Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 469020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #870 dnia: Lipiec 17, 2008, 10:55:41 am »
anfan: większość osób nie lubi ostrych hentaiów z dziećmi bo to jest po prostu złe, mało kto przejmuje się wtedy wartością wizualną.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #871 dnia: Lipiec 17, 2008, 12:03:46 pm »
wymienienie tylko takiego powodu to też żart, tak?
Zastanów się wreszcie.Ja tego nie szukam czy to tyczy się gry, mangi lub anime bo jak pisałem mnie to nie interesuje bo kilka widziałem i były brzydkie. Nie wiem czy jest coś lepszego, ale bardzo wątpię.
Najlepiej tak gdzieś od 15 lat bo takich jest najwięcej więc jest duży wybór.
A co do Kodomo no Jikan to zastanów się dlaczego jeszcze mi się spodobało ?
Jest to anime o dzieciach z podstawówki więc to taka odmiana od anime, które prawie zawsze się toczą na poziomie szkoły średniej.

anfan: większość osób nie lubi ostrych hentaiów z dziećmi bo to jest po prostu złe, mało kto przejmuje się wtedy wartością wizualną.
Przecztaj co napisałem wyżej. Ja też tego nie lubię.


Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #872 dnia: Lipiec 17, 2008, 09:46:22 pm »
Cytuj
Nauczyciel każde napisać dzieciom na kartce słowo "NADZIEJA". A ta jedna dziewczynka pisze "MAM NADZIEJĘ ŻE DOJDZIESZ WE MNIE".
Uch, srogie, naprawdę cały czas powtarzam ze najlepsze są tak z klas 1-3...



AAAAAAAAAAA!!!!! Żyję!!!!!!!! Mojaa głowa jest cała!!!!!!!!!!!! A już myślałem ze już po mnie..., jesstem świeżo po obejrzeniu 7 odcinka efi naprawdę co za psychoza, było ciężko ale przetrwałem co tylko dowodzi mojej uberowatości.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2008, 10:41:18 pm wysłana przez Frey Ikari »

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #873 dnia: Lipiec 17, 2008, 10:44:58 pm »
Dla mnie to są idioci ci którzy takie niewinne teksty cenzurują.
Poza tym obejrzałem właśnie Kara no Kyoukai 02 i muszę powiedzieć że więcej wyjaśnia niż 01 tylko że tym razem akcji jeszcze mniej.
Z muzyki to chyba jeden czy dwa rytmy można zapamiętać.
Kreska i krajobrazy piękne tylko nie podoba mi się wygląd tych trupów. Powiedzcie dlaczego to tak wygląda sztucznie ? Jakieś zwykłe obrazy namalowane.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #874 dnia: Lipiec 20, 2008, 08:14:53 pm »
Tengen Toppa Gurren Lagann Mimo iż nie przepadam za mechą to taką na poziome obejrzeć mogę :D. To już 2gi przypadek kiedy wielkie roboty które mi zazwyczaj przeszkadzają się spodobały ;). Jestem już w końcówce serii i mimo iż IMHO coś co nazwałbym 2gą częścią jest nieco gorsze od 1szej (bardziej mi sie jej klimat podobał) to dalej mi się podoba a odcinki łykam jak pelikan :D

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #875 dnia: Lipiec 20, 2008, 09:15:54 pm »
I sezon Genshiken. Super i wspaniałe to było. Komedia najwyższej klasy i w dodatku sensowna co rzadko idzie w parze.
Jak obejrzę wszystko to się szerzej wypowiem.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #876 dnia: Lipiec 20, 2008, 09:26:04 pm »
I sezon Genshikena jest dla mnie nie równy, niektóre odcinki za bardzo się dłużą, ale ogólnie seria pozostawia pozytywne wrażenie. Nie spieszy mi się  jednak do obejrzenia drugiego sezonu. 


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #877 dnia: Lipiec 20, 2008, 10:47:53 pm »
Właśnie skończyłem Tengen Toppa Gurren Lagann i I want some more! Czy mógłby ktoś polecić coś dobrego właśnie tego pokroju.... bądź też coś podobnego do FLCL, czy Haruhi... Chodzi o coś co wykorzystuje konwencje "puszczając do nas oczko", coś lekko komediowego ale EPIC jednocześnie, coś w dobrym stylu i z dobrą muzą... miałem teraz oglądać co innego ale po tym seansiku mam wielką ochotę na coś takiego właśnie...

