trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie?  (Przeczytany 473091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1230 dnia: Wrzesień 27, 2008, 09:56:14 pm »
Nic osobistego, ale zauważyłem że za tą serią szaleją głównie nastolatkowie. Więc jak mam napisać? Gówniarze?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1231 dnia: Wrzesień 27, 2008, 10:06:10 pm »
Nic osobistego, ale zauważyłem że za tą serią szaleją głównie nastolatkowie. Więc jak mam napisać? Gówniarze?
Good point... nawet nie masz pojęcia jak się moim 2 siostrom młodszym to podobało :D. W sumie nie chce mi się wracać do serii ale przydało by się obejrzeć jescze raz poniewarz mogę mieć wypaczone o niej wyobrażenie z racji tego iż była chyba 3cią jaką w życiu widziałem :D

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1232 dnia: Wrzesień 27, 2008, 10:09:31 pm »
Do niektórych tytułów lepiej nigdy nie wracać...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1233 dnia: Wrzesień 27, 2008, 10:09:42 pm »
Nie rób sobie tego. Skoro masz dobre wspomnienia (jakimś cudem) to po co je zacierać?

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1234 dnia: Wrzesień 28, 2008, 02:41:57 pm »
Nie wiem czy to rzeczywiście taka marna seria...fakt, motywem przewodnim w EL jest krew (tak wiem, jestem odkrywczy), ale nawet ona jest nie najlepszych lotów, widywałem lepiej zanimowane. Nie mniej seria nie jest totalnym bublem, pomysł z samymi vectorami spodobał mi się, a serial nie był tak nużący jak manga (czytałem mangę i stwierdzam, że w tym wypadku anime jest lepsze). A czy mnie sama seria jakoś zdegustowała ilością krwi/flaków?...nie, ponieważ lubię realizm i uważam, że jak już robi się serią gdzie ww. elementy stanowią niejako podstawę scenariusza, to przynajmniej powinny być dobrze odwzorowane (niestety w EL tego zabrakło, mimo to i tak lepiej to wygląda niż w innych seriach).
Ogólnie seria mnie nie zachwyciła ale i nie odrzuciła, ot taki serialik na dobranockę, a jeszcze podobał mi się hełm (?), który nosiła na początku Nyu.  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1235 dnia: Wrzesień 28, 2008, 03:41:18 pm »
A ja do Elfen Lied. Obadam wreszcie za czym ci młodzi tak szaleją, a co się w tym starszym tak bardzo nie podoba.
Jacy młodzi. Wszyscy inteligentni uwielbiają anime Elfen Lied.
A tylko ci z klapkami na oczach widzą w nim tylko przemoc, nagość, krew i nic więcej.
Ja ci mówię że to doskonałe anime o świetnym klimacie. Oceny mówią same za siebie.
A że kilku jakiś głupich recenzentów albo znudzonych fanów anime je krytykuje to o niczym nie świadczy.
Wiesz że w 80% fani anime to CIEMNA MASA.
Podam taki przykład.
Ja tam lubię wypowiadać się na wielu forach i przykładowo jak rozmawiałem na PW i ktoś nisko ocenił takie pewne anime to potem mi napisał że NIE OBEJRZAŁA (bo tylko początek) lecz w recenzji na tanuki było tak ocenione więc ona też tak ocenia bo tamte recenzje są wartościowe i świetnie pokazują co warto oglądać.
Więc jak widzisz głupota fanów nie zna granic.
Tacy jak Sir_Ace, Konował i inni to się nie znają bo krytykują takie piękne anime jak Elfen Lied.
Misumaru Tenchi jak ty oglądasz to anime to czego po nim oczekujesz ?
Zastanowiłeś się choć raz w życiu.
Posiada BARDZO dobrą muzykę i kreskę jak i ciekawą i wciągającą fabułę że 13 odcinków się ogląda pod rząd. Jak będziesz robić tylko sobie rozwalisz klimat. Rozumiesz to ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2008, 03:46:13 pm wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1236 dnia: Wrzesień 28, 2008, 03:48:38 pm »
(...)

blablabla, sam jesteś "ciemna masa"




Właśnie skończyłem oglądać Macross F xD  Must-see dla każdego wielbiciela space opery :) A Sheryl to moja ulubiona postać - wracam do słuchania jej piosenek ;)

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1237 dnia: Wrzesień 28, 2008, 03:56:06 pm »
Przykro mi z tego powodu że niektórzy nie dostrzegają tego piękna w Elfen Lied.
Nie ma osoby co obejrzy Elfen Lied i będzie je krytykować no chyba że:
1. Naczyta się idiotycznych recenzji.
2. Naczyta się głupich opinii niektórych fanów o tym anime.
3. Ogląda co chwilę jakieś anime więc ta seria będzie jednym z wielu.
4. Ma złe warunki czyli ktoś się kręci, nie jest sam i ogólnie ma do niczego miejsce i sprzęt do oglądania.
5. Wybitnie nie znosi w anime ecchi, nagości i dużo krwi.
6. Jest bardzo czuły na wszelki brak logicznych zachowań (chociaż chyba nie ma anime całkowicie sensownego).
7. Ogląda anime dla głupiej rozrywki i żeby się pośmiać mimo że to dramat (oczywiście śmieszne scenki to co innego).

