Autor Wątek: energia atomowa  (Przeczytany 4244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline olaaaa23

energia atomowa
« dnia: Październik 22, 2007, 01:37:12 pm »
witam:) Jestem studentką 5 roku historii. Nadszedł w końcu czas na pisanie pracy mgr i w związku z tym mam ogromną prośbę. temat mojej pracy to "wojskowe i gospodarcze aspekty wykorzystania energii atomowej:. Jeżeli ktoś orientuje sie w temacie to proszę o podanie bibliografii do tematu.Za wszelką pomoc z góry dziękuje:)

Offline Sirius

energia atomowa
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2007, 04:08:31 pm »
:shock:  jak dla mnie to post bardziej pasuje do Forum Nauki Popularnej- dział "problem z pracą domową"  :?

Sama wybrałaś sobie taki temat, że teraz nie wiesz nawet nic o bibliografii?
I don't care for this world anymore
I just want to live my own fantasy

Offline olaaaa23

energia atomowa
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2007, 10:22:05 am »
Taki temat mam i już. Nieważne czy sobie go wybrałam czy został mi narzucony. I prosiłam o pomoc a nie kazałam komukolwiek pisać mi bibliografie. jeżeli komuś by sie chciało i nie sprawiłoby mu to większego problemu to może mi jakoś pomóc. Nie wydaje mi sie żebym komukolwiek tym robiła krzywdę czy coś takiego... skoro nie chciałeś mi pomóc to po co wogóle piszesz...wejdź sobie na forum które cię interesuje i tam sobie pisz. nie lubię takich ludzi którzy sami nic nie chcą dać od siebie i tylko umieją krytykować. Szkoda czasu na takich ludzi. To by było tyle....

Offline ghost666

energia atomowa
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2007, 06:33:44 am »
Po pierwsze - projekt Manhattan.
Więcej - jak tylko sobie przypomne :).
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Zibi

energia atomowa
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2007, 06:56:22 pm »
Promotor Ci nie pomoze? Spytaj na uczelni osobe odpowiedzialna za ten okres historyczny. To najlepsze co mozesz zrobic.

Moj opiekun na seminarium podaje nam ksiazki, z ktorych powinnismy korzystac (oczywiscie pewna baze, bo sami musimy te bibliografie poszerzac).

Offline Lu Tzy

Re: energia atomowa
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2007, 07:20:43 pm »
Cytat: "olaaaa23"
witam:) Jestem studentką 5 roku historii. Nadszedł w końcu czas na pisanie pracy mgr i w związku z tym mam ogromną prośbę. temat mojej pracy to "wojskowe i gospodarcze aspekty wykorzystania energii atomowej:. Jeżeli ktoś orientuje sie w temacie to proszę o podanie bibliografii do tematu.Za wszelką pomoc z góry dziękuje:)

Sirius odpowiedzial Ci w jedyny nalezyty sposob.
Potwierdza to twoja reakcja:
Cytuj
Taki temat mam i już. Nieważne czy sobie go wybrałam czy został mi narzucony. I prosiłam o pomoc a nie kazałam komukolwiek pisać mi bibliografie. jeżeli komuś by sie chciało i nie sprawiłoby mu to większego problemu to może mi jakoś pomóc. Nie wydaje mi sie żebym komukolwiek tym robiła krzywdę czy coś takiego... skoro nie chciałeś mi pomóc to po co wogóle piszesz...wejdź sobie na forum które cię interesuje i tam sobie pisz. nie lubię takich ludzi którzy sami nic nie chcą dać od siebie i tylko umieją krytykować. Szkoda czasu na takich ludzi. To by było tyle....

Jestes na piatym roku, wiec powinnas miec juz niejakie pojecie o metodyce. Ze nie wspomne o znajomosci podstawowych informacji, potrzebnych do rozpoczecia opracowywania takiej a nie innej magisterki.
Twoj pierwszy post jednak sklania do  myslenia, ze     przed jego napisaniem nawet do biblioteki nie zajrzalas - przeciez nie podalas jakiegokolwiek juz samodzielnie znalezionego tytulu.
Czyli: 'Zrobcie mi bibliografie, slicznie prosze'.
To jest niemal obelzywe. Czemu? Cytuje:'nie lubię takich ludzi którzy sami nic nie chcą dać od siebie i tylko umieją krytykować'
Chcesz podstawowych wskazowek? Biblioteka Brytyjska, Biblioteka Kongresu etc.
While shepherds watched their flocks by night
    All seated on the ground,
A high-explosive shell came down
    And mutton rained around.

Offline olaaaa23

energia atomowa
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 26, 2007, 09:27:44 pm »
Po pierwsze...to, ze napisałam temat mojej pracy z prośba o jakies tytuły książek do bibliografii nie znaczy ze nie mam o temacie pojęcia i ze nie posiadam chociaż w części bibliografii do tematu. Uważam, że bez sensu będę wypisywać tutaj na forum pozycje które posiadam...Myślałam, że jeżeli ktoś wejdzie na forum i coś bedzie na temat mojej pracy wiedział to udzieli mi jakiś cennych wskazówek i tyle. A wy tutaj (mowie o tych 2 osobach) rzuciliście sie na mnie jakbym co najmniej kogoś zabiła...bez kitu nie rozumiem was. Po co wogóle sie wysilacie i piszecie na tym moim forum coś co mnie wogóle nie bedzie interesować i zarazem tracicie swój jak i mój czas....A tak na marginesie żeby juz ostatecznie skończyć z obrażaniem mnie ze nie mam pojęcia o temacie to oświadczam że mam pojęcie. Magisterke pisze u rektora mojego uniwersytetu wiec chyba raczej by nie przeszłą tylko ładna buźka...no nieważne nie mam nic wiecej do dodania.
Może jeszcze tylko tyle, że na innym forum ludzie z chęcią sie do mnie odzywali i udzielali cennych rad. No ale...
Pozdrawiam mimo wszystko nawet te 2 osoby...