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #878 dnia: Lipiec 20, 2008, 10:52:09 pm »
I własnie tutaj zaczynają się problemy, bo nie ma zbyt wielu arcydzieł gatunku ; )

 Zaraz się za Soul Eatera biorę - obejrzałem 3 epeki na Funekai i przypadło do gustu.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #879 dnia: Lipiec 21, 2008, 06:47:09 am »
Co oni zrobili z kreską w OAV Genshikena(i chyba II też) ? Czy im całkowicie odbiło ? No po prostu kompletni idioci. Taka ładna kreska w I sezonie, a teraz jakiś shit. Owszem tylko kreska to wada poza tym jest świetne. Czy to chodziło tylko o pieniądze czy jeszcze o coś ?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #880 dnia: Lipiec 21, 2008, 07:03:59 am »
Właśnie skończyłem Tengen Toppa Gurren Lagann i I want some more! (...)

Nie kojarzę czegoś takiego, niestety. Gurren Lagann jest jedyne w swoim rodzaju :) Epickie, ale z mniejszym przymrużeniem oka jest Top wo Nerae! 2

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #881 dnia: Lipiec 21, 2008, 10:21:20 am »
I sezon Genshiken. Super i wspaniałe to było. Komedia najwyższej klasy i w dodatku sensowna co rzadko idzie w parze.
Jak obejrzę wszystko to się szerzej wypowiem.

drugi sezon jest gorszy. I brzydszy, nie mam pojęcia czemu. Przeszkadzał mi też taki głupi fanserwis (pokazywanie majtek w kroku nie należy do moich ulubionych obrazków), ale w końcu zmienił się reżyser. A był to facet, który zajmował sie głównie rezyserią gier i anime typu hentai, więc to wiele mówi... Ale podobało mi się. cieszę się, że komuś tez :)

A Gurreno-podobnego czegoś nie ma i nie będzie :P Najbliżej jest właśnie Gainaxowy Diebuster, polecony przez wilka (czy gunbuster, nigdy nie wiem, która część jest która). Ale warto obejrzeć pierwszą część najpierw, bo one się ładnie łączą.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #882 dnia: Lipiec 21, 2008, 10:33:15 am »
drugi sezon jest gorszy. I brzydszy, nie mam pojęcia czemu. Przeszkadzał mi też taki głupi fanserwis (pokazywanie majtek w kroku nie należy do moich ulubionych obrazków), ale w końcu zmienił się reżyser. A był to facet, który zajmował sie głównie rezyserią gier i anime typu hentai, więc to wiele mówi... Ale podobało mi się. cieszę się, że komuś tez :)
Chyba nie czytałaś mojego poprzedniego posta. Po tym jak skończyłem oglądać I sezon i zacząłem oav to przeżyłem prawdziwy szok w tym negatywnym sensie. Dlaczego nie utrzymali tej kreski co wcześniej ?
Jest niesamowita różnica między jakością kreski. Dlaczego oszczędzali na takim świetnym anime ?
Przecież byle jakie anime mają kreski sto razy lepsze, gdzie tylko właśnie kreska jest dobra.
II sezon dopiero obejrzę, ale to co piszesz (poza jakością) to nie powinno być wadą.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #883 dnia: Lipiec 21, 2008, 10:36:30 am »
A Gurreno-podobnego czegoś nie ma i nie będzie :P Najbliżej jest właśnie Gainaxowy Diebuster, polecony przez wilka (czy gunbuster, nigdy nie wiem, która część jest która). Ale warto obejrzeć pierwszą część najpierw, bo one się ładnie łączą.
O z tego to sobie zdaję sprawę... dlatego dodałem "Chodzi o coś co wykorzystuje konwencje "puszczając do nas oczko", coś lekko komediowego ale EPIC jednocześnie, coś w dobrym stylu i z dobrą muzą..." gdyż mniej więcej pod to wpisują się również FLCL i Haruhi (choć zamiast EPIC można by inne określenia wstawić) i szukam czegoś co również można by do takiego opisu dopasować... ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2008, 10:40:25 am wysłana przez wyspa »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #884 dnia: Lipiec 21, 2008, 11:01:51 am »
No to łap za Top wo Nerae! 2 aka. Diebuster :)

 

anything