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1238 dnia: Wrzesień 28, 2008, 03:59:04 pm »
Pudło

Offline steelie

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1239 dnia: Wrzesień 28, 2008, 04:03:39 pm »
Nawet Wilk się nie łapie. Obawiam się, anfanie, że to koniec twojej kariery na tym forum

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1240 dnia: Wrzesień 28, 2008, 04:06:01 pm »
Przykro mi z tego powodu że niektórzy nie dostrzegają tego piękna...


Gunbuster - W pierwszym odcinku trochę śmieszyło mnie robienie pompek w mechu ale potem robi się zdecydowanie ciekawiej. Bardzo spodobało mi się uwzględnienie skutków podróży z prędkością bliską światłu. Został mi jeden odcinek więc nawet jakby skopali zakończenie to i tak będę miał pozytywną opinię o tym anime.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1241 dnia: Wrzesień 28, 2008, 04:09:18 pm »
Jacy młodzi. Wszyscy inteligentni uwielbiają anime Elfen Lied.
O ja biedny, nie jestem inteligentny.

Cytuj
A tylko ci z klapkami na oczach widzą w nim tylko przemoc, nagość, krew i nic więcej.
Szczerze mówiąc takich opinii się nasłuchałem i chciałem sam to sprawdzić. Dlatego zabrałem się za oglądanie. Krew jest fajna, nagość mi nie przeszkadza.

Cytuj
Ja ci mówię że to doskonałe anime o świetnym klimacie.
No to wybacz, ale ja tego klimatu nie czuję. Poza wiadomymi scenami, które nieco podniosły adrenalinkę, strasznie się wynudziłem na tych trzech odcinkach które widziałem. Albo totalna sieka, albo nic się nie dzieje. Łażą, gadają, Nyuu się wydurnia (nie biorą mnie takie żarty), kłócą się o jakieś muszelki...
A doskonały klimat to ma np. Higurashi no Naku Koro ni.

Cytuj
Oceny mówią same za siebie.
Oceny to ja mam gdzieś. Zawsze wszystko sprawdzam sam i wyciągam swoje wnioski.

Cytuj
A że kilku jakiś głupich recenzentów albo znudzonych fanów anime je krytykuje to o niczym nie świadczy.
Jasne. Jeśli coś się podoba większości, to nie ma siły - MUSI być wybitne. Ludzie jedzcie gówno, miliony much nie mogą się mylić!

Cytuj
Wiesz że w 80% fani anime to CIEMNA MASA.
Taa, właśnie widzę.

Cytuj
Podam taki przykład.
Ja tam lubię wypowiadać się na wielu forach i przykładowo jak rozmawiałem na PW i ktoś nisko ocenił takie pewne anime to potem mi napisał że NIE OBEJRZAŁA (bo tylko początek) lecz w recenzji na tanuki było tak ocenione więc ona też tak ocenia bo tamte recenzje są wartościowe i świetnie pokazują co warto oglądać.
Więc jak widzisz głupota fanów nie zna granic.
Zgadza się. Ale widzisz, ja zawsze wszystko oglądam do końca. I nie obchodzą mnie recenzje - po obejrzeniu sam stwierdzam czy mi się podobało czy nie. Kto wie, może gdy pooglądam dalej, to coś się zmieni w mojej ocenie. Ale na razie stwierdzam że mnie nudzi. Zabij mnie za to.

Cytuj
Tacy jak Sir_Ace, Konował i inni to się nie znają bo krytykują takie piękne anime jak Elfen Lied.
Mistrzu, zrozum że każdy ma inny gust i każdemu się podoba co innego. Powiedz mi czemu ja nie chodzę i głośno nie krzyczę, że ktośtam powiedział coś złego na Strike Witches albo Kodomo no Jikan? A też mógłbym się zapytać: dlaczego oni krytykują takie kapitalne animki?

Cytuj
Misumaru Tenchi jak ty oglądasz to anime to czego po nim oczekujesz ?
Zastanowiłeś się choć raz w życiu.
Teraz nie wiem czy pytasz o Elfen Lied, czy ogólnie. Odpowiem i tak, i tak. Więc po EL oczekiwałem brutalnych scen popartych jakąś choćby odrobinkę mroczną historią w tle. Tymczasem dostałem serię, w której albo flaki latają wysoko, albo kompletnie nic się nie dzieje.
Natomiast po anime ogólnie oczekuję... rozrywki. Aby seria mi się spodobała, musi posiadać coś co lubię. Mogą to być loli, mogą to być magical girls. Ponadto bardzo lubię być zaskakiwany nowymi, nietuzinkowymi pomysłami.

