Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 472819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1095 dnia: Wrzesień 14, 2008, 09:35:29 pm »

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1096 dnia: Wrzesień 14, 2008, 10:06:11 pm »
Hollow: dzięki, kilka tapet jest fajnych, ale na pulpit zależało mi żeby dać dokładnie tą co mam tylko bez atomiska.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1097 dnia: Wrzesień 14, 2008, 10:35:51 pm »
Tak se obejrzałem I odcinek Kanokon. Powiem że takiego mocnego ecchi to chyba jeszcze nie widziałem.
No naprawdę świetne.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1098 dnia: Wrzesień 14, 2008, 10:45:15 pm »
Tak se obejrzałem I odcinek Kanokon. Powiem że takiego mocnego ecchi to chyba jeszcze nie widziałem.
No naprawdę świetne.

Jaja sobie robisz? Bardziej zboczonego i bezsensownego anime od wielu lat nie widziałem. Zresztą gdzieś po połowie powinieneś zmienić zdanie.

Konował: W takim razie to zadanie dla forumowych grafików, aby trochę stuningowali tamtą.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2008, 05:51:16 am wysłana przez Hollow »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1099 dnia: Wrzesień 14, 2008, 10:55:02 pm »
Indeed - to był mój pierwszy raz. Pierwszy raz w życiu nie dotrwałem do końca pierwszego odcinka. Pokazywanie cycków dla pokazywania cycków. Ani to ładne, ani śmieszne, a lepszą fabułę to nawet w La Blue Girl znajdziemy. No ale cóż, każdy ma prawo do własnego zdania.
W połowie? Hollow, aż tak źle życzysz anfanowi? Miejże litość, każdemu zdarzy się zbłądzić. Może wcześniej uda mu się nawrócić.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1100 dnia: Wrzesień 14, 2008, 11:06:14 pm »
Wyć mi się chce do księżyca jak sobie pomyślę, że takie seiyuu i w takim szicie stulecia jakim niewątpliwie jest Kanokon występują...
Ale pewnie bez nich w obsadzie to by nawet pies z kulawą nogą tego animca nie spróbował kuknąć :(
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1101 dnia: Wrzesień 14, 2008, 11:17:38 pm »
To ja nawet nie sprawdzam kto tam gra. Jeszcze się okaże że Sawashiro Miyuki i co wtedy będzie?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1102 dnia: Wrzesień 14, 2008, 11:23:01 pm »
Cytuj
Jaja sobie robisz? Dardziej zboczonego i bezsensownego anime od wielu lat nie widziałem. Zresztą gdzieś po połowie powinieneś zmienić zdanie.
Hollow, Tenchi... u mnei podobnie. Ja odpadłem przy molestowaniu na ulicy..

BTW: Czy ktoś się również chwycił World Destruction ? Hmmm muzyka świetna, bardzo podoba mi się zwłaszcza opening. Kreska też niczego sobie. Ale fabułą dziwaczna nie jakaś specjalna. Jakie opinie wasze na ten temat?

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1103 dnia: Wrzesień 14, 2008, 11:38:21 pm »
Może nie zachwycił, ale owszem - śledzę z niemałym zacięciem każdy nowy odcinek. Na początku wpieniał mnie Toppi, ale teraz już nie wyobrażam sobie serii bez tej chodzącej beczki śmiechu. Fabuła... Cóż, biorąc pod uwagę że jest na podstawie gry, to całkiem nieźle. Weź pod uwagę że w RPG całą fabułę masz w filmikach, które jak by nie było są tylko dodatkiem do levelowania na potworkach. W anime to by się nie udało - same walki byłyby zwyczajnie nudne (patrz Naruto). Opening to indeed małe cacuszko, tak muzycznie jak i wizualnie. A poza tym wiesz - laska w wysokich butkach po same uda, z ogromny cusiem do robienia kuku na plecach i mająca na imię Śmierć... Czegóż więcej potrzeba?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1104 dnia: Wrzesień 14, 2008, 11:51:25 pm »
richie, cpt. Misumaru Tenchi, Hollow, nolifesking jakie bzdury wy piszecie.
To zależy jakie masz do tego podejście. A wy zachowujecie się jakbyście niewiadomo czego oczekiwali.
W kategorii ecchi jest doskonałe. Obejrzałem właśnie II odcinek i jeszcze lepszy od I.
Oczywiście że to nie wystarczy do wysokiej oceny anime ale na razie jest bardzo fajne, a głosy Seiyuu są świetne. Choćby Mamiko Noto.
I nie porównuj takiego śmiecia jak la blue girl do kanokon.
Właśnie to że to anime jest zboczone jest jego największa zaletą.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1105 dnia: Wrzesień 15, 2008, 12:18:17 am »
Anfan o gustach się nie dyskutuje ;] Każdy z nas wyraża własną opinię na temat anime i każdy z nas ma rację (ja, Ty, Hollow, Tenichi). Więc nie mów, że my piszemy bzdury ^^' .  Krytykowanie opinii zawsze mija się z celem. Krytykuje się dzieło a nie samą jego krytykę ;]
 
Cytuj
same walki byłyby zwyczajnie nudne (patrz Naruto).
och jakbym chciał, żeby w Naruto były same walki.. ba chciałbym żeby chociaż jedna czwarta czasu odcinka składałą się z walk... ale nieeee oni muszą poświęcać połowę odcinku na zatrzymanie akcji i patrzenie sobie w oczy a drugą połowę na bezsensowne rozmowy o sile uczuć, więzi itd (i really hate it).

