Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 473077 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1140 dnia: Wrzesień 16, 2008, 08:46:19 pm »
1 sezon SR(nie powiem niezłe jest)

Uwielbiam szkolne komedie (byleby bez nadmiaru ecchi i loli) i School Rumble (wraz z Ouranem) zajmuje ekstremalnie wysoką pozycję w moim prywatnym rankingu. Niezmiernie sympatyczni bohaterowie (choć osobiście nie trawię Tenmy) i cała masa zdrowego absurdu. Wszystko ładnie narysowane, świetne głosy (Harima i Hanai wymiatają). Szkoda, że z trzecim semestrem powstały jakiś zawirowania.
W każdym właśnie razie po raz n* oglądam obie serie :D

Cytuj
tyle że mam tam jakieś dysleksje
Ciekaw jestem, czy widać, że ja też jestem dyslektykiem  ;-)
Po dziesięciu latach ciężkiej pracy (co dzień powinienem dziękować matce, że zmuszała mnie do tych nudnych ćwiczeń) doszedłem do jako takiej biegłości i zająłem się korektą naszych rodzimych hardsubów  :p

* gdzie n należy do N z przedziału <5, mugen)
I'd like to be a tree

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1141 dnia: Wrzesień 16, 2008, 09:15:36 pm »
A kto trawi Tenmę? Ona jest gupia i tyle :P
A SR to wciąż TOP1 na liście szkolnych. Goni ją Nogizaka Haruka no Himitsu i Special A ;]

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1142 dnia: Wrzesień 16, 2008, 09:20:00 pm »
Wszystko ładnie narysowane, świetne głosy (Harima i Hanai wymiatają)
w 100% sie z tym zgadzam nie które akcje tych gości kłado mnie po prostu  :D 











Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1143 dnia: Wrzesień 16, 2008, 09:28:37 pm »
Taa SR wymiata ale w szczególności Eri.... wiiiii albo i nie zważywszy na 3ci sezon który nie jest sezonem :/
A i żeby nie było oglądał(em bo przed chwilką skończyłem) Claymore... następne średnie anime które można nawet z ciekawością zobaczyć ale zachwycać się nie ma czym. Szczególnie bohaterowie jak dla mnie kreską i stylistyką byli blado wypadający polowa z nich wyglądała podobnie albo nawet prawie tak samo.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1144 dnia: Wrzesień 16, 2008, 09:50:57 pm »
Nogizaka Haruka no Himitsu

Tam fan m&a jest traktowany jak trędowaty, już czarownice za czasów inkwizycji miały łatwiej  :shock:


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1145 dnia: Wrzesień 16, 2008, 10:12:17 pm »
Też oglądam Strait Jacket. Na razie mam tylko 2 odcinki, ale anime nie jest złe. Najlepszy jest dzieciak z 4 oczami.

W Nogizaka Haruka no Himitsu jest sporo nawiązań do Shany (zaczynając od ubrań, a na mangach na pułkach w tle).

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1146 dnia: Wrzesień 17, 2008, 01:42:21 am »
Wreszcie obejrzałem nowy film Bleach.
Podobał mi się ale czuje niedosyt. Za mało Ichigo. Całą fabuła wokoło Toshirou została związana. Brakowało mi porządnych scen walk, jakby twórcy chcieli pokazać najwięcej jak się da (niemal każdy z kapitanów miał krótką scenkę, tak samo przyjaciele Ichiga, no i on sam w swej masce Hollowa - ale i tak nic nie zrobił wielkiego :( ) a wyszła z tego kaszanka. W każdym razie duży plus za Zarakiego. Uwielbiam tego gościa ;] Kreska o wiele lepsza niż w anime, dokładniejsza. No i fabuła trzymająca się w granicach bleach (czego nie można powiedzieć o ostatnich fillerach z Kasumi ojii i Bakkouto).

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1147 dnia: Wrzesień 17, 2008, 06:15:08 am »
W Nogizaka Haruka no Himitsu jest sporo nawiązań do Shany (zaczynając od ubrań, a na mangach na półkach w tle).

z tego wniosek, że praktycznie wszystkie obyczajówki z otaku nawiązują do Shany. Kazdy animek z przeciętnym nastolatkiem nawiązuje do Shany. Mój dom nawiązuje do Shany. Do tego każde anime z płaską dziewczynką pewnie też nawiązuje do Shany.

Facet, może KOJARZY Ci się z Shaną, ale średnio mi sie wydaje, że nawiązuje. Tsundere loli power tam nie uświadczysz.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1148 dnia: Wrzesień 17, 2008, 07:33:22 am »
Szyszka: ale może nawiązywać do shany tym że główna bohaterka, Haruka robi cosplay z shany i przebiera się w mundurek taki jak ona + płaszcz :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1149 dnia: Wrzesień 17, 2008, 08:09:19 am »
Wszystko nawiązuje do Shany ?
Niemożliwe. Shana to ORYGINALNE anime. Nawet Tsukaima nie jest podobna.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1150 dnia: Wrzesień 17, 2008, 11:00:25 am »
Anfan, widzę, ma dziś dzień trolla :)

Oglądam 'Genius Party' - bardzo fajna antologia krótkich odcinków w klimatach s-f.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1151 dnia: Wrzesień 17, 2008, 11:27:38 am »
Wilk Stepowy nie obrażaj mnie chyba że sam też tego chcesz ?
A chcesz ?

Obecnie oglądam jeszcze Kanokon. 4 odcinek był wyjątkowo fajny bo wreszcie jakiś wróg się pojawił.

Offline nolifesking

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1152 dnia: Wrzesień 17, 2008, 11:50:29 am »
No cóż... ale nie można zaprzeczyć, że przy zakupach w Akichabara Center jedyny oryginalny plakat tam był właśnie z Shaną.

Offline Dreadorus Maximus

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1153 dnia: Wrzesień 17, 2008, 03:38:12 pm »
Cytuj
Wilk Stepowy nie obrażaj mnie chyba że sam też tego chcesz ?
A chcesz ?
Anfanie, dziś wybitnie trollujesz, a Wilk zwraca tylko na to uwagę. Zwrócenie uwagi nie jest obrażaniem.
Oczywiście możesz teraz obrazić Wilka, albo mnie, ale chyba wiesz dla kogo to się gorzej skończy?
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1154 dnia: Wrzesień 17, 2008, 04:03:07 pm »
Dreadorus Maximus nie obrażaj mnie no chyba że sprawia ci to przyjemność ?

 

anything