trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 473699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #930 dnia: Lipiec 31, 2008, 02:01:30 pm »
Anime o miłości jest pełno, w realiach szkolnych to Kanon 2006 (bardzooo podobne do clannada) czy School Rumble są jednymi z lepszych


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #931 dnia: Lipiec 31, 2008, 02:13:28 pm »
Ja polecam True tears.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #932 dnia: Lipiec 31, 2008, 02:32:04 pm »
Ja polecam True tears.

A ja nie polecam - bez kija nie podchodzić do tego tytułu.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #933 dnia: Lipiec 31, 2008, 02:54:10 pm »
A ja nie polecam - bez kija nie podchodzić do tego tytułu.
Muszę się z tym zgodzić gdyż też mi się nie podobało.

Offline Błotnik

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #934 dnia: Lipiec 31, 2008, 03:11:09 pm »
School Rumble brzmi zachęcająco... aczkolwiek w opisie serii stoi, iż bohaterka jest lesbijką :(
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2008, 03:16:10 pm wysłana przez Błotnik »
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #935 dnia: Lipiec 31, 2008, 03:47:32 pm »
School Rumble brzmi zachęcająco... aczkolwiek w opisie serii stoi, iż bohaterka jest lesbijką :(

wolę nawet nie wiedzieć gdzie taki opis znalazłeś.
A w ogóle, lesbijka ? jak oni śmieli, spalić ten diabelski pomiot a nie do bajki wsadzają takie obrzydlistwa !!!11 (Pisałem to z ironią, wolę dmuchać na zimne i od razu wyjaśnić)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2008, 03:53:35 pm wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Kainti

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #936 dnia: Lipiec 31, 2008, 03:49:32 pm »
Muszę się z tym zgodzić gdyż też mi się nie podobało.

A ja sie musze niezgodzic, podobnie jak Hollow polecam ta serie. Mialo jakis taki oryginalny klimat, ciekawe postacie, bohater nie byl ciota jak w wiekszosci romansow (nie liczac oczywiscie Aira/Kanona/Clannada ktore zawsze beda wzorem), dobrze poprowadzona fabule i swietne logiczne zakonczenie (ktorego raczej bysmy sie nie spodziewali po kilku pierwszych odcinkach).

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #937 dnia: Lipiec 31, 2008, 04:13:11 pm »
Stop! Pomerdały mi się tytuły. Przepraszam za wprowadzenie w błąd, True Tears nie widziałem

Offline Błotnik

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #938 dnia: Lipiec 31, 2008, 04:32:03 pm »
wolę nawet nie wiedzieć gdzie taki opis znalazłeś.
A w ogóle, lesbijka ? jak oni śmieli, spalić ten diabelski pomiot a nie do bajki wsadzają takie obrzydlistwa !!!11 (Pisałem to z ironią, wolę dmuchać na zimne i od razu wyjaśnić)

W opisie było napisane, iż bohaterka zakoc**je się w swojej koleżance, która potem przenosi się do innej szkoły.
Mnie to trąci lesbijstwem.
A opis znalazłem na stronce z odcinkami do obejrzenia online.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #939 dnia: Lipiec 31, 2008, 04:41:53 pm »
właśnie dlatego wolałem nie wiedzieć gdzie znalazłeś taki durny opis.  Polecam inne strony jak ANN czy AniDB,
I opis:

Tsukamoto Tenma is always chasing after the rather unusual Karasuma Ooji, to no avail. Her over-the-top methods don't even seem to register, but she keeps trying. Harima Kenji, the class rebel, is desperately trying to confess his feelings to Tenma, also with no luck. It's a comedy love-triangle, with humour that comes in from left field!
AniDB

Tsukamoto Tenma is an ordinary 2nd year high school student who has fallen in love with one of her classmates, Karasuma Ooji. However, currently she is unable to confess her feelings to him. To make things worse, she found out that Karasuma is transferring to another school in a year. On the other hand, Tenma's other classmate, Harima Kenji (who is a delinquent) is also in love with Tenma. Not being able to confess his feelings, Harima gets depressed day by day.
ANN

