Autor Wątek: TimeShift  (Przeczytany 3913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

***

  • Gość
TimeShift
« dnia: Październik 21, 2007, 11:15:42 am »
Grałem sobie dzisiaj w demko i muszę powiedzieć, że całkiem fajne. Fajne, ale według mnie nie jakoś szczególnie odkrywcze. Klimatem gra bardzo przypomina mi Half-Life'a 2- wygląd miasta, ekrany, z których miejscowy tyran nawołuje do opowiedzenia się po słusznej stronie, rebelianci walczący ze złymi-niedobrymi. Nie mówię, że to źle, bo klimat jest dobry, ale odniosłem wrażenie strasznej kalki HL2...

Manipulowanie czasem również nie stanowi jakiejś wyjątkowej innowacji, bo mogliśmy się już w ten sposób pobawić np. w Prince of Persia. Szkoda, że w niektórych momentach korzystanie z naszych mocy nie przynosi efektu- np. w jednym budynku ma miejsce egzekucja, człowiek krzyczy, żeby żołnierze go nie zabijali- pomyślałem, że skorzystam z kombinezonu, podbiegnę do żołnierza i zlikwiduję go nim ten odda strzał... Nie tym razem- żołnierz jest nieśmiertelny :|

Kupić pewnie kiedyś kupię, ale obecnie gra znajduje się dość daleko w kolejce ;)

Offline DARKMAN

TimeShift
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2007, 06:44:33 pm »
Moje wrazenia byly bardzo podobne... IMHO najlepsze jest intro :) Chociaz musze przyznac, ze calkiem przyjemnie sie w to gralo (IMHO znacznie lepiej niz w tego Clive Barker's Undying czy jakos tak).

P.S. Masz juz H3?

***

  • Gość
TimeShift
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2007, 07:03:58 pm »
Cytat: "DARKMAN"
IMHO najlepsze jest intro :)

Intro sugeruje znacznie większe możliwości zabawy czasem, niż ma to miejsce w rzeczywistości (tzn. demie ;)). Nie wiem, może coś przegapiłem, ale jedyne co można było zrobić po zatrzymaniu czasu (oczywiście poza zabiciem wroga) to wytrącenie przeciwnikowi broni...

Cytat: "DARKMAN"
P.S. Masz juz H3?

Nie, niestety nie ;)
Za to zamówiłem sobie GRAW (1) i nowe MotoGP.
W kolejce do zakupu są: Assassin's Creed, CoD4, BioShock, Halo3, GoW...

Offline Niuniek

TimeShift
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2007, 08:58:23 pm »
Też se pograłem. Ale na PC-cie. Więc się nie wypowiadam utaj dokładniej.  ;)

Offline mogul

TimeShift
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2008, 11:52:29 am »
Straszliwie się na tej grze zawiodłem niestety... Sam ficzerek cofania czasu to za mało :(