Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 469080 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1110 dnia: Wrzesień 15, 2008, 08:32:02 am »
A jakie Kodomo no Jikan było świetne. A w Kanokon. Jeden chłopiec i dwie dziewczynki w tym jedna z dużymi cyckami, a druga całkowicie płaska.
Hentaje nie bazują na pokazywaniu nagości, ale na scenkach.
Życzę jak najlepiej anime w Polsce więc bardzo chciałbym żeby jedno z tych anime wyemitowali w polskiej telewizji.

Offline Kainti

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1111 dnia: Wrzesień 15, 2008, 10:08:42 am »
A jakie Kodomo no Jikan było świetne. A w Kanokon. Jeden chłopiec i dwie dziewczynki w tym jedna z dużymi cyckami, a druga całkowicie płaska.
Hentaje nie bazują na pokazywaniu nagości, ale na scenkach.
Życzę jak najlepiej anime w Polsce więc bardzo chciałbym żeby jedno z tych anime wyemitowali w polskiej telewizji.


Ty to serio napisales? Nie istnieja chyba jakiekolwiek dwie inne serie ktore moglbyby wywolac wiekszy dym w TV, w jak najbardziej negatywnym sensie. I na pewno nic dobrego by z tego nie wyniklo, tylko jeszcze bardziej rodzice by udupiali mlodych fanow.

Kodomo no Jikan bylo jak dla mnie swietne, bo mialo i sensowna fabule rozwijajaca, i ciekawe postacie, komedia byla udana i nie bazowala tylko na goliznie, no i pasowala w moje specyficzne gusta:P.

Natomiast Kanokon (bazujac na 2 pierwszych odcinkach obejrzanych i opisach z blogow dalszych odcinkow, wiecej niz dwa nie dalem rady obejrzec) nie ma fabuly, zachowanie bohaterow nie ma logicznego wytlumaczenia, ani nie jest jak dla mnie smieszne (chociaz niektorych moze to smieszyc, kumpel ogladal bo lubi taki humor, ale przyznawal ze fabuly czy logiki to tam na pewno nie ma). Jezeli "Jeden chłopiec i dwie dziewczynki w tym jedna z dużymi cyckami, a druga całkowicie płaska" wystarcza dla Ciebie jako koncept na dobre anime, to przepraszam, w takim wypadku Kanokon jest swietny ;).

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1112 dnia: Wrzesień 15, 2008, 11:44:15 am »
A gdzie ja napisałem że to anime jest dobre ?
Już po dwóch pierwszych odcinkach widać że to znacznie niższy poziom niż Kodomo, no ale to że śmieszne jest nie można zaprzeczyć. I bardzo lubię takie żarty erotyczne (chociaż to wcale nie były żarty chyba).
Może był prosty humor, zachowania bez sensu, ale to wcale nie przekreśla tego anime.
Zobaczymy czy moja ocena później się pogorszy.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1113 dnia: Wrzesień 15, 2008, 11:47:31 am »
Więc po co mam to oglądać? Nie mam 15 lat, żeby podniecał mnie kawałek rysunkowego cycka, za przeproszeniem. Żarty budowane na kanwie golizny/bielizny też mnie nie śmieszą.

Dobrze gada, wódki polać i wybrać na prezydenta!
Ecchi i loli. Wystąpienie jednego z tych elementów mocno zniechęca mnie do sięgnięcia po anime. Jeśli do tego sumują się w jednej serii, można mieć pewność, że bez zapłaty palcem tego nie tyknę.

Ale cóż, każdy ma prawo do własnego gustu, nawet anfan, miłośnik na wpół gołych loli ;-)
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1114 dnia: Wrzesień 15, 2008, 12:20:49 pm »
A gdzie napisałem że bardzo lubię ecchi+loli ?
Znowu jakieś bajki o mnie piszecie.
Owszem mogę to obejrzeć, ale żebym mógł to wysoko ocenić anime musi mieć ciekawą fabułę, ładną muzykę, kreskę itp.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1115 dnia: Wrzesień 15, 2008, 12:27:30 pm »
Dobrze gada, wódki polać i wybrać na prezydenta!
Wódka jak najbardziej, prezydentem być nie chcę.

Cytuj
Ale cóż, każdy ma prawo do własnego gustu, nawet anfan, miłośnik na wpół gołych loli ;-)
Coś tu się mocno pokiełbasiło - przecież to ja jestem jednym z naczelnych loliciarzy fandomu. Aczkolwiek nie muszą być na wpół gołe, tak jak w Strike Witches. I co, po takim wyznaniu nadal polejesz mi wódki? :D
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1116 dnia: Wrzesień 15, 2008, 02:19:32 pm »
Sam wysnułem ten (być może i mylny) wniosek. Właśnie tak zapadły mi w pamięć Kanokon i Kodomo no Jikan.