Tenma Tsukamoto, niezbyt bystra szesnastolatka,  kocha się w Oojim Karasumie, ale pomimo usilnych starań, nie potrafi wyznać mu swego uczucia. Nie wie, że ma już jednego adoratora, który będąc największym rozrabiaką w szkole, ma podobny problem. Nie są jednak jedynymi bohaterami tej wielkiej komedii pomyłek.
azunime


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #940 dnia: Lipiec 31, 2008, 04:47:54 pm »
Muszę się z tym zgodzić gdyż też mi się nie podobało.

To jedno z niewielu tego typu anime. które oglądałem więc muszę polegać na opinii ekspertów  ;-)

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #941 dnia: Sierpień 05, 2008, 01:06:17 am »
Nocka z Trigun'em... bardzo mi się spodobało oglądam od rana (nie licząc czasu kiedy coś jem albo kiedy wyszedłem z domu się socjalizować) a teraz tak mnie wciągneło iż nie zasnę póki nie skończę a skończę pewnie nad ranem...  :)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #942 dnia: Sierpień 06, 2008, 09:01:37 am »
Trigun? good job!

Ja znęcam się porankami nad Spice and Wolf - dawno już nie widziałam anime, gdzie para głównych bohaterów była tak sympatyczna i nie kompromitowała się głupimi zagraniami. Ich przepychanki słowne są cudowne :)

Dodatkowo coś nas podkusiło, żeby oglądać Kaibę, choć jeszcze nie jest skończone. Dawkujemy sobie po jednym odcinku, żeby starczyło, ale najchętniej obejrzałabym całość od razu, chjoć pewnie przepłaciłabym to ciężką depresją. Brak mi słów, żeby opisać to, co się ze mną dzieje po każdym odcinku - powiem tylko tyle, ze wczoraj ryczałam jak bóbr. Taki straszny świat, normalnie aż człowieka ściska...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #943 dnia: Sierpień 07, 2008, 10:44:18 pm »
Obejrzałem w całości Genshiken i chyba ktoś mi tu pisał że II sezon jest gorszy co się jednak okazało całkowitą nieprawdą.
Wprowadzenie fanki Yaoi było bardzo dobrym posunięciem chociaż chwilami była denerwująca. No i jeśli chodzi o głównego bohatera jakoś niezbyt go lubiłem. Nie lubię takich charakterów.
Co do pozostałych to byli świetni, a część odcinków z obydwu serii była wprost wybitna i BARDZO śmieszna choćby ten jak ta Ogiue rysowała te swoje fantazje Yaoi w postaci niektórych członków Genshikena. Ecchi w II serii było mało wbrew temu co piszą niektórzy.
W I serii również było wiele genialnych odcinków.
II seria jakby chwilami poważniejsza i aż nie sądziłem że akcja będzie tak daleko szła czyli aż do znalezienia przez nich pracy.
Jako zalety to również bardzo ładna i różnorodna muzyka chociaż mało jej było.
Aha i w tym przypadku nie obniżam za kreskę gdyż w takim anime może być.
Jeszcze te odcinki pod koniec jak koleżanki Kanako przyjechały z Ameryki były świetne.
Oczywiście takich odcinków było o wiele więcej gdyż to była większość.
Oceniam całość jako 9/10.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2008, 10:48:59 pm wysłana przez anfan »

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #944 dnia: Sierpień 08, 2008, 07:12:00 pm »
Genshiken wymiata. Najlepsze jest to, że niby głównym bohaterem jest Sasahara, ale w pierwszym sezonie większość akcji jest związanej z Saki. Za to w drugim sezonie najwięcej jest Ogiue. Zgadzam się, że zmiana kreski w drugim sezonie było głupim pomysłem, ale i tak się świetnie oglądało. Świetne były też dodatkowe kilka sekund anime po napisach.