Cytuj
Posiada BARDZO dobrą muzykę
Na muzykę uwagi nie zwróciłem, wybił mi się tylko opening - całkiem przyjemny.

Cytuj
i kreskę
Tu się muszę zgodzić. Kreska jest świetna, to mój ulubiony sposób rysowania postaci.

Cytuj
jak i ciekawą i wciągającą fabułę że 13 odcinków się ogląda pod rząd.
No to wybacz, ale mnie nie wciągnęła. 13 pod rząd? Rzyyyyyg...

Cytuj
Jak będziesz robić tylko sobie rozwalisz klimat. Rozumiesz to ?
Tak, rozumiem. Tylko pytanie czy ty rozumiesz że niczego sobie nie rozwalę, bo klimatu nie czuję od samego początku.

Przykro mi z tego powodu że niektórzy nie dostrzegają tego piękna w Elfen Lied.
Nie ma osoby co obejrzy Elfen Lied i będzie je krytykować no chyba że:
1. Naczyta się idiotycznych recenzji.
2. Naczyta się głupich opinii niektórych fanów o tym anime.
3. Ogląda co chwilę jakieś anime więc ta seria będzie jednym z wielu.
4. Ma złe warunki czyli ktoś się kręci, nie jest sam i ogólnie ma do niczego miejsce i sprzęt do oglądania.
5. Wybitnie nie znosi w anime ecchi, nagości i dużo krwi.
6. Jest bardzo czuły na wszelki brak logicznych zachowań (chociaż chyba nie ma anime całkowicie sensownego).
7. Ogląda anime dla głupiej rozrywki i żeby się pośmiać mimo że to dramat (oczywiście śmieszne scenki to co innego).
No to po kolei:
1. Recenzji nie czytuję, no chyba że po obejrzeniu, żeby się pośmiać z głupot które autor tam popełnił.
2. Opinie w żadnym stopniu nie wpływają na fakt, że jeśli mam coś obejrzeć, to oglądam.
3. Każda jest jedną z wielu.
4. Mam świetne warunki i chyba niezły sprzęt.
5. Uwielbiam w anime krew oraz sensowne ecchi i nagość.
6. Jeśli seria mi się podoba, to może być nielogiczna jak cholera - i tak obejrzę i będę zachwycony.
7. Oglądam anime dla rozrywki i jeśli dramat jest DOBRZE przedstawiony, to na pewno nie będę się na nim śmiał.
Other any questions?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2008, 04:32:05 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1242 dnia: Wrzesień 28, 2008, 04:19:06 pm »
Tenchi, z anfanem się nie rozmawia, bo Ty poświęcasz czas na poważne i krytyczne podejście do tematu, a w odpowiedzi dostaniesz taką samą papkę jak post na który odpowiadałeś. Oszczędź sobie zdrowia.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1243 dnia: Wrzesień 28, 2008, 04:19:39 pm »
więc nawet jakby skopali zakończenie to i tak będę miał pozytywną opinię o tym anime.
Nie skopią. Dla ostatnich kilkunastu sekund mogę to oglądać na okrągło.

Tenchi, z anfanem się nie rozmawia, bo Ty poświęcasz czas na poważne i krytyczne podejście do tematu, a w odpowiedzi dostaniesz taką samą papkę jak post na który odpowiadałeś. Oszczędź sobie zdrowia.
Ech, siedzicie tu dłużej ode mnie, więc wierzę - wiesz co mówisz. Ale mimo wszystko szkoda człowieka. Nie wiem, może mam jakieś instynkty opiekuńcze, ale ilekroć widzę takiego delikwenta, zawsze staram się przemówić mu do rozsądku. A przynajmniej próbuję, do pewnej granicy oczywiście. Zobaczymy co odpisze - a nuż coś do niego dotarło...?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2008, 04:24:31 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie?
« Odpowiedź #1244 dnia: Wrzesień 28, 2008, 04:25:03 pm »
cpt. Misumaru Tenchi to co napisałeś nie przedstawia żadnej wartości.
Jesteś z góry nastawiony negatywnie i tak pozostanie. Tylko nie pisz bzdur że dopiero jak zacząłeś oglądać to anime to nie podobało ci się.
Bo już całe twoje podejście przed oglądaniem świadczyło o tym że ty sobie lubisz KPIĆ  z anime.
Właśnie pierwsze odcinki były najlepsze w Elfen Lied.
Jak to anime nie ma klimatu. Przecież to świetny horror. Chwilami nieźle potrafił przestraszyć.
Jak masz za dużo anime do oglądania to nie oglądają już więcej Elfen Lied no chyba że jesteś w dobrym nastroju na anime.

 

anything