystkie NAJLEPSZE teksty ci świrnięci japończycy wycinali w wersji DTV. Całe szczęście że tam gdzie nie miałem napisów angielskich to ze słuchu można się trochę domyślać.
Anime 9/10.
Może TVN by to anime wyemitował (oczywiście bez cenzury).

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #860 dnia: Lipiec 16, 2008, 09:34:53 am »
Skoro ja jestem odmieńcem, to Ty pedofilem :p

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #861 dnia: Lipiec 16, 2008, 11:12:46 am »
Nawet tak w żartach nie mów.
Rozumiem że jakby o Kodomo no Jikan tak się wypowiadali ludzie nie mający pojęcia o anime.
Ale jak czytam takie bzdury które piszą NIEKTÓRZY fani anime, że to pedofilia to po prostu brak mi słów na ich głupotę.
Nawet jakby był to ostry hentai z dziećmi to i co z tego ? To tylko anime więc mogą pokazać co chcą. No chyba że głupie japońskie prawo każe im to ocenzurować(ale na szczęście tylko DTV).

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #862 dnia: Lipiec 16, 2008, 04:04:06 pm »
...


brakło mi słów.

nie, nie tyle brakło, co jest ich tak dużo, że się zakorkowały.

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Dreadorus Maximus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #863 dnia: Lipiec 16, 2008, 06:44:57 pm »
Nawet tak w żartach nie mów.
Rozumiem że jakby o Kodomo no Jikan tak się wypowiadali ludzie nie mający pojęcia o anime.
Ale jak czytam takie bzdury które piszą NIEKTÓRZY fani anime, że to pedofilia to po prostu brak mi słów na ich głupotę.
Nawet jakby był to ostry hentai z dziećmi to i co z tego ? To tylko anime więc mogą pokazać co chcą. No chyba że głupie japońskie prawo każe im to ocenzurować(ale na szczęście tylko DTV).


Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #864 dnia: Lipiec 16, 2008, 07:12:53 pm »
Cytuj
Nawet tak w żartach nie mów.
Rozumiem że jakby o Kodomo no Jikan tak się wypowiadali ludzie nie mający pojęcia o anime.
Ale jak czytam takie bzdury które piszą NIEKTÓRZY fani anime, że to pedofilia to po prostu brak mi słów na ich głupotę.
Nawet jakby był to ostry hentai z dziećmi to i co z tego ? To tylko anime więc mogą pokazać co chcą. No chyba że głupie japońskie prawo każe im to ocenzurować(ale na szczęście tylko DTV).

[']

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #865 dnia: Lipiec 16, 2008, 08:54:45 pm »
Cytuj
Może TVN by to anime wyemitował (oczywiście bez cenzury).
:shock: :badgrin: :roll: ;-)
o, o ja Cię przepraszam, srogi to był żart, normalnie tego samego dnia zagrałbym w totka i poszedł na date z jakąś miłą i ładną dziewczyną, wszystko skończyło by się po mojej myśli, bo zaprawdę powiadam wam miraclow dzien był by to.

Osobiście nic nie mam przeciwko związkom młodszej z starszym czy na odwrot (to tak samo jak zwiazek osob np 25 latki z 50 latkiem) ani siostry z bratem o ile obydwie strony są szczęsliwe.

Obejrzałem ostatni odcinek Shany i anime było wspaniałe nie zawiodłem się w ani jednym momencie, polecam.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #866 dnia: Lipiec 16, 2008, 09:18:14 pm »
Postanowiłem obejrzeć sobie kilka filmów kinowych z serii Slayers. Na razie przerobiłem Slayers Premium. Fabuła opowiada o klątwie rzuconej przez ośmiornice na jedno z miast kurortowych słynących z potraw z ośmiornic. Każdy kto zje ośmiornicę zostaje zarażony klątwą i potrafi mówić tylko w języku ośmiornic. Lina i jej drużyna jako totalne żarłoki postanawiają coś z tym zrobić. Sami przyznacie, że fabule wiele brakuje do doskonałości. W sumie jest on pretekstem do większości komicznych scen. Dla przykładu zdanie "co się dzieje" w języku ośmiornic brzmi "Boobless" (dla nieanglojęzychnych tłumaczę, że to znaczy "bez cycków"). Jeśli ktoś ma koło godziny czasu do zmarnowania i lubi się pośmiać to polecam.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #867 dnia: Lipiec 17, 2008, 09:34:00 am »
...


brakło mi słów.

nie, nie tyle brakło, co jest ich tak dużo, że się zakorkowały.

[']

No nie. Czemu wy macie takie opory przed napisaniem tego co myślicie. Nie bójcie się.
Oczwiście zauważyliście że to żart z tym ostrym seksem w hentai z dziećmi bo nawet tego nie lubię ( i nie chcę oglądać) gdyż mała wartość wizualna.
Prawdę mówiąc zdenerwowało mnie to że nie było tłumaczenia najlepszych tekstów z DVD, ale anime Kodomo no Jikan i tak bardzo mi się spodobało.
Tylko czekać na II sezon.
Wiecie jaki super tekst jest w Kodomo no Jikan DVD w I odcinku ?
Nauczyciel każde napisać dzieciom na kartce słowo "NADZIEJA". A ta jedna dziewczynka pisze "MAM NADZIEJĘ ŻE DOJDZIESZ WE MNIE".
No po prostu super. Byle więcej takich tekstów w anime.
Takiego typu tekstów jest cała masa w wersji DVD
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2008, 09:36:44 am wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #868 dnia: Lipiec 17, 2008, 10:25:57 am »
Cytuj
bo nawet tego nie lubię ( i nie chcę oglądać) gdyż mała wartość wizualna.
wymienienie tylko takiego powodu to też żart, tak?

Anfan, Ty piszesz tak absurdalne rzeczy (nie wnikam czy dla żartu, czy na serio), że nie ma co z nimi polemizować, bo trzeba by zacząć od polemiki z całym Twoim światopoglądem i podstawowymi wartościami przez Ciebie wyznawanymi (jeśli piszesz na serio), albo to najnormalniej nie ma sensu (jeśli się zgrywasz), więc nie dziw się, że nikomu się nie chce.

Offline fazimodo

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #869 dnia: Lipiec 17, 2008, 10:36:38 am »
Ee, chyba za mały ze mnie anime geek, aby zrozumieć przedostatniego posta :o

W każdym razie do tematu obejrzałem sobie ostatnio Sayonara Zetsubou Sensei, całkiem fajna parodia anime o nauczycielu pesymiście, który stara się popełnić samobójstwo prowadzącym klasę pełną skrajnych osobistości, od mega optymistki, przez stalkera, pedantke, fanke yaoi, hikikomori do zbyt normalnej dziewczyny. Pierwszy sezon bardziej skupia się na śmianiu się z przerysowanych postaci i ich zachowań, w drugim już mamy głównie naśmiewanie się z anime cliche. Ogólnie przyjemnie mi się to oglądało, a i pośmiać się można było.

Teraz oglądam Monster, jestem gdzieś na 25ep, w zasadzie jest to zwyczajny kryminał, miejscami przynudza strasznie, ale o dziwo wciąga.