Offline Dzwonsson

Re: energia atomowa
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 26, 2007, 11:04:51 pm »
Cytat: "Lu Tzy"
Cytat: "olaaaa23"
witam:) Jestem studentką 5 roku historii. Nadszedł w końcu czas na pisanie pracy mgr i w związku z tym mam ogromną prośbę. temat mojej pracy to "wojskowe i gospodarcze aspekty wykorzystania energii atomowej:. Jeżeli ktoś orientuje sie w temacie to proszę o podanie bibliografii do tematu.Za wszelką pomoc z góry dziękuje:)

Sirius odpowiedzial Ci w jedyny nalezyty sposob.
Potwierdza to twoja reakcja:
Cytuj
Taki temat mam i już. Nieważne czy sobie go wybrałam czy został mi narzucony. I prosiłam o pomoc a nie kazałam komukolwiek pisać mi bibliografie. jeżeli komuś by sie chciało i nie sprawiłoby mu to większego problemu to może mi jakoś pomóc. Nie wydaje mi sie żebym komukolwiek tym robiła krzywdę czy coś takiego... skoro nie chciałeś mi pomóc to po co wogóle piszesz...wejdź sobie na forum które cię interesuje i tam sobie pisz. nie lubię takich ludzi którzy sami nic nie chcą dać od siebie i tylko umieją krytykować. Szkoda czasu na takich ludzi. To by było tyle....

Jestes na piatym roku, wiec powinnas miec juz niejakie pojecie o metodyce. Ze nie wspomne o znajomosci podstawowych informacji, potrzebnych do rozpoczecia opracowywania takiej a nie innej magisterki.
Twoj pierwszy post jednak sklania do  myslenia, ze     przed jego napisaniem nawet do biblioteki nie zajrzalas - przeciez nie podalas jakiegokolwiek juz samodzielnie znalezionego tytulu.
Czyli: 'Zrobcie mi bibliografie, slicznie prosze'.
To jest niemal obelzywe. Czemu? Cytuje:'nie lubię takich ludzi którzy sami nic nie chcą dać od siebie i tylko umieją krytykować'
Chcesz podstawowych wskazowek? Biblioteka Brytyjska, Biblioteka Kongresu etc.


I tu sie ze starszym kolega zgodze w wielu sprawach. Otoz w mojej opinii jezeli ktos prosi o konkretna pomoc, powinien miec opracowana pewna baze tematyczna. Tzn. piszesz magisterke, masz podstawowe informacje, podstawowa bibliografie, znasz temat, a prosic mozesz o jakies dodatkowe ciekawostki, mniej popularne dziela. Nikt ci calej bibliografi nie napisze, bo tobie sie nawet nie chce w wikipedii pogrzebac, a pozniej po ksiegarniach i bibliotekach sie przejsc. Zycie by bylo zbyt proste, gdyby wszyscy ci na tacy przedstawiali to, na co masz ochote czy zapotrzebowanie.

Offline Lu Tzy

energia atomowa
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2007, 11:45:06 pm »
'Starszy kolega'??!!!  A w dziob chcesz?!!! Ja jestem baaaardzo mlody (duchem). No. ;) :D


olaa23,my nie piszemy 'na tym twoim forum'. To nie jest twoje forum. To jest forum publiczne, uczciwie moderowane. Ze zalozylas na nim temat - prawa wlasnosci Ci to nie daje.
While shepherds watched their flocks by night
    All seated on the ground,
A high-explosive shell came down
    And mutton rained around.

Offline Zibi

energia atomowa
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 27, 2007, 01:31:05 am »
Cytat: "olaaaa23"
Po pierwsze...to, ze napisałam temat mojej pracy z prośba o jakies tytuły książek do bibliografii nie znaczy ze nie mam o temacie pojęcia i ze nie posiadam chociaż w części bibliografii do tematu. Uważam, że bez sensu będę wypisywać tutaj na forum pozycje które posiadam...Myślałam, że jeżeli ktoś wejdzie na forum i coś bedzie na temat mojej pracy wiedział to udzieli mi jakiś cennych wskazówek i tyle. A wy tutaj (mowie o tych 2 osobach) rzuciliście sie na mnie jakbym co najmniej kogoś zabiła...bez kitu nie rozumiem was. Po co wogóle sie wysilacie i piszecie na tym moim forum coś co mnie wogóle nie bedzie interesować i zarazem tracicie swój jak i mój czas....A tak na marginesie żeby juz ostatecznie skończyć z obrażaniem mnie ze nie mam pojęcia o temacie to oświadczam że mam pojęcie. Magisterke pisze u rektora mojego uniwersytetu wiec chyba raczej by nie przeszłą tylko ładna buźka...no nieważne nie mam nic wiecej do dodania.
Może jeszcze tylko tyle, że na innym forum ludzie z chęcią sie do mnie odzywali i udzielali cennych rad. No ale...
Pozdrawiam mimo wszystko nawet te 2 osoby...

Wypadaloby, zebys przedstawila co masz, by uniknac ew. powtorzen.

 

anything