Cytuj
A poza tym wiesz - laska w wysokich butkach po same uda, z ogromny cusiem do robienia kuku na plecach i mająca na imię Śmierć... Czegóż więcej potrzeba?
Do tego ładna(jak najbardziej w porządku), ale ubiera się na różowo.... to psuje całość tej postaci. Doprawdy różowa panienka latająca z kosą :P mająca na imię Mourte? Nie mam nic do niej, nawet ją lubię.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1106 dnia: Wrzesień 15, 2008, 12:18:56 am »
richie, cpt. Misumaru Tenchi, Hollow, nolifesking jakie bzdury wy piszecie.
To zależy jakie masz do tego podejście. A wy zachowujecie się jakbyście niewiadomo czego oczekiwali.
Ja wiem... Może oczekiwałem dobrej komedii ecchi? A Kanokon mnie po prostu zniesmaczył. Zaraz ci wytłumaczę dlaczego.

Cytuj
W kategorii ecchi jest doskonałe. Obejrzałem właśnie II odcinek i jeszcze lepszy od I.
Nie gniewaj się, ale z tego co piszesz wynika, że dużo tych ecchi chyba nie widziałeś i po prostu nie masz z czym porównywać.

Cytuj
Oczywiście że to nie wystarczy do wysokiej oceny anime ale na razie jest bardzo fajne, a głosy Seiyuu są świetne. Choćby Mamiko Noto.
Świeć panie nad jej beretką...

Cytuj
I nie porównuj takiego śmiecia jak la blue girl do kanokon.
Właśnie to że to anime jest zboczone jest jego największa zaletą.
Powiem ci coś. Wkurza mnie bezsensowne pokazywanie golizny. Bezsensowne, bo nic z niego nie wynika. Czy laska go przeleci? Raczej bym na to nie liczył. Więc po co mam to oglądać? Nie mam 15 lat, żeby podniecał mnie kawałek rysunkowego cycka, za przeproszeniem. Żarty budowane na kanwie golizny/bielizny też mnie nie śmieszą. Mogąc wybierać naprawdę wolę już obejrzeć sobie dowolnego hentaja, bo tam przynajmniej do czegoś dojdzie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1107 dnia: Wrzesień 15, 2008, 12:21:08 am »
och jakbym chciał, żeby w Naruto były same walki.. ba chciałbym żeby chociaż jedna czwarta czasu odcinka składałą się z walk... ale nieeee oni muszą poświęcać połowę odcinku na zatrzymanie akcji i patrzenie sobie w oczy a drugą połowę na bezsensowne rozmowy o sile uczuć, więzi itd (i really hate it).
Co racja to racja. Gdyby nie te gadki-szmatki, to byłby zarąbisty serial akcji.

Cytuj
Do tego ładna(jak najbardziej w porządku), ale ubiera się na różowo.... to psuje całość tej postaci. Doprawdy różowa panienka latająca z kosą :P mająca na imię Mourte? Nie mam nic do niej, nawet ją lubię.
Ten róż IMHO jeszcze bardziej podkreśla pikanterię postaci.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1108 dnia: Wrzesień 15, 2008, 06:42:08 am »
cpt. Misumaru Tenchi tu głównie chodzi o słowa jak również sceny, ale ty może tego nie rozumiesz.
Po prostu jeśli w tym anime jest bardzo mało ograniczeń, a rzadkio takie oglądam to jest ciekawe.
Przecież to anime właśnie polega na pokazywaniu nagości więc co się czepiasz.
I z tym ecchi to sporo tego widziałem, ale nie wybieram takich anime celowo do oglądania,a tak się złożyło że to mam więc muszę obejrzeć.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1109 dnia: Wrzesień 15, 2008, 08:16:03 am »
Kiedyś obejrzałem pierwszy odcinek Kanokon, tak durnowatego anime to nie widziałem jeszcze, na prawdę w kategorii głupoty bije rywali w przedbiegach. Główny bohater to przecież jeszcze dziecko, tam pedofilia/zoofilia wchodzi w grę.
Na pokazywaniu nagości to chyba hentaje bazują, w echii ograniczają się do bielizny, przeważnie :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"