trawa

Autor Wątek: Cień Wschodu 2007 - 24-25.11.07 - MASTER  (Przeczytany 27775 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline potworek

Cień Wschodu 2007 - 24-25.11.07 - MASTER
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 26, 2007, 05:18:56 pm »
Cytat: "Glorfindel"
poleis jak już coś :p

polis to liczba pojedyńcza


Przyjąłem do wiadomości  :p
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Maximus from Rome

Cień Wschodu 2007 - 24-25.11.07 - MASTER
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 26, 2007, 05:39:16 pm »
heheh u mnie osobista porażka, dzieki wszystkim za turniej :D
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Ugluk

Cień Wschodu 2007 - 24-25.11.07 - MASTER
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 26, 2007, 07:07:30 pm »
ha, turniej ekstra. pomimo łomotu jaki zebrałem od Pluta i Mordora i nędznej pozycji było świetnie  :lol:

z plusów:
+ dla muzy
+ dla graczy
+ dla terenów  :p naprawdę fajnie się na nich grało (poza jednym ;) )
+ dla tostów, mniam, ratowały życie
+ dla dżemiku na nich
+ bo mikrofala, toster i czajnik stojące w gotowości
+ dla lokum
+dwa materace które znaleźliśmy i wyspaliśmy się na nich z solmyrem i misiokiem
+ dla dojazdu bo jakoś przeżyliśmy
 wogóle to plusów całe morowie aż nie mam siły wyliczać

z minusów (w sumie niewiele)
- dla stołu zimowego, no po prostu nie pasował mi i już. jakiś taki słaby
- dla odległości, cholera  :lol:
- bo wracaliśmy z 3 przesiadkami 12h bo mieliśmy 3godzinne opóźnienie :P
- finalnie dla jakiegoś krzykliwego pajaca (nie grającego) który strasznie szukał zaczepki, i niech się cieszy że jej nie znalazł bo by cały z niej nie wyszedł

dzięki wielkie!  :D

Offline ..:Solmyr:..

Cień Wschodu 2007 - 24-25.11.07 - MASTER
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 26, 2007, 07:47:37 pm »
Nie dopisałeś jeszcze w inteligentnej lecz bardzo jak się później okazało "śmiesznej" stacji w Sosnowcu :p
"Istambul Kebab" z Turkiem z prawdziwego zdarzenia i Misiok który "nie będzie rozmieniał" żeby mi dołożyć na kebabik złotówkę przejdą do historii. (No może jeszcze głucha pani, banda skinów i "Kebab" bar bez kebaba).
To właśnie stacja w Sosnowcu - polecam każdemu, kto chce jechać do Katowic i na 2 godziny na przesiadkę (szczególnie gdy dowie się o tym już po dotarciu do Katowic).

Pozdrowienia i dzięki raz jeszcze :p
o nie mit! To Mitril!

Offline Szklany

Cień Wschodu 2007 - 24-25.11.07 - MASTER
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 26, 2007, 08:33:22 pm »
Ja też chciałbym podziękować i pogratulować Khazadowi i Ismarilowi za wspaniałego mastera. Dzięki również za przyjemne bitwy moim przeciwnikom (ta ostatnia bitwa szczególnie mi się podobała).
Był to jeden z najlepszych turniejów, którego nigdy nie zapomnę :D

Ugluk, powrót z 3 godzinnym opuźnieniem i odwiedzenie dworca w sosnowcu, można uznać za wielki plus, bo bez tego byłoby mniej śmiechu i misiok by rozmienił

ps: "Nie będę rozmieniaaał"

Offline Calittus

Cień Wschodu 2007 - 24-25.11.07 - MASTER
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 26, 2007, 08:39:45 pm »
Cytat: "Ugluk"
dla stołu zimowego, no po prostu nie pasował mi i już. jakiś taki słaby


Mi się tam podobało, grałem dwa razy i przeciwnicy musieli nieco dłużej do mnie dochodzić :D
My jesteśmy konno, a oni pieszo. Stu konnych a tysiąc pieszych to wszystko jedno"-rycerz francuski przed bitwą pod Courtrai 1302

Prawie jak Mitril

Offline Maximus from Rome

Cień Wschodu 2007 - 24-25.11.07 - MASTER
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 26, 2007, 08:39:54 pm »
Cytat: "Szklany"
Ja też chciałbym podziękować i pogratulować Khazadowi i Ismarilowi za wspaniałego mastera. Dzięki również za przyjemne bitwy moim przeciwnikom (ta ostatnia bitwa szczególnie mi się podobała).
Był to jeden z najlepszych turniejów, którego nigdy nie zapomnę :D

Ugluk, powrót z 3 godzinnym opuźnieniem i odwiedzenie dworca w sosnowcu, można uznać za wielki plus, bo bez tego byłoby mniej śmiechu i misiok by rozmienił

ps: "Nie będę rozmieniaaał"


ostatnia bita Twoja była ze mna, dzieki mi tez było miło :p
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Ismaril

Cień Wschodu 2007 - 24-25.11.07 - MASTER
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 27, 2007, 09:15:15 am »
Bardzo się cieszę, że wam się podobało, o to chodziło w końcu. Turniej jest dla graczy a nie dla sędziów.

Trochę z historii mastera:
praktycznie wszystkie makiety wykonał Mordor (ja zrobiłem zimowy stół :p i chyba dlatego tak wyglądał a nie inaczej, ale i tak jestem z niego dumny). Prace trwały kilka miesiecy nad nimi. Kupiliśmy dodatkowych 10 blatów wyłącznie na tego mastera (ro temu kupowaliśmy pierwsze 10 blatów i odczuliśmy teraz skutki podwyżek cen w budownictwie - ok. 60% drożej) W sumie stoły kosztowały nas kilka tysięcy złotych, ale czego nie robi się dla graczy.

Za punkt honoru postanowiliśmy sobie, że będziemy dogadzać graczom jak tylko się da dlatego miały pojawić się rzeczy, które uprzyjemnią pobyt - telewizor i PS2, mikrofala, czajnik (to już standard w sumie), toster. Do tego planszówki żeby było co robić w nocy. W łazienkach postawiliśmy mydło, ręczniki papierowe i papier toaletowy.

Nie udało się kilka rzeczy, mieliśmy trochę poślizgu, bo na godzinę przed turniejem posypał się nam transport z rzeczami. Trochę słabe nagrody były, o reszcie nie będę pisał, bo chcemy aby te rzeczy pojawiły się za rok i były niespodzianką dla graczy, na pewno będzie jeszcze lepiej niż w tym roku i znikną wszystkie minusy. :)

Do zobaczenia za rok na jeszcze lepszym Cieniu Wschodu.  :)
b]Zobacz już teraz czym jest Mitril![/b]

http://www.youtube.com/watch?v=wl9ZCM78dx8

Offline xioze

Cień Wschodu 2007 - 24-25.11.07 - MASTER
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 27, 2007, 01:54:35 pm »
Było by bardzo miło gdybym mógł gdzieś obejżeć zdjęcia stołów Rohańskich

Offline ..:Solmyr:..

Cień Wschodu 2007 - 24-25.11.07 - MASTER
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 27, 2007, 05:13:37 pm »
W ogóle miłoby było jakby ktoś jakieś zdjęcia zamieścił :p
o nie mit! To Mitril!


Offline ..:Solmyr:..

Cień Wschodu 2007 - 24-25.11.07 - MASTER
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 27, 2007, 07:47:31 pm »
Zdjęcie pierwsze i ostatnie są potężne :p
o nie mit! To Mitril!