Cytuj
I co, po takim wyznaniu nadal polejesz mi wódki? Very Happy

No cóż, tak jak przedtem napisałem, każdy ma prawo do własnego gustu. Wódki z preferencjami mieszać nie należy, bo to dobro narodowe dostępne każdemu (pełnoletniemu) obywatelowi ;-)

Napisałem też, że nie lubuję się w półnagich lolach, więc dla odmiany sięgnąłem po takie całkiem rozebrane :D Shoujo Sect ~Innocent Lovers~. Obejrzałem pierwszy odcinek głównie dla oceny nowo wydanego hardsuba, ale to hard yuri nawet mi się spodobało (zwykle nie lubię wszelkiej maści hentai)  :p 

No i kilka odcinków Lovely Complex. Póki co całkiem niezłe. Mam tylko nadzieję, że później zacznie się coś dziać, bo to "Kochamy się, ale boimy się to przyznać" pewnie nie uciągnie dwudziestu i kilku odcinków...
I'd like to be a tree

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1117 dnia: Wrzesień 15, 2008, 02:43:03 pm »
No i kilka odcinków Lovely Complex. Póki co całkiem niezłe. Mam tylko nadzieję, że później zacznie się coś dziać, bo to "Kochamy się, ale boimy się to przyznać" pewnie nie uciągnie dwudziestu i kilku odcinków...
W Ai Yori Aoshi takie coś w tym stylu ciągnęło się przez 2 sezony, choć w 2gim już nawet okazyjnie się całowali xD.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1118 dnia: Wrzesień 15, 2008, 03:00:22 pm »
Napisałem też, że nie lubuję się w półnagich lolach, więc dla odmiany sięgnąłem po takie całkiem rozebrane :D Shoujo Sect ~Innocent Lovers~. Obejrzałem pierwszy odcinek głównie dla oceny nowo wydanego hardsuba, ale to hard yuri nawet mi się spodobało (zwykle nie lubię wszelkiej maści hentai)  :p 
Jeśli to ma być hard yuri to brak mi słów.
Przecież to typowe soft. Nawet zabawek tam nie ma. Po prostu strasznie nudne.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1119 dnia: Wrzesień 15, 2008, 04:01:21 pm »
Skoro o yuri mowa, znacie jakieś skupiające się na miłości miedzy dwiema kobietami ? Nie szukam hentaja tylko zwykły romans :) Coś jak strawberry panic, candy boy, czy nawet Kannazuki no Miko (dopiero tą serię zaczynam), gravitation tylko że z kobietami w roli głównej. Bez zagrywek w stylu Kashimashi ~Girl Meets Girl~ gdzie facet zamienia się w kobietę.  


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1120 dnia: Wrzesień 15, 2008, 04:16:27 pm »
Cóż, być może. Nie jestem obeznany w gatunku i brak mi punktu odniesienia  ;-)

Cytuj
znacie jakieś skupiające się na miłości miedzy dwiema kobietami ?

Maria-sama ga Miteru

I'd like to be a tree

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1121 dnia: Wrzesień 15, 2008, 05:04:48 pm »
Skoro o yuri mowa, znacie jakieś skupiające się na miłości miedzy dwiema kobietami ? Nie szukam hentaja tylko zwykły romans :) Coś jak strawberry panic, candy boy, czy nawet Kannazuki no Miko (dopiero tą serię zaczynam)

"Nawet"?? LOL
Kannazuki radzę się delektować powoli, bo potem to już tylko bida z nędzą w temacie i tyle :/
Maria-sama ga Miteru jako anime jest nawet nawet, sęk w tym że scenarzyści drepcą tam w kółko nie mając odwagi (no, może z jednym drobnym wyjątkiem) wyjść poza fazę subtekstu. Aha, no i jest jeszcze Utena - niestety, z ciekawie zapowiadającego się anime z naprawdę dobrą muzyką wyszła porażka pełna bezsensu i zakręcenia z poplątaniem. No, ale jakieś tam yuri jest ;)

Cóż, być może. Nie jestem obeznany w gatunku i brak mi punktu odniesienia  ;-)
To zależy, jaką uznajesz definicję co to jest yuri... najprościej po prostu powiedzieć że to jest hentai yuri i tyle.
A co do samego animca to w sumie się zgadzam... walorów fabularnych co prawda tam nie uświadczymy ale bardzo mi podpada rodzaj kreski + ładne głosy seiyuu na dokładkę + żadnego obleśnego hardcore'u zatem oglądało się całkiem sympatycznie.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1122 dnia: Wrzesień 15, 2008, 06:36:16 pm »
Właśnie skończyłem oglądać "Karin". Skoro waneko ma w przyszłym miesiącu wydać mangę to pomyślałem, że obejrzę sobie anime. W sumie zabawna komedia romantyczna o najbardziej nienormalnej wampirzycy chodzącej do liceum.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1123 dnia: Wrzesień 15, 2008, 07:01:53 pm »
Faktycznie Karin to bardzo fajne anime. Niektóre teksty były bardzo zabawne.
Więc jak widać komedia o wampirach też potrafi świetnie się udać.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1124 dnia: Wrzesień 15, 2008, 07:51:17 pm »
W sumie to chyba jedno z niewielu anime o wampirach na wesoło. zna ktoś jeszcze jakieś komedie o